Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

editissa

Siłownia i jej efekty. + dieta pomocy !

Polecane posty

Dareios - "moja opinia jest taka, ze mimo ze kobiety bardzo sie boja ciezarow i mysla ze jak sie za nie wezma beda wygladac jak king kongi, to trening silowy powinien byc niezbednym uzupelnieniem aerobowego" ''z tym się akurat zgadzam w 100%.'' Dlaczego wiec kiedy dziewczyna pyta o rade co cwiczyc zeby schudnac, mowisz jej praktycznie, ze tylko aeroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywny w
Pocwicz sobie z 1,5 godz. Z 45 min obiegówki z ciężarami. Krótkie przerwy między powtórzeniami, a następnie najlepiej interwały na bieżni lub orbitrek z 45 min. Sugeruje odpuscic trening siłowy nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiektywny - uwazasz to za trening dla poczatkujacej dziewczyny? Spojrz racjonalnie, polowa tego to juz sporo, jaka jest szansa, ze ona wytrzyma taki rezim? Ze juz pomijam kwestie techniczna - jak ona sobie sama te obiegowki i interwaly zaplanuje, skoro dopiero zaczyna trenowac? Ja schudlam jedzac 1800-2000 kcal dziennie, i biegajac po 20-30 minut kilka razy w tygodniu. Dla Ciebie to moze nic, dla osoby, ktora od podstawowki nie cwiczyla, wystarczylo. A po czasie, jak wyrobi sobie podstawawa kondycje i sie wciagnie, moze sie bawic w 45 minut obiegowek i 45 interwalow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywny w
Połowa uważam, że za mało. Ta godzina to jednak jakaś granica przyzwoitości. Wiesz, ona może byc i 30min ale wszystko kwestia intensywności. Jest różnica gdy przez 30 min ćwiczy się na granicy potu lub 30 min idąć na bieżni i rozmawiając z koleżanką obok. No i zależy ile razy w tygodniu bo to też ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla osób, którym zależy na stworzeniu idealnej rzeźby polecam suplement largomass. Sam stosowałem i już po 2 miesiącach widziałem efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałem i przyznam - efekty widoczne po pierwszych miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka_89
Ćwiczenia i dieta to podstawa, co do samego jedzenia to musli Fitella ( moje ulubione są truskawkowe). I chudnę zrzuciłam już kilka kilogramów nie mam zamiaru przestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze na silownie dwa razy w tygodniu, staram sie madrze jesc i wspimagam sie iqacai, wspomaga metabolizm jestem bardzo zadowolona z efektow : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z tą dietą online schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało ,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów ,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie :) http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę 3 razy w tygodniu na aeroby, ograniczam wszelkie produkty mączne i słodycze. Bardzo tego pilnuję, choć nie ukrywam, że wszystkie te elementy, zwłaszcza ćwiczenia, wymagają ogromnej samodyscypliny i mobilizacji. Teraz zastanawiam się co zrobić, aby i mojego faceta zachęcić do ćwiczeń, bo niestety w trakcie zimy trochę mu się przytyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Slimunox - chodzę 2 razy w tygodniu na siłownie, stosuje suplement od miesiąca i udało mi się schudnąć 6 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w Slimunox, w moim przypadku jest 5 kg mniej po pierwszym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dany suplement, przyznam, że dzięki niemu również już w pierwszym miesiącu stosowania udało mi się zrzucić 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umirak

ja sporo ćwiczę ale wlasnie zaczęłam po treningu pić soki sportfoodsoki.pl. Są tak sycące że mi sie nie chce juz więcej jesć. i tak sobie powoli kg lecą w dół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipka

ejże laski, zero presji. To normalne, większość z nas jest "grubsza" po ciązy... to nic złego. Siłownia i dobra dieta! To podstawa by wrócić do siebie! U mnie był problem z dietą i słuszałam kogoś sensowanego do dieta i tak trafiłam pod skrzydla dr Dethloff i jej magiczny test - IGenesis. Bardzo mi pomógl! Wreszcie miałam dietę pod siebie! Wiem jakim typem człowieka pod względem zywienia jestem wreszcie! Efekty szybko przyszły! Dieta od pani Dethloff + siłownia = szybki powrot do formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×