Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka sobie mala kasia

Zdeperowana Zona Domowa - nie lubie cie.

Polecane posty

"decyduj sie czy pieczesz ciasto do tej dzisiejszej kawy czy jestes na wakacjach" jakiej dzisiejszej? ja nic nie pisalam o dzisiaj. i nikomu nie musi sie podobac moj styl bycia, przeciez nie bede sie dostosowywala do tego co wam sie podoba.. jezeli nie potraficie wyluzowac to tym bardziej ja nie chce miec z wami nic wspolnego, nie dlatego ze was nie lubie tylko dlatego ze mi to po prostu kolo dupy lata. ale jak widac nie kazdy potrafi sie zajac soba tylko sie musi wpierdalac w czyjes zycie. wogole smieszne ze zarzucacie mi uzalenienie od kafe (ktorego sie notabene nie wypieram) a sami napierdalacie w klawiature az strzeszczy. a tak poza tym to .. LOL :D (dzieki baddel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ze sie tak interesujesz czy mi sie nudzi czy nie nudzi.. mimo, ze to nie twoja sprawa, to moze napisze tyle ze ja uwielbiam sie nudzic na wakajach: po to sa wakacje zeby sie wynudzic. po drugie caly dzien spedzialam na zwiedzaniu i spacerach i jestem zmeczona, pora na kawke i komputerek. i na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awf we wro
czyli wychodzisz na imprezy bez meza i nie wiadomo co tam robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awf we wro
cpasz i chlejesz i ty mowisz ze jestes odpowiedzialna matka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana mysli ze jest
to jak juz wrocisz z tych ''wakacji'' to wkleisz jakies zdjecie w stopce? wiesz,przyda sie do mojej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awf we wro
i co, poszlas sobie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana mysli ze jest
100 !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechac na wakacje
i siedziec na kafe to trzeba miec nierowno pod sufitem :D:D:D:D:D:D:D:D Nie, no to juz jest kompletne przegiecie :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytalam.....
:D Musisz miec w sumie smutne i nudne zycie zdesperowana. Mnie by sie na urlopie tez na kafe siedziec nie chcialo. Noo ale moje urlopy sa naprawde ciekawe :D W kazdym razie....milego pobytu w hotelowym pokoju i zabawy na kafe 🖐️ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadasz jakbym siedziala w hotelu caly dzien, dzisiaj wyszlismy o 10, potem wrocilismy na godzine po poludniu i teraz wrocilismy juz do spania, ciesze sie ze jestem spowrotem bo mnie ten 2-latek wykonczyl po prostu. specjalnie zajrzalam na ten "moj" watek zeby was troche pownerwiac, sprawia mi to pewnego rodzaju satysfakcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supermannn
A kto to ta Zdesperowana Zona Domowa? Dlaczego jej nie lubisz? Z nika wynika, ze trzeba jej wspolczuc. Od tego siedzenia w domu calymi dniami zrobila sie zdesperowana. Pewnie jak siedzi w domu to ma dzieciaka i meza, ktory jej w niczym nie pomaga, jak wiekszosc bab z tego forum. Biedna kobita musi byc, nie wolno takich topikow zakladac i dodatkowo ja dolowac, bo sie zrobi jeszcze bardziej zdesperowana i bedziesz ja mial na sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, a ja nickow nie biore doslownie, np. nie sadze zebys byl supermanem :) a na powaznie to pomaga i to sporo dlatego tyle tu siedze i moge siedziec teraz i dlatego rowniez moge sobie pozwolic na CHLANIE I CPANIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supermannn
Lubie sobie czasami pozartowac, zwlaszcza z pan na Kafeterii, agresywnie czasami reaguja. A ja tylko sprawdzam, czy maja poczucie humoru. Ty przeszlas test. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano ciekawe ciekawe
wiekszosc pan (jak i panow) z kafe to mocno niedowartosciowani ludzie, ktorzy uwielbiaja anonimowo dowalac innym no coz, kazdy spedza swoj wolny czas jak chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano ciekawe ciekawe
a termin ''poczucie humoru'' jest dla nich obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awf we wro
zdz jest brzydka tak naprawde, taki POLACZEK z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingusia siedzi sama w domu z
a z ciebie co jest?? rusek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reerreerrre
Zdesperowana jest sympatyczną kobietką uciekać ogry :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale topik
boki zrywać:D dawajcie dalej! a to o rusku mnie rozwaliło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awf we wro
chodzilo mi o to ze wyglada jak facet przebrany za babe.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awf we wro
moja matka tez wyglada jak facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana mysli ze jest
17:59 [zgłoś do usunięcia] zdesperowana mysli ze jest to jak juz wrocisz z tych ''wakacji'' to wkleisz jakies zdjecie w stopce? wiesz,przyda sie do mojej kolekcji. ZDZ- nie odpowiedzialas na moje pytanie. dlaczego jestes taka niemila? to jest chamskie zachowanie, kompletnie niezgodne z zasadmi savoir vivre i ogolnieprzyjetymi regulami dobrego wychowania unii europejskiej... Dawno nie dawalas swoich zdjec na kafe.... ja czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awf we wro
Zona dobrze wie co znaczy polaczek, a jak ty nie mieszkasz w uk, to sie nie odzywaj. Mysli ze kariere wielka zrobila, a bez swojego chlopa biede by klepala, bo jest malo ambitna i inteligencja nie grzeszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezle niezle_______
BUAHAHAHA to z tymi jednorazówkami ''Tesco Value'' mnie rozpiertoliło :D ogólnie zayebisty cały ten cytat jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ZDZ- nie odpowiedzialas na moje pytanie. dlaczego jestes taka niemila? to jest chamskie zachowanie, kompletnie niezgodne z zasadmi savoir vivre i ogolnieprzyjetymi regulami dobrego wychowania unii europejskiej... Dawno nie dawalas swoich zdjec na kafe.... ja czekam. " a z jakiej okazji ja mam sie "zachowywac".. zgodnie z ogolnoprzyjetymi regulami dobrego wychowania unii europejskiej :D .. na tym topiku? a no i co z tego, ze TY czekasz. to sobie czekaj :) ..facet przebrany za babe - tego jeszcze nie bylo :D "o jest malo ambitna i inteligencja nie grzeszy" to ile ja mam jeszcze skonczyc kierunkow studiow zebys mnie uznal/a za ambitna i inteligentna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×