Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka sobie mala kasia

Zdeperowana Zona Domowa - nie lubie cie.

Polecane posty

Gość nivea life
lepsza zona niz mayor of london, ktora notabene gdzies zniknela ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewasda
Zona i mayor sa do siebie podobne. Obu sie wydaje ze maja monopol na prawde :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty naprawde nie rozumiesz
co oznacza powiedzenie "miec monopol na prawde", "miec monopol na racje"? :O Jednak to racja co mowia niektorzy, zbyt inteligentna nie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminkowaaa
A dajcie spokoj zdesperowana to ciemnogrod,tepol jakich malo siedzi tylko na kafe i wypysuje farmazony bez ladu i skladu.ale nawet szkoda komentowac takie zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja sie o ten temat nie prosilam :) zreszta autorka zalozyla watek i sie zmyla.. dziwna sprawa. ten wasz "monopol na prawde" (oh ah jak elegancko powiedziane.. :) ma tu na kafe prawie kazdy kto sie wypowiada. zreszta szczerze mowiac uwazam sie za kogos kto odpowiednio przekonany potrafi przyznac czyjas racje jednoczesnie przyznajac sie do swojego blednego myslenia. nie raz zdarzylo mi sie w zyciu, nie raz na kafe. chociaz wcale nie jestem z tych ludzi co to lubia budowac swoja psudo-inteligentna osobowosc na forach, wiec tym samym nie zalezy mi na tym zeby pokazywac sie zawsze w dobrym swiele.. moge tu byc kim zechce, taki jest wlasnie internet i uwazam, ze jestescie malo rozgarnieci zeby na podstawie tego co ja tu wypisuje oceniac moje prawdziwe "ja", bo ja tam na dobra sprawe moge byc np. 65-letnim gejem z chin. tego sie nie dowiecie. ..wiec jednym krotkim zdaniem.. odpierdolta sie od mnie i pocalujta mnie wszyscy rowno w dupe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kafe jak w zyciu11111111111
Co pojawi sie jakas inteligentna, zyczliwa do tego ladna osoba to zaraz ja zjada :-D Zona odbieraj to cale pitolenie jako komplement, tylko wyraziste i ogolnie fajne osoby ludzie chca zepchnac do poziomu swojej beznadziejnosci. Ze tez paluchy wam sie nie polamia na klawiaturze od pisania tych kretynstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha.........
Jak sie zdenerwujesz zdesperowana to wychodzi twoje prawdziwe ja :D Pelne wulgaryzmow, chamstwa i prostactwa. Probujesz grac kogos kim nie jestes (i nie bedziesz) ale twoje przytlumione prostactwo i tak z ciebie wylazi na kazdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho ho! Ale tu sie narobilo. :D ZDZ -------> 🖐️ 🌼 Nie przejmuj sie nieudacznikami. Swego czasu, jeszcze zanim zaczelas chyba pisac na Kafeterii, to na moim punkcie ktos mial obsesje. Tez taka menda zapisywala sobie na komputerze moje wszystkie posty i tematy, ktore zakladalam. I przy kazdej mozliwej okazji kopiowala je i wstawiala na inne watki, zeby nie wiem, osmieszyc mnie czy cos...? Mniejsza o to juz ale pamietam, ze nawet posty innych osob przytaczala jako moje i twierdzila, ze ja pisze pod innymi nikami. W dodatku zarzucano mi juz prostytucje, choroby psychiczne, oszustwa, klamstwa, etc.... Nawet nie warto juz pisac o tym. Ostatnio, od kilku miesiecy, moze dluzej nie mam za bardzo czasu, nie wchodze czesto na Kafe, wiec nie pisze za bardzo, wiec teraz sie ta menda na Tobie uwziela. No coz. Na kims trzeba wyzywac sie i wylewac swoje frustracje. Ta osoba naprawde ma jakies zaburzenia, ale bedzie wmawiac je innym. :) Radze sie nie przejmowac, to tylko forum. A renome i tak juz mamy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawgaw
major, nikt ci nic nie zarzucal,tylko stwierdzal fakty, jasne twoja doopa twoja sprawa, zgadzam sie z tym ale jak juz cos nagadasz to sie pozniej nie wypieraj, ZZD moze i sie nudzi i spedza czas na kafe ale nie plecie bajek, jest atrakcyjna dziewczyna,ma jakis status w spolecznstwie,a ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie jestem z ca
hahaha ZDZ atrakcyjna dziewczyna .... :D dobre und motzne. chyba sie zaczernie i wpisze w stopke jak topccytat z kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawgaw
zaloze sie ze jej tylek wyglada lepiej niz twoja buzka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paździochówna
widze ze ten Dzejms od Major ma na palcu obraczke. ojejku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazdziochowna Jakbys miala troche wiedzy o swiecie to bys wiedziala ze na zachodzie nosi sie obraczke na lewej dloni. To raz. Dwa; czesto amerykanie nosza pierscienie , sygnety na prwej dloni jako pamiatke np ukonczenia uniwersytetu(z oficjalnym herbem itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie, no nie
Powiedziec o zdesperowanej, ze jest ladna to mocne przegiecie :D ale fakt, nie tworzy tyle kretynskich bajek co mayor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paździochówna
no tak, wiem ze wszystkie zony oblesnych ciapakow teraz beda twierdzic ze maja wieksza wiedze o swiecie. bo przeciez wyjezdzaly do ciapolandu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nail polish
A mayor nie miala byc przypadkiem teraz w kaliforni z jakims lovelasem? Widze, ze przerzucila sie z nieletnich na starszych panow hihihhi Jak ktos dobrze wspomnial Zona czasami sie z lekka wymadrza, ale nie przebije nigdy mayor w opowiadaniu niestworzonych historii...i lansowaniu sie na swiatowa dame...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha!! :D Nail Polish, niestety, odkad przestalam pisac na forum Kafe, zbyt malo wiesz. Nie masz pojecia co robie, gdzie, z kim i dlaczego. A wiem jak bardzo Cie to interesuje. Niestworzone historyjki? Tak, tak, jestes chyba w tym najlepsza. No, dopisz sobie historyjke do mojego zdjecia z moim 'future husband'... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazdziochowna Pudlo, ale produkuj sie dalej jak ci to pomaga Major Halo napisalabys chociaz linijke w mailu na FB co z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paździochówna
no jak to? przeciez sama pisalas ze masz meza ciapaka i ze nie moze dostac wizy w usa bo jest z kraju 3go swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nail polish
Mayor pewnie, ze nie wiem o Tobie wszytskiego tylko tyle ile sama tutaj pisalas, ale to zupelnie wystarczy, zeby wyrobic sobie opinie. Nie kolekcjonuje Twoich wszystkich wpisow jak niektorzy, ale dobrze pamietam pare watkow na ktorych pisalas. Sama decydujesz sie tutaj uzewnetrzniac, wklejasz duzo osobistych zdjec, piszesz o swoim zyciu szczegolowo a potem sie dziwisz, ze sie ludzie czepiaja. Nic do Ciebie nie mam osobiscie bo Cie nawet nie znam, ale tutaj zadzierasz za bardzo nosa i koloryzujesz. Uwazam, ze ta cala Zona jakas taka normalniejsza jest i tak nei koloryzuje zycia jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakawakakaaaa
"FUture Husand" fiu fiu mayor skad zes go dorwala? czekamy na dalsze watki telenoweli buhahahha mayor i jej future husband! bo to juz przyszly maz nie mozna na pisac, ale coz mayor swiatowa dama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz jest z Indii /chyba o to ci chodzi uzywajac tych prymitywnych okreslen/ a cala reszta to wielkie LOL:-D Pozdrawiam z Texasu (to USA tak na marginesie, powodzenia w dalszym 'dochodzeniu')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza, napisze, napisze. Ale wiedzialas, ze bylismy na wakacjach razem? Pisalam na FCB prawie codziennie. Duzo sie dzialo. Napisze, jak znajde chwilke. To moze Ty mi napisz w emailu na FCB co u Was. A co do reszty, to tak samo jak Kasza napisze: wielkie LOL. A nawet LMFAO!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustafaZafryki ruchacz polczyn
dodam że nie umiem jezdzic autem, nie mam pracy i mieszkam z rodzicami nie mam i nigdy nie mialem dziewczyny . jestem rasista moj wzrost to 160cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×