Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

betii79

Macierzyństwo po in vitro i nie tylko :)

Polecane posty

A co do wizyt rodzinki to zawsze jest to męczące,trzeba latać przy nich,śniadanka i obiadki szykować... My na szczęscie takich odwiedzin mam bardzo mało(chodzi mi z noclegiem) bo rodzinka mieszka blisko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga cholercia ale masz problem z tymi biegunkami. jak pomysle ze ja moge to miec x2 to az mnie ciarki przechodza :( mam nadzieje ze tobiaszek wroci szybko do zdrowia. moi o dziwo oboje nie lubia jablka. nie wazne czy zmiksowane czy w kawalkach czy nawet w calosci do zabawy. nie lubia i koniec! mia lubi z owocow tylko banany a sven je rowniez inne np. truskawki, winogrona. dziewczyny powiedzcie ile u was trwalo nauczenie sie jezdzic ladnie, po ludzku po otrzymaniu prawa jazdy. a moze zdalyscie egzamin i juz super jezdzilyscie. mi powiedzieli ze to troche trwa. juz 2 razy pojechalam sama do sklepu i w sumie jest aleeeee nie umiem wjechac na wstecznym w wolna luke miedzy dwoma autami. umiem zaparkowac na wstecznym ale musze miec wiecej miejsca a jak wiecie w centrum trzeba zawsze brac kazda malutka luke bo cieko o parkingi przynajmniej u mnie. pojechalam dzis do sklepu i bylo ok bo mialam duzo miejsca ale na miasto jezdze narazie z mezem bo sama sie boje ze przy parkowaniu o kogos zachacze. widzialam ze niektore kobiety parkuja przodem miedzy dwa auta ale my mamy dluga maske i maz mowil ze latwiej wjechac tylem.......ah jak nie urok to s..... ;) instruktor mi powiedzial jak zdalam egzamin ze teraz moge sie zaczac uczyc jezdzic hehe cos w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betii No nie jest fajnie z tą biegunką:-( Tobiaszek dziś przez cały dzien bardzo mało zjadł...spał dośc długo bo od 12:20 do 16!!!chyba odsypiał zarwaną nockę.Obiadku nie ruszył miałam ugotowany ryż z marchewką...Wieczorem udało mi się w niego wmusić 120 ml.mleka z dodatkiem kaszki ryżowej o smaku jabłka,tak by nie ruszył bo to mleko jest strasznie niedobre:-(Emfamil O-Lac na biegunkę które zapisała mi lekarka podczas ostatniej biegunki.Najważniejsze ze pił. Mam nadzieję że jutro bedzie lepiej!!! A jeżeli chodzi o jazdę autkiem dojdrziesz do wparawy to tylko kwestia czasu:-)Musisz jeździć zeby sie nie bać-to najważniejsze.Ja jak jadę do miasta to do dziś mam lekki strach,żeby nikomu nie puknąć,żeby dobrze zaparkować jak to wiadomo w mieście lubią się "wpiepszać" więc trzeba uważać,a prawko mam już 9 lat.A jak jadę kombi to staram się szukac podwójnego miejsca np.pod marketem zeby móc poprawić ustawienie autka więc dasz radę Kobietko-odwagi i uwierz w siebie!!! Trzymaj się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga jak moje mialy 2 tyg.biegunke do dawalam im elektrolity do picia. Lekarz nic nie przepisal bo moje normalnie jadly i nie chudly. Ja daje sobie super rade bez rodzicow tylko tragedia jest z zasypianiem,albo jedno nie chce albo drugie i budza sie nawzajem,maz nie chce zeby spaly w oddzielnych pokojach,bo mieszkanie nie jest duze. wczoraj David ogladal do polnocy bajki na uspokojenie bo zanosil sie z placzu ze ma spac. Wczoraj byli poraz pierwszy sami na spacerze z niania,niby wszystko bylo ok ale wrocili do domu z rykiem :( Kupilismy tez sandalki,w szoku ze wszystkie byly ciasne i niewygodne,kupilismy zapinane na rzepy. Ale niektore ceny nie mieszcza sie w glowie 30 euro za sandalki dla dziecka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga nie zmuszaj go do jedzenia, dawaj mu natomiast duzo i czesto pic. wciskaj do napoju kilka kropli z cytryny. moja mama tak robila i ja teraz stosuje ta metode na z moim dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam ten sam problem podczas szukania butow Benjaminkowi. duzo bylo fajnych ale nie wlozyl bo za ciasne. w koncu natrafilam, kupilam o regulowanej glubosci. sa super, lekkie, skorzane, miekkie wkladki. kosztowaly 50. uwazam ze buty zawsze powinnismy kupowac markowe i drogie bo to najczesciej wygodne buty. jemu ciuchy i zabawki kupuje najczesciej uzywane. buty tez moge mu kupic uzywane pod warunkiem ze sa malo noszone i wysokiej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawidłowe buciki powinny: -lepsze sa markowe z uwagi na lepszy profil -maja elastyczną podeszwę, but powinien sie zginać na linii zgięcia palców -lepsze buciki troche większe niż za małe -z naturalnych tworzyw -sandałki powinny mieć zapietek czyli takie w których piętka nie jest podtrzymywana jedynie przez pasek -podeszwa powinna wyprofilowana a nie płaska -nie powinny być używane z uwagi na zdeformowanie bucików i grzybki Poza tym nauka chodzenia lepsza jest na bosaka lub w skarpetkach antypoślizgowych, bo wtedy trenuje mięśnie stóp i lepiej wyczuwa podłoże. Kupowac butki razem z dzieckiem by mogło przymierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilia Ja ostatnio mam problem z mia i jej zasypianiem. Tez nie chce spac i sie buntuje,pacze,wrzeszczy. Ja wtedy zostawiam ja w lozeczku i co kilka minut wchodze klade ja na plecy,glaszcze i wychodze. Czasami powtarzam to kilka razy ale nigdy nie wyciagam z lozeczka chyba ze na chwilowe przytulanko. Nie wlaczam bajek itp. Po chwili lub dwoch sie uspokaja i zasypia. Co do ceny bbutow to na prawde sa kosmiczne. Tez dawalam za pare 30euro a kilka dni temu kupilam svenowi nowe ale tansze bo ostatnie nosil tylko 5 tyg. Bede kupowala nadal markowe ale nie zawsze. Nie stac mnie zeby co miesiac kupowac dwojce nowe buty. Mii kupilam rowniez markowe do bsukienki,miala ubrane tykko raz i wczoraj jak chcialam ubrac to stopa jej nie weszla do srodka. Tak jakby stopka zgrubla. W domu przy tej pogodzie lataja na boso i kochaja to. Daga My wlasnie mamy kombi dlatego musze sie nauczyc nim jezdzic bo taki dluuuugi jest;) Ja nie wiem co bym zrobila podczas biegunki. Bpewnie zaadzwonilabym do lekarza. Ostatnio mia robila przez kilka dni bardzo rzadkie kupy i po 3 na dzien. Nie goraczkowala,nie miala wymiotow i normalnie jadla. Przeszlo jej. Nie wiem czy to juz bbiegunka czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas bez zmian:-(Mój M wczoraj wylądowałna ostrym dyżurze z wymiotami i biegunką:-( doatał 2 zastrzyki i mnustwo leków...ja równiez miałam biegunkę strasznie bolał mnie rzołądek:-( Więc mieliśmy szpital w domu na całego:-( My dziś już ok.doszliśmy do siebie:-) Ale Tobiaszka jeszcze trzyma..........Jezu Dziewczyny juz nie wiem co mam mu podac żeby ta cholerna biegunka się skończyła!!!Podaję Dicoflor w kroplach,Nifuroxazyt,Elektrolity do picia,Smektę i Enterol. Oczywiscie większość smecty i enterolu ląduje na ciuchach bo Tobiasz wszystko wypluwa...jestem bezsilna i załamana:-( nie wiem jak mu pomóc!!!Wszystko musze podawać na siłę bo zaciska buźke i pokazuje że nie chce:-(Jejku ile to jeszcze potrwa??????????? Byłam wczoraj u lekarki więc powiedziała mi ze dużo dzieci teraz choruje na takie jelitówki...ale mnie pocieszyła!!! Co do butków:to ja zawsze kupuję NOWE!!! nie musza być firmowe ale musza być w środku ze skórki żeby Tobiaszkowi nie pociła sie nóżka,ostatnio kupiłam z firmy Elefanten a teraz na lato samdałki z firmy Baren-Schuhe.Obie firmy dostępne w sieci sklepów Deichman.Co do cen to rzeczywiście takie butki są drogie:-( a takmi dziecia trzeba często wymieniac butki bo nóżka rośnie... Buty musza byc nowe,bo nie wiadomo czy dziecko kyóre je wcześniej nosiło nie miało grzybicy itd.Takie jest moje zdanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie dziewczyny racje z ta grzybica. o tym nie pomyslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha Wiem o tej coca coli i paluszkach,naczytałam sie o tym w necie.Nawet pytałam w piatek pediatrę co o tym sądzi.Powiedziała że czasem się to stosuje ale u starszych dzieci a nie takich małych jak jest Tobi.Paluszki daję i chętnie zjada. Tyle się wczoraj naczytałam o tej cholernej biegunce ze głowe mam kwadratowa.Dziś pojade do apteki i kupić jak oczywiście będą suszone jagody,albo jakąs herbatkę. U nas cały wieczór,noc i teraz leje...:-( Masakra pogoda tylko do spania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga Wspolczuje ci. Coli tez bym nie dala takiemu maluchowi. co do butow to ja tez kupuje te elefanten. Uwazam ze sa super ale i drogie. Teraz kupilam svenowi buty tansze bo ostatnie nosil 5 tyg i wyrosl z nich. Ja zawsze bede kopotwac nowe buty. Raz drozsze a raz tansze ale nowki. Ciuchy maja nowe i uzywane. To nie problem ale buty zawsze nowe. Dzis troszke pojezdzilam sobie. Maz mial dzis wolne to powozilam troche rodzinke po okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga Wspolczuje ci. Coli tez bym nie dala takiemu maluchowi. co do butow to ja tez kupuje te elefanten. Uwazam ze sa super ale i drogie. Teraz kupilam svenowi buty tansze bo ostatnie nosil 5 tyg i wyrosl z nich. Ja zawsze bede kopotwac nowe buty. Raz drozsze a raz tansze ale nowki. Ciuchy maja nowe i uzywane. To nie problem ale buty zawsze nowe. Dzis troszke pojezdzilam sobie. Maz mial dzis wolne to powozilam troche rodzinke po okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie. Ile plynow wypijaja wasze pociechy w ciagu dnia? Tak mniej wiecej. Zastanawiam sie czy moje niee pija za malo. Pija ok300-400ml. Czasami wiecej nawet do pol litra ale nie dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Benjaminek tyle mnie pije. zdecydowanie mniej. wody nie chce wogole pic. tylko rozcienczone soki z cytryna. czasmi herbatke ale z dodatkiem soku owocowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas sytuacja sie normuje:-) Tobiaszek zrobił dziś 4 kupki ale bardziej zbite więc jest poprawa i myslę że jutro juz będzie ok!!! Dzis zakupiłam jeszcze w aptece suszone jagody i dałam w postaci herbatki,na początku nie chciał zbyt tego pić ponieważ w smaku jest troszkę kwaskowa ale potem się przełamał:-) Co do picia to zależy co:samej wody Tobiaszek pije mało,kilka łyków jak widzi ze ja piję,zazwyczaj robię mu herbatkę z Hippa morelową lub rumiankową,czasami podaję równiez kubusia pół-na pół rozcieńczonego z wodą,bo wydaje mi sie za słodki.Herbatki mi wypije(w zależności od pogody panującej na dworze)ok.250-300 ml a kubusia potrafi nawet do 400 ml.pewnie dlatego że jest słodszy.Nie wiem czy to odpowiednia ilość ale widocznie Tobiemu wystarcza. A Dziewczyny powiedzcie mi czy Wasze Dzieciaczki zaczynają jeść samodzielnie łyżeczką/tz.czy pozwalacie im na to? I jak jest z sadzaniem na nocnik u was? Kurcze ja jeszcze nie kupiłam tego nocnika...:-(Koleżanka dopytuje czy Młody mi juz woła..."si" i "ee",mówię ze jeszcze nie!wydaje mi się że to troszkę za wcześnie-jak myślicie?Tobiaszek jeszcze nie ma skonczone 17 m-cy. betii Fajnie że jeździsz:-) to ważne!Jak to się mówi "Trening Czyni Mistrza":-)Oby tak dalej Kobietko:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocnik to za wczesnie dla naszych dzieci. po skonczeniu dwoch lat mozna powoli zaczynac. dziecko w tym wieku jeszcze nie bardzo rozumie o co chodzi z tym nocnikiem. co do samodzielnego jedzenia z miseczki to nie wiem kiedy zaczynac. ja mojego nadal karmie. benjamonek pije mleko z butelki. ja mu ta butelke trzymam. pamietam jak moja mama dawala moim mlodszym braciom butelke z mlekiem i ona sami sobie ja trzymali, ale nie pamietam ile wtedy milei miesiecy. nam sie wydaje ze inne dzieci juz tyle potrafia tylko nasze jeszcze nie. spokojnie, na wszystko przyjdzie czas. nie znam zadnego doroslego zdrowego czlowieka ktory nadal sikilby w portki i nie umial sam jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha ale sie usmialam ze sikania w portki i tp.:) No tak to przeciez tylko kwestia czasu. Ja moje zmuszalam do trzymania butelki,puszczalam,mleko nie lecialo i same po malu zaczely trzymac. Podkladalam tez pod butelke pieluszke zeby lepiej lecialo i wygodniej mialy do trzymania. Moje nie jedza sztuccami,ciesze sie ze David wogole zje bo wczesniej wybrzydzali nie mogl usiedziec spokojnie na dupci. Moje pija jeszcze duzo mleka ok 4 butelek-240 dziennie. Do tego 2 butelki soku z woda ok.150 ml Czyli ok.900 ml mleka i 300 soku. Wiem ze za duzo tego mleka,ale poprostu lubia i potrzebuja widocznie. David ma problemy z zalatwianiem,jak 3 dzien nie zrobi to daje mu czopek glicerynowy. Moze ma problemy od chrupek kukurydzianych i herbatnikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za odp. Moje lyzeczka niejedza.daje im do reki jak ich karmie ale oni tylko podziobia mi w misce i koniec.. za to ladnie operuja widelcem. Poloze im przed nos kilka plasterkow parowki to probuja nabic na widelec i do buzi. Z nocnikiem jesscze poczekam troche. Nie smiejcie sie ale ja moich nie karmilam sama butelka od 4 mca.. na poczatku sadzalam ich w fotelikach,,podkladalam koce pod szyje i wsadzalam butle do dzioba. Jak skonczyli pol roku pili na lezaco na podlodze i sami trzymali butle w rekach. Teraz dostaja mleko modyf tylko raz dziennie po ok 100ml w kubkach. Nie przepadaja juz za takim mlekiem. Do kolacji daje im picie zawsze z normalnego kubka, calkiem otwarty. Zawsze im przytrzymam i pija juz ladnie. Sven sobie lubi pobulgotac. Ladnie juz wciagaja picie a sven robi takie prawdziwe meskie łyki;) Daga super ze w koncu tobiaszek wychodzi z tego. To musi byc bardzo meczace dla niego i ciebie Posdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilia Pytalas sie pediatry czy nie za duzo mleka pija twoje maluchy? Jak mia lezala w szpitalu z powodu badan naskaze to lekarz powiedzil mi ze powyzeej roku dzieko ma pic gora pol litra mleka na dzien wliczajac juz posilki na mleku typu kaszki. Mleko ma duzo wapna a zbyt duza jego ilosc powoduje ze zelazo nie jest przyswajane czy jakos tak;) i wtedy latwo o anemie. Spytaj sie pediatry moze ci powie cos innego i napisz mi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wam sie podoba piosenka na euro 2012 polski hit: koko euro spoko? ja uwazam ze typowo ludowa piosenka pasuje na wiejskie dozynki lub festiwal volklorystyczny a nie do polki noznej. gdyby byla nowoczesna z elementami volklorystycznymi, to ok. na poczatku myslam ze to jakis zart, nie moglam uwierzyc ze ta piosnka i ci wykonawcy to na serio. ciekawa bylam co na to inni. czytalam komentarze internautow. byli poprostu wsciekli i kleli. to pytanie nie na tema, ale chcialabym abysmy pisaly tu o wszystkim co nam lezy na sercu, nie tylko o dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha no wedlug mnie to tez piosenka ludowa jednak bardzo wpada w ucho. ja jak to uslysze to potem spiewam caly dzien mimo ze nie mam na nia ochoty ;) wedlug mnie powinie spiewac ktos kto bardziej "przemawia" do mlodych ludzi a nie takie "babunie" :) najbardziej bedzie zabawa jak na euro wystapia "cziliderki" z ukrainy ( widzialas jakie laski???) a potem te babcie wygladajace jak zakonnice:D oj bedzie zabawa. mam nadzieje ze uda mi sie poogladac jakies mecze w spokoju bo osobiscie jestem fanem pilki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje małe kochanie wktótce bedzie miało imieninki i dostanie swój pierwszy nocniczek. Wiem ze moze byc trudno bo na pewno nie bedzie chciał na nim zbyt długo siedziec no chyba ze bede go sadzać podczas oglądania reklam ;) on jest strasznym wierciętą. A co do mleka, ja daję małemu rano 230 ml i wieczorem tez 230 ml a na podwieczorek dostaje kaszkę lub owsiankę z zawartym juz mlekiem m. Jesli chodzi o piosenkę na euro to na początku też się zdziwiłam ze taką wiochę wybrali ale potem mi się spodobała i myślę ze jest ona w takim skocznym rytmie że bedzie łątwo rozgrzewac do walki naszych piłkarzy. Poza tym słuchając jej nabiera się dystansu do tego całego euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za rade z tym mlekiem,nie pomyslalam ze co za duzo to niezdrowwo. Dostaja mleko tylko rano i wieczorem. Co do lekarzy w Niemczech to mozna zapomniec jak dziecko nie jest ciezko chore to nic nie robia,zadnych lekow nie daja. A z tym mlekiem cos musi byc bo jak David mial pol roku to lekarz powiedzial ze za duzo pije mleka, Dzisiejsza noc byly do niczego. Budzili mi sie co godz,musialam glaskac i spiewac. David lezal ma brzuchu i przelal pizame,musialam wszystko zmieniac. Zosia tez napila sie po kapieli i miala pelna pieluche. Wczoraj znow byly niania,ma 14 lat i troche mnie wkurza. Na przejsciu jak czeka na swiatla nie trzyma wozka przed pedzacymi samochodami. Mowie jej ze ma uwazac na dzieci jak wejda na kanape ale jakos nie dotarlo. Weszlam do pokoju bo David plakal,sadzila ze chcial wejsc na kanape i zaczal plakac,a ja potem zauwazylam czerwony placek na czole. Chyba ten dlugi wozek jest dla niej za ciezki bo jest szczupla i widac ze musi sie wysilac przy pchaniu. Moze jestem przewrazliwiona,ale nikt mi nie popilnuje blizniakow za 5 euro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilia no 14lat to na prawde mloda. ja bym sie chyba bala . takie mlode mysla inaczej niz dorosle kobiety. moje tez mialy dzis bardzo slaby dzien. co chwile marudzili a sven nie odchodzi na krok. ciagle marudza jak chce cos zrobic. dzis duzo na nich krzyczalam i mam teraz wyrzuty sumienia ze ich stresuje ale nerwy mi puszczaja czasami. mam nadzieje ze jutro beda mieli lepszy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuski Co do tej piosenki na euro to powiem Wam szczerze że jej nie słyszałam:-( aż wstyd się przyznać...moze gdzieś w telewizji był urywek ale się nie przysłuchałam!Muszą zerknąćna you tube i odsłuchać:-) Co do sytuacji biegunki:OPANOWANA!!!:-) :-) :-) Jezu to jest masakra jak dziecko co po chwila ma "pełną pieluszkę":-( Dzis Tobiaszek zrobił normalnie jak zawsze 2 kupki,nie były mocno zbite ale "normalne" niż wcześniej:-)Ale zapobiegawczo podałam mu dzisiaj jeszcze herbatkę z jagud którą chętnie wypił,a pozostałe jedzenie normalnie,zupka pomidorowa na obiadek,potem kawałek ciasta kruszona i jogurcik a na kolację kaszka na mleku ulubiona ze śliwką:-)Choc ostatnio nie chce za bardzo mi jeść-przez zęby.Wyszły mu dwie czwórki na dole,jedna czwórka do góry teraz idzie mu trójka i czwórka u góry!!!Kilka na raz to przesrane:-(dlatego tak popiskuje:-( Co do nocnika-to dziś właśnie został zakupiony:-) Postawiłam go w łazience i jak szliśmy się kąpać wieczorem to Tobi był bardzo ciekawy "co to jest i do czego służy"???Mój M pokazał mu nawet go posadził ale siedział może 1-2 sekundy i zlazł.Bardziej interesowało go noszenie i przestawianie tego nocnika:-)Zobaczymy jak to będzie jutro.:-)w każdym razie widok śmieszny:-) A i to jest przyspieszony prezent dla Tobiego Z Okazji DNIA DZIECKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OPANOWANA,jejku miało byc jagód:-) poprwię się bo za raz bedzie afera!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilja Wodna Nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale ta Twoja Niania ma 14 lat??? Nie za młoda na opiekę nad 2 dzieci???Kurcze odważna jesteś ja chyba bym nie powierzyła Tobiaszka w tak "młode ręce". Ale każdego to indywidualna sprawa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga oj dzielna mama jestes takie incydenty uczą opanowania i radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Mój synek jakos narazie wogóle na nic nie choruje i nigdy jeszcze chory nie był więc tak na prawdę nie wiem co to kryzysowa sytuacja. Chociaż zdarzają mu sie czeste kupki i tak myśle ze to przez te branie paluszków do buzi które czasem niestety bywaja brudne. A my z mężem zastanawiamy sie nad zmianą fotelika. dostalismy taki o wadze od 9-18 kg, ale Maciuś ma dopiero 9,5 kg. Ten nowy fotelik montuje sie przodem do kierunku jazdy. Czytałam w necie ze należy wozic dzieci w foteliku tyłem do kierunku jazdy jak najdłuzej, najlepiej az do osiągniecia min 13 kg. No i mam opory czy to nie aby za wczesnie na taki fotelik. Z drugiej strony ten nasz dotychczasowy jest zrobiony z takiego materiału ze strasznie mu sie główka poci i jest mu w nim za gorąco. Za 2 miesiace wyjezdzamy nad morze i nie wiem czy mamy jechac juz w tym nowym foteliku przodem do kierunku jazdy czy mimo to jeszcze z tym zaczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×