Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość utrzymanka 30

Jestem z 2 sponsorami.. Życie zmienione o 180 stopni

Polecane posty

Gość cokolwiekja
kochana, trafiłaś na złe forum z takimi zwierzeniami ;) tutaj napiszesz jedynie, że nie chcesz mieć dzieci, a już na ciebie z widłami lecą... a co dopiero twoja historia. kontynuuj takie życie, dopóki będziesz szczęśliwa :) jak poczujesz pustkę i potrzebę zmiany, to przestaniesz. bardzo podoba mi się twoje nastawienie, najważniejsze to robić to, co sprawia ci przyjemność i zaspokaja wszystkie twoje aktualne potrzeby. trzymaj się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczekk
I KURWO JEDNA NIE OBRAŻAJ JEŚLI SAMA NIE CHCESZ BYC OBRAZANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczekk
ZYJ JAK CHCESZ, PADALCU, KOGO TO OBCHODZI, NIE OBRAZAJ PRYMITYWIE JEDEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani stonoga 2
NO DOBRA WSZYSTKO JUZ WIEMY... ALE Z TWOJEJ STRONY. CIEKAWE JAKBY TO ONI WESZLI NA FORUM DLA FACETÓW, CIEKAWE CZY PISALI BY "ZE POZNALI WSPANIAŁĄ KOBIETE, KTÓRĄ UWAŻAJĄ ZA SWOJA PRZTJACIÓŁKE". moim zdaniem tak siebie zachwalasz, a oni i tak mają cie za zwykłą kurwe. nie mówią ci tego z prostej przyczyny. jestes ich workiem na sperme:) pozdrawiam Cie serdecznie, Ala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAPSEM ŻEBY DOTARŁO
ŻAL MI CIĘ, BIEDACTWO PIJESZ COŚ? BO CORAZ BARDZIEJ KWIECISTA TA TWOJA OPOWIEŚĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAPSEM ŻEBY DOTARŁO
I CZEMU, ACH CZEMU ZAMIEŚCIŁAŚ TE WYMIOTY INTELEKTUALNE NA FORUM "PO 30-TCE"? POPIERDOLIŁO CI SIĘ, BIDULKO, ILE MASZ LAT, CZY SIĘ TU ODMŁADZASZ W TEJ PROWOKACJI? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczekk
CAPSEM ŻEBY DOTARŁO - zgadzam się to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do utrzymanki...
utrzymanko, ja sadze wlasnie, ze czepiaja sie Ciebie osoby wlasnie młode .. a nie dojrzałe.. :) ludzie nie potrafia przyjac do wiadomosci, ze kazdy moze zyc wg wlasnych potrzeb, jak sie wylamujesz, to jestes zla itp. nie narzekasz tez jestes zla.. jestes za szczesliwa to trzeba ci dokuczyc, takie sa realia... niestety. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utrzymanka 30
Nie jest tak do końca.... Jeden i drugi mają za sobą życie ze swymi "udanymi" żonami... Ot to szare życie. Teraz dopiero się bawią. Są zamożni więc im to odpowiada a przy okazji ja na tym korzystam. Kazdy facet ma erotyczne fantazje. Każdy myśli przynajmniej 2 razy dziennie o dupczonku. Kazdy sobie wyobraża coś i albo wali gruszkę albo kocha się z kobietą. Faceci nie myślątak "worek a sperme" no chyba ze sa prostakami jak co niektorzy na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczekk
Faceci nie myślątak "worek a sperme" no chyba ze sa prostakami jak co niektorzy na tym forum, jesteś tu podstawowym prostakiem kotku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utrzymanka 30
Jak trafisz na fajnego sponsora to możesz na prawdę zyskac dużo, czego nie da Ci Żaden kozak z golfem- nasz tytułowy ''fajny chłopak" Jak masz starszego kochanka to i nauczy Was dużo. Jesli jest zamożny i lubi się bawić skorzystacie na tym potrójnie. Możecie realizować wasze fantazje erotyczne. Czasem jak bedziecie już blisko taki facet wam pomoże , bedzie niezastąpionym przyjacielem. Pieniądze są bardzo ważne. Bez nich możecie sobie naskoczyć. Albo pójdziecie do pracy za pre groszy albo złowicie grubą rybę z którą można miło spędzić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAPSEM ŻEBY DOTARŁO
robaczek :) nadal niezmiernie mnie ciekawi, czy to był podszyw z tymi 2500 :D bo jak ona daje dupy, i to dwóm, za 2500, to ja... nie wiem, co napisać, bo pękam ze śmiechu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAPSEM ŻEBY DOTARŁO
"Albo pójdziecie do pracy za pre groszy albo złowicie grubą rybę z którą można miło spędzić czas." I to pisze ponoć wykształcona osoba, której nie wpadło do głowy, że kobieta może mieć fajną, świetnie płatną pracę, którą uwielbia (bo po to studiowała). PROWO, I TO NUDNAWE :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczekk
CAPSEM ŻEBY DOTARŁO też mnie to męczy właśnie :) :), może nadgodziny ma chociaż płacone podwójnie, życie jest przecież takie drogie, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utrzymanka 30
ja preferuje trójkąt bo lubie miec dwoch facetow w łózku. Jest to wspaniałe uczucie. Nie zawsze się pieprzymy. Bywa że spędzamy czas inaczej. Jak zachce mi się lub moim fagasom to chetnie oddaję się pieszczotom. Uwielbiam kiedy mnie dotykają po piersiach i pupie. Rozpalam ich do czerwoności. Uwielbiam z nimi świntuszyć w naszym gniazdku. Czerwone światło, czerwona pościel... Chętnie wyjeżdzamy na weekendy bo wtedy nas to bardziej podnieca, żeby zachowywać się przyzwoicie, a potem w pokoju w pensjonacie Oni mnie obmacują, wkładają mi swoje twarde pały.... Nie ma nic bardziej podniecającego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczekk
dokładnie, dlatego zaczęła w końcy obrażać prowokacja wtedy lepiej chwyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utrzymanka 30
Posówanko jest super.... rozluźnia i relaksuje na maxa. Nie czemu podszyw ? 2500 + prezenty=czasem wychodzi do 5000zł. czy to mało? Mają mnie na wyłączność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczekk
Trollowanie (trolling) antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji. Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie, w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAPSEM ŻEBY DOTARŁO
Ona się chyba onanizuje, pisząc to :D Tak, autoreczko, 2500 to ogromnie mało pieniędzy. Nauczycielki zarabiają więcej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utrzymanka 30
Nie bądzcie takie próżne. Niektore z was nie zarabiaja nawet połowy z tej kwoty. Bywa tak że jak jestesmy na zakupach, a spodoba mi sie np. para kozaczków za 500zł to ją kupuję sobie... Lubie gadżety. kino domowe, laptopy, fajna komórka, ekspres do kawy, mebelki... ciuchy tez lubie, a poniewaz lubie chodzic w spodniczkach i sukienkach wiec mam tez mase sukienek na rozne okazje....bedzie z 40szt. w szafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utrzymanka 30
Mnie wystarcza 2500 ma zawsze +prezenty dochodzi do 5000zl. za mieszkanie płace ok. 800zł. opłat nie mam za duzo. do tego mam dorywcza prace ok. 1200zł. wystarczy mi a jak... i jeszcze się bawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczekk
ja sądze, że to jakis facet pisze, który nie wie ile fajne kozaki kosztują, bo na pewno nie 500 zł, tylko sporo wiecej. Jestem pewna, ze jesteś facetem, i owszem, onanizujesz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczekk
CAPSEM ŻEBY DOTARŁO - zauważ, że to coś pisze laptopyy, dostaje laptopy to ile masz tych laptopów faceciku wątłej budowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utrzymanka 30
Moja kawalerka nie jest duża. kuchnia 8m2 pokój ok.28m2 ale jest super.. dla mnie wystarczy. Widok mam na pola i lasy bo to osiedle na skraju miasta. Tak chciałam bo było taniej niż w centrum. Nie ważne. Do moich facetów mam 4 km. Wiec jest super. Do pracy jakieś 7km. Wszytko moi faceci pomogli mi załatwiać... Nie chciałbym mieszkać za nic na wsi. To chore jest... Jutro na 10ta jestem umówiona do kosmetyczki. A teraz musze juz kończyć bo jestem umówiona z moimi facetami, a musze jeszcze wziąść kąpiel i się zrobić na bóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utrzymanka 30
na kozaki bym nie wydała za duzo bo się nie opłaca a ja szybko się nudzę i lubię ciuchy czesto zmieniać... Wolę zainwestowac w coś innego. np. w naukę niemieckiego. Pa małpy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAPSEM ŻEBY DOTARŁO
robaczek - I mebelki dostaje... :D Wyobraziłam sobie, jak ją bzyka tych dwóch facetów, a potem, jeszcze nago, z dyndającymi siurkami, wnoszą jej do kawalerki taką, powiedzmy, meblościankę :D :D :D Autorko, nie odchodź, zrobiło się wesoło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAPSEM ŻEBY DOTARŁO
Ja bym na twoim miejscu zainwestowała najpierw w naukę polskiego, bo przykro się czyta prowo z bykami ortograficznymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczekk
CAPSEM ŻEBY DOTARŁO robaczek - I mebelki dostaje... Wyobraziłam sobie, jak ją bzyka tych dwóch facetów, a potem, jeszcze nago, z dyndającymi siurkami, wnoszą jej do kawalerki taką, powiedzmy, meblościankę hahahahaha, zwijam się ze śmiechu :) dyndające siurki, musze to zapamiętac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczekk
nie mogę, umieram ze śmiechu, meblościankę wnoszą, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
to prowokacja! utrzymanka30 to facet podszywajacy sie pod kobiete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×