Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Marietanko mąż oddał nasienie w piątek a w środę mają być wyniki. W piątek pójde do lekarza to wszystko Ci napiszę. Strasznie boje sie tych wyników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina ja też się boję, mój robi w czwartek, tyle że u nas w Abovo jak nie ma bakterii są po 2 godzinach, dlatego pytam. Daj koniecznie znać. zaczynam łapać doła. Kłócimy się dużo ostatnio. Napięcie jest straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jestem po USG jak na razie pęcherzyk rośnie ma 17 mm jutro kolejne USG i być moze próba..... Malina trzymam kciuki za wyniki napewno będzie wszystko ok :) Skarbi dzięki za słowa otuchy :) wczoraj miałam wielkiego stresa i tysiąc myśli na minute, same wiecie jak to jest jak sie czeka czeka i czeka..... Pozdrawiam i życzę Wam miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest to komputerowe badanie nasienia wiec na wynik czeka się 3 dni. Będę wiedzieć coś więcej w środę to dam znać. Marietanko szkoda, ze się kłócicie, powinniście trzymać się razem i wspierać. Ale rozumiem was my tez czasem mamy chwilę załamania, stresu i to napięcie jakie towarzyszy oczekiwaniu na wyniki. To chyba przechodziła każda z nas. Kochana głowa do góry - wyniki na pewno sie trochu poprawią tym bardziej, ze mąż nie pali już. Bethi trzymam mocno kciuki. Oby Twoja 1 IUi okazała się szczęśliwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, trzymam za Was wszystkie kciuki! Bethi, powodzenia na IUI! Ty bedziesz miala teraz najszybciej z nas :) Ja bede miala trzecie jakos pod koniec tygodnia lub na poczatku nastepnego, bede dawac znac, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrabi i jak sie masz? co teraz? jaki kolejny krok podejmujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no i teraz mi ta piosenka chodzi po glowie caly czas... ..stane wtedy na raz, ze sloncem twarza w twarz.. oby tak bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciąż czekająca...
Cześć dziewczyny! weszłam tu , bo mam strasznego doła!, Na początek powiem,że staramy się o dzidzię 1,5 roku. od momentu zmiany lekarza wszystko przybrało tempa. Badaniom został poddany mój Mąż, i kolejny szok! bardzo słabe wyniki nasienia!!!! kilka tygodni koszmaru, plątaniny myśli, a zresztą same wiecie jak to jest. Plemników o prawidłowej budowie było 0%!!! masakra, wykryto u niego żylaki powrózka., 3 m-ce temu miał operację i niedługo znów czeka nas powtórzenie wyników- bardzo się boję. Lekarz szykuje nas do inseminacji, jutro mam termin okresu, która jak się do nie dawna łudziłam miała nie przyjść, ale przed chwilą wynik testu pozbawił mnie ostatniej nadziei...:( ZAŁAMANA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj wciąż czekająca...... Nie łam się najważniejsze że padła diagnoza i mąż poddał się operacji!!!! teraz już będzie tylko lepiej zobaczysz :) kiedy będziecie mieć kolejne badanie nasienia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanika13
Witam wszystkim my też walczymy o maleństwo w przyszłym tygodniu przygotowuje się do inseminacji w Lublinie, co ja bym dała, żeby sie udało. U nas słabe plemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanika13, hej Ja jestem ze Świdnika. Pod koniec stycznia mam 1 iui. Gdzie się leczysz? Masz gg? Może byśmy wymieniły się informacjami? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciąż czekająca nie załamuj się. Po operacji na pewno będzie lepiej. Mój mąż w pierwszym badaniu nasienia miał 5% plemników prawidłowych a w drugim 0% tak jak twój maż. Jutro będę mieć wyniki trzeciego badania wiec zobaczymy. Natomiast lekarz nie robił mu żadnego usg. Jak myslicie powinien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0704
Witam starające się i dołanczam do Was:) My też od prawie 2 lat staramy się o dzidzię. Na początku mówiono tylko o in vitro.Słabe nasienie męża - jednak rzucił palenie, bierze witaminki i więcej się rusza i trochę się polepszyło .Lekarz powiedział, że jak wychodzi 11 % (przy badaniu chromatyny) i 30 mln. to można spróbować inseminacji. Ja wczoraj (11 dc) miałam po clo i ziółkach O. Sroki 5 czy 6 pęcherzyków (trzy z nich duże -po 18, 19 mm) Jutro kontrolne USG i decyzja kiedy. W czwartek/piątek podchodzimy do pierwszej inseminacji. Trzymam kciuki za podchodzące w tym cyklu do inseminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wjulia
och dziewczyny...pozdrawiam Was wszystkie :) My też się męczymy już 2 lata - teraz zdecydowaliśmy, że idziemy na inseminację, muszę tylko zadzwonić do lakrza....no właśnie-boję sie tego telefonu, boję się, że się nie uda... Jak długo można tylko śnić, że na rękach ma się dziecko, swoje piękne uśmiechnięte dziecko? Życzę każdej z nas NADZIEII :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymamy kciuki Bethi! Maly update u mnie: Po 5 zastrzykach z fostimonu, dzisiaj mialam badanie krwi, ale to jeszcze nie ten moment, teraz kolejne dwie dawki po 75j.m w zastrzyku i w czwartek rano sprawdzamy krew. Mysle ze mi IUI wypadnie na piatek lub na sobote.. Na razie ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wjulia...alez nie ma czego sie bac, tylko dzwonic do lekarza...co ma wyjsc to wyjdzie..a co ma nie wyjsc, nie wyjdzie, ale kiedys na pewno wyjdzie, podziele sie spostrzezeniem natury filozoficznej..:) hihi...luzik guzik Ania074..to nam mniej wiecej w tym samym czasie wyjdzie iui ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bethi dzisiaj są juz wyniki ale babka z rejestracji niestety nie podała mi ich, ponieważ podobno nie moze. Innym razem mówiła... Musze czekac do piątku bo mam wizyte u lekarza. Będzie to mój 11 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, trzymam kciuki za wszystie iui. Ten rok musi byc dla nas łaskawy:) Malina trzymam kciuki za wyniki. Ja się nakręcam niepotrzebnie znowu. @ zawsze jak w zegarku spóźnia się dzień. Po co to robię? przecież wiem, że przyjdzie. Boli mnie brzuch. Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanika13
marietanka mam gg jestes dzisiaj leczę się u Wdowiaka a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanika13
Hej dziewczyny miałyście inseminację w Lublinie mam miec za parę dni i mam stracha czy się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia, i dobrze, 4 to wcale nie duzo.. ja uwazam, ze trzeba zrobic 6 i dopiero potem mozna pomyslec o innych metodach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciąż czekająca
Hej Dziewczyny i jak Malinko wyniki Mężusia? My idziemy w przyszłym tyg? przypomnisz mi ile dni trzeba mieć wstrzemięźliwości bo nie pamiętam jak to było za 1-ym razem... Dzisiaj mam strasznego doła, cały dzień przeleżałam, martwię się,że to może być początek depresji,, nie wiem czy w tym wszystkim wytrwam...????????????? Trzymam za Was Wszystkie kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! jutro rano :) trzecie podejscie! dzisiaj ostatni zastrzyk fostimonku i... trzymajcie kciuki, bo ja juz sie czuje jak w ciazy!!! :DDDD yeah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciaz czekajaca... my wszystkie jestesmy tutaj wciaz czekajace, takze nie jestes sama.. na stany depresyjne najlepszy jest sport i ruch na swiezym powietrzu, jogging rano lub wieczorem przegoni wszelkie smutki! powodzenia! sami musimy aktywnie pracowac nad samopoczuciem inaczej smutki tego swiata nas opanuja! a teraz..ostatnia lampke wina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×