Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihaha

--jak tam kobietki, rusyzłyście już z wiosennymi porzadkami?--

Polecane posty

Gość ihaha

ja trochę tak, ale dopiero zamierzam zabrać się do nich pełna para. Staram sie zawsze miec porzadek, ale wiadomo, ze dom po zimie zawsze jest jakiś taki zapuszczony... nie mówiąc już o ogrodzie.... Już nie mogę sie doczekac, zeby wszystko wysprzatać :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryżojad
żalisz się czy chwalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja porząki w domu robię na bierząco a teraz powoli będę brać się za działkę na samym początku truskawki , drzewka już przecięte , wczoraj w foli wsiałam rzodkiewkę i sałatę popikowalam pomidory ( w doniczkach) i jutro jeszcze posieję kwiaty pod folię a później na rozsady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wysprzątałam wszystkie szafki, a dziś startuję z myciem okien (pomalutku, 1-2 dziennie, ciąża zobowiązuje;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura w którym tyg.
ciąży jesteś ? :-) Ja też jestem w ciąży i muszę brać się za okna ale niektórzy twierdzą,że nie powinnam ich myć.Dodam,że mieszkam w domku i trochę okien mam,ale chciałam myć po 2-4 dziennie. Co do porządków to sprzątam na bieżąco,bo lubię ład i porządek. W domu chcę umyć okna i wyprać kilka firan. Za to w ogródku sporo pracy czeka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 22 tygodniu. Pytałam lekarza, czy nie ma przeciwskazań co do mycia okien, roześmiał się i kazał nie wierzyć w zabobony. Ja też mieszkam w domku, w sumie 12 okien do umycia, okna plastiki, to myje się łatwo. Na spokojnie, 1-2 dziennie, mam fajną drabinkę, myślę ze dam radę. No a poza tym kto to zrobi jak nie ja?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura w którym tyg.
No ja też powoli będę myła okna.;-) Zresztą w domku z ogrodem nie za bardzo mogę sobie pozwolić na lenistwo.Cały czas jest coś do zrobienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, fajnie mieć domek z ogródkiem, ja w ramach porządków wiosennych co najwyżej balkon pozamiatam :D na jesieni sadziłam maliny jesienne, teraz trzeba będzie coś koło nich porobić, jeszcze nie wiem co, uczę się dopiero :) i kosiarkę kupić muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
A ja tam myje okna tylko wewnatrz, a z zewnatrz zamawiam profesjonalne ekologiczne mycie i czyszczenie szyb i futryn za jedyne 10 funtow - okna lsnia po tym jak nowe:) Pan juz byl, wymyl, ja umylam w srodku i jest git. Musze jeszcze wyprac zaslony w salonie, ale chyba tez zaniose do dry cleaning- nie mam czasu, zreszta takie pranie wieeeelkich dlugich zaslon to jest byle jakie. W szafkach mam swiezo porobione po zmienialismy meble i musialam wszystko poprzekladac i odswiezyc, wypiore tylko wykladziny na mokro i tyle wiosennych porzadkow. Za to za ogrodek trzeba sie zabrac... Laura- GRATULACJE! ja planuje powoli za rok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łał jakie tu wszystkie
porządnickie :) czyli termin "porzadki wiosnenne" przeszedł już do lamusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
ja sprzatam porzadnie co tydzien, bo jestem control freak, wiec wiosna czy zima mam czysto;) za meblami (a nie mam ich duzo, dzieki Bogu) sprzatam co kilka tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy, ze tak, ale okna to raczej bym wolala, zeby mi krasnoludki umyly lub tzw. profesjonalisci ;) w sumie to nic innego niz comiesieczne porzedki, tylko ciuchy musze skrupulatniej przepatrzec, przesortowac i co sie da - oddalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlutka
a ja codziennie sprzątam po jednej szafce i myję po jednym oknie i mam czysto prze cały czas.a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie też "porządki wiosenne/zimowe" to przeżytek. Staram sie sprzątać na bieżąco i na raty - nie dałabym rady wszystkiego na raz zrobić. Po jednym - dwa okna dziennie jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×