Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka sobie mala kasia

Zdeperowana Zona Domowa - nie lubie cie.

Polecane posty

Gość thumb down
nie watpie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra mustafy
Zona, moj brat mustaffa sie pyta czy bys nie poszla z nim na randke? wydajesz mu sie fajna polczynom bo nie dajesz du....pakolom i innym arabusom. Ostatnio wycial z gazety Metro pare voucherow do Mac Donalda wiec mozecie tanio zjesc i milo spedzic czas razem. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supermanka
Przypomina mi to taka nagonke na mayor of london tak z rok temu albo i wiecej. Tez stale ja zaczepiala taka jedna czy moze wiecej osob, ten sam styl pisania, te same zarzuty, doslownie wszystko tak samo. ZDZ nie przejmuj sie, musialy sobie teraz znalezc powtorke z rozrywki a ze mayor juz tak tu za bardzo nie pisze to sobie ciebie upodobaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra mustafy
szkoda...ale moze moj brat cos innego wymysli, wiem, ze lubisz pic wino, to moze Cie zabrac do weatherspoona a potem do kina na romantyczna komedie "Jak wykonczylem pakoli za pomoca polskiej wodki". Mowie Ci Zona nie bedziesz sie nudzic z mustaffa on ma swietne poczucie humoru. Poza tym kupil juz sobie na to wysjcie nowa pare dresow i lakierowane czolekna z pozlacanym elementem. Ma chlopak prezencje, nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam troche bardziej wysublimowany gust niz wino z weatherspoona ale powiedz mu, ze jak zabierze mnie do winiarni berry bros w londynie to moze sie dam namowic. te lakierowane czolenka z pozlacanym elementem chyba mnie przekonaly :) supermanka --> dzieki laska, ale ja sie nie przejmuje. musialabym juz naprawde nisko upasc zeby sie przejmowac kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe sucks haahhahahaah
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanem w oko ci dam
Dzis w nocy pewnie mustafffffa bedzie mial mokre sny jak sie dowie, ze zona z nim na randke idzie hahahahahahah przyfarcilo sie chlopakowi nie ma co, juz nie bedzie musial koz posuwac ;) P.S. Zona nie badz taka oh ah i nie oburzaj sie na wino z Weatherspoona, mysle, ze nie nadwerezy ono twoich "wysublimowanych" kubkow smakowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berry bros
Zona, a bo co maja jakis fajny bar w tym sklepie? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze to wspaniala randka, ja chodze i wybieram sobie wina a on za nie placi :) a gdzie serwuja fajne wina przy barze to tego akurat za bardzo nie wiem. niestety ja nie z tych co kupuja popijke przy barze za 40 funtow od butelki.. moze kiedys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustafa albaniaRuchacz polczyn
Zona, kiedy idziemy na to ranewu? W ostatnim tygodniu zapierdalem po 14 godzin na budowie, zeby se kupic wypasiony dres i laczki, starczy tez hajsu na twoje zachciewajki, byle by nie bylo to cos z gornej polki, wiesz ja nie jestem tak bogaty jak ci pakole wlasciciele oflajsensow, ale mam gest. Zaaraznowalem dla nas mala wycieczke po tamizie, kurwa bedziemy se ogladac gwiazdy spadajace. Mam nadzieje, ze ubierzesz sie wyjsciowo jak na niedzielna msze bo nie chce sie wstydu najesc z jakas brzydka polczyna u boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awf we wro
i co zona, o ktorej skonczyla sie calonocna impreza, ze o 2 bylas w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem chyba za stara na calonocne imprezy. mialam jak najlepsze zamiary ale nogi mi wysiadaly od szpilek no i zalapalam sie na darmowa podwozke. ale wlasnie.. fajnie, ze pamietales! bylo swietnie. moze ci nawet jakas fotke wstawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masayuki Yammamottooooooo
hej. Nie chcialo mi sie zakladac nowego watku,a mam do Ciebie Zona pytanko. Pisalas gdzies, ze chodzisz na Zumbe. U mnie w okolicy niebawem pojawi sie ta "zabawa". powiedz mi na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co google ci nie dziala
przeciez tam sa filmiki ,recenzje, nie musiz za ZDZ biegac po kafe zeby sie dowiedziec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masayuki Yammamottooooooo
no i co z tego, ze sa filmiki?? Rozumiem, ze kafe jest po to zeby kogos opluwac, zapytac juz nie mozna?? Litosci:o Dzieki Zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zlaezy
chyba szybciej by ci zajelo wpisanie w google zumba niz pytanie sie ZDZ??? czy nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masayuki Yammamottooooooo
acha to rozumiem, ze zapytac juz nie mozna??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zlaezy
no ale jaki jest cel w takich pytaniach skoro mozesz sie dowiedziec SZYBCIEJ i wiecej wpisuja w google ZUMBA??? jestes jakas fanka ZDZ czy co??? i probujesz zwrocic na siebie jej uwaage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle wielka klotnia o nic!!!! jak to na kafe, normlanie mi was szkoda ludzie.. bez czepialstwa dzien bylby stracony prawda? Masayuki Yammamottooooooo --> nie ma za co kochana. nie zastanawiaj sie i idz, na pewno bedzie ci sie podobalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masayuki Yammamottooooooo
omg:o nie, nie jestem fanka ZDZ. Poza tym co cie interesuje po co ja jej zadaje pytanie?? Nie bylo ono skierowane do ciebie wiec sie bujaj wredoto:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana domowa zonk:D
Och, jaka to ja jestem zajebista, skonczylam 2 kierunki studiow, mam gacha z kasa, chodze sobie na zumbe i martini z przyjaciolkami, niczym sex and the city. Wychowuje syna bezstresowo, nie jestem taka typowa matka, jestem taka wiecie, na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA HA HA Zona ja Cie lubie :) Mayor tez lubie :) widze, ze niektorzy nic i nikogo nie lubia... nawet siebie :) dlatego oczerniaja innych :) coz takie maja niektorzy zycie... ze tylko wyzwanie innych im zostalo :) Mustafe w sumie tez lubie... bo mnie w szkole uczyli aby czuc sorry dla uposledznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adele17652
Zona jak mozna lubic mustafe? No sorry, ale dawno takiego debila na kafeterii nie bylo, ktory nawet nie umie sie wyslowic porzadnie tylko obraza kogo popadnie i rzuca miechem na prawo i lewo. Mdli mnie juz na widok setnego posta zalozonego przez jego moscia mustaffe vel anite albanska psite vel ruchacza pakoli. Czyzby sprawdzalo sie przyslowie swoj do swego ciagnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×