Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Malinko czasem czuje brzuch tak jak na @ czasem nic mi nie dolega teraz od 3 dni pobolewają mnie piersi ogólnie wszystko tak jak zawsze przed @ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak myślicie jak duże może być to opóźnienie są jakieś granice... normy... szukam w necie i nic nie moge wyczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klirka
hmm bethi, chyba nie ma żadnych norm....jeśli masz bóle i objawy na @ czekaj pewnie zaraz przyjdzie, jeśli przeciągać się to będzie kilka dni idź do Gina dostaniesz luteinę albo coś innego na wywołanie, ogólnie w przypadku braku ciazy @ nie powinna sie spóźniać dłuzej niż 7-8 dni, tak gdzies słyszałam ale dokładnie ci ie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bethi klirka ma rację. poczekaj kilka dni na @ jak sie nie pojawi to musisz iść do gina po leki na wywołanie. Zrób drugi raz test i zobaczysz co wyjdzie. Ja miałam tez bóle jak na @, zaczęły mnie bolec piersi i okazało się, ze ciąża. Niestety zakończyło się nieszczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny zatem poczekam jeszcze troche - do piątku zobaczymy a teścik też jeszcze raz zrobie może jutro... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ....... pewnie Mnie nie pamietacie ....mialam pierwsze IUI 25 stycznia zakonczone upragniona ciaza. Nareszcie sie udalo po 5 latach staran. Wszystko opisane na poprzednich stronach. Kiedy sie okazalo ze jestem w ciazy boze najpiekniejszy dzien w moim zyciu. Cos pieknego. Tak starsznie sie cieszylam ........ dwa usg wszystko w porzadku serduszko bilo dziecko rozwijalo sie ksiazkowo........ 28 03 szpital usg serduszko przestalo bic ...... bol jakiego nie moge opisac, dopiero doszlam do siebie na tyle zeby cokolwiek na ten temat napisac .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewabra pewnie kochana, ze pamiętamy. zaszłaś w ciążę 2 tygodnie po mnie. I co z serduszkiem twojego maleństwa nadal nie bije? Miałas robiony jakiś zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko Boze tak mi starsznie ......... Nie moge znalesc sobie miejsca ...... To tak bardzo boli....nie fizycznie to juz za mna ale psychicznie ....... Moje malenstwo rozmiwjalo sie dobrze 04 04 mialam wizyte na zakonczenie I trymestru bo wszystko bylo ksiazkowo.... o poronieniu dowiedzialam sie 28 03 kiedy pojechalam do szpitala zeby sprawdzc, pojawil sie u Mnie sluz brazowy .... tam zrobili mi usg dopochwowe i okazalo sie ze wszystko w normie tylko ze serduszko mojego aniolka przestalo bic...... to byl koszmar ..... w czwartek popoludniu samoistne poronienie...... wczesniej 13 03 mialam robione usg dopochwowe i wszystko bylo dobrze serduszko bilo aniolek mial 17 mm i rozwijal sie ksiazkowo jeszcze wczesniej 28 02 tez usg i tez wyniki ksiazkowe i taki cios .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewabra rozumiem cię jak się teraz czujesz. strasznie Ci współczuje chociaż sama tez niedawno przechodziłam przez to piekło. U mnie niestety nie wykształcił się zarodek ani serduszko. Ale tez cholernie boli. Miałam zabieg łyżeczkowania. Wiem co czujesz, Tak czekamy na te 2 kreski, potem wielka radość jak się je zobaczy a niestety w obu naszych przypadkach zakończyło sie to nieszczęściem. Ale głowa do góry kochana!!!!!! musisz się podnieść i walczyć dalej!!!!!! jestem z tobą i zawsze będę cie wspierać!!!!!!!Zobaczysz jeszcze przytulimy nasze maleństwa do piesi!!!!!!! Czy oprócz samoistnego poronienia miałaś łyżeczkowanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klirka
ewabra bardzo ale to bardzo mi przykro, ściskam Cię bardzo mocno!!! trzymaj się ciepło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bethi
Będac na clo powinnas byc pod opieką lekarza. Co to znaczy, że monitoring nie ma sensu? A może zrobiła sie torbiel?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do Bethi" monitoring był ale dalsze robienie usg po negatywnej ocenie wzrostu pęcherzyków było nie potrzebne nie było by innego efektu.... Ewabra bardzo mi przykro... współczuje... nawet przez myśl mi nie przeszło że mogło się to wszystko w taki sposób zakończyć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina299@ wielkie dzieki, jestem zalamana musze swoje wyplakac ....tak juz mam ale ie martw sie kochana dam rade MUSZE DAC i bede walczyc nie poddam sie nie moge ...... po poroieniu samoistnym poszlam do lekarza na sprrawdzenie , usg dopochwowe podobno wszystko ladnie sie wyczyscilo i jest ok, wiec nie musisli mnie czyscic mam juz zabukowana iui na czerwiec :) czekam teraz na okres musze odczekac 2 - 3 cykle i do roboty ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewabra Jest mi bardzo przykro :( Miejmy nadzieję, że czerwiec przyniesie nam trochę więcej szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewabra, bardzo mi przykro!!! Bardzo Ci współczuję! Nie poddawaj się! W końcu nam się uda!!! MUSI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewabra, bardzo mi przykro!!! Bardzo Ci wspólczuję! Myślami jestem z Tobą! Ale nie możemy się poddać! W końcu nam się uda! MUSI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mają rację NIE MOŻEMY SIĘ PODDAWAĆ!!!!!!. Ewabra ja również czekam na @ i po niej wizyta kontrolna w gina. Wtedy powie mi po jakim czasie musimy się ponownie starać. Oby tym razem wszystko się poukładało dobrze. Zadaje sobie pytanie dlaczego ten los tak nas doświadcza????? Ale w czasie świąt usłyszałam piękne kazanie jakby kierowane do mnie: każdy z nas nosi krzyż ale na pewno doczekamy się wysłuchania proś o ktore gorąco prosimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mają rację NIE MOŻEMY SIĘ PODDAWAĆ!!!!!!. Ewabra ja również czekam na @ i po niej wizyta kontrolna w gina. Wtedy powie mi po jakim czasie musimy się ponownie starać. Oby tym razem wszystko się poukładało dobrze. Zadaje sobie pytanie dlaczego ten los tak nas doświadcza????? Ale w czasie świąt usłyszałam piękne kazanie jakby kierowane do mnie: każdy z nas nosi krzyż ale na pewno doczekamy się wysłuchania proś o ktore gorąco prosimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mają rację NIE MOŻEMY SIĘ PODDAWAĆ!!!!!!. Ewabra ja również czekam na @ i po niej wizyta kontrolna w gina. Wtedy powie mi po jakim czasie musimy się ponownie starać. Oby tym razem wszystko się poukładało dobrze. Zadaje sobie pytanie dlaczego ten los tak nas doświadcza????? Ale w czasie świąt usłyszałam piękne kazanie jakby kierowane do mnie: każdy z nas nosi krzyż ale na pewno doczekamy się wysłuchania proś o ktore gorąco prosimy. 3 lata starań 21.07.2010 - laparoskopia jajowody były drożne wcześniej problemy z owulacją, cienkie endometrium - po zmianie lekarza wszystko jest ok słabe plemniki Ciąża - zabieg łyżeczkowania. Zaczynamy od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewbra bardzo mi przykro jestem w szoku że tak sie mogło to wszytko potoczyc Duzo sily ci zycze ja juz drugi tydzien leze bo mialam plamienie i bylam u gina byl pecherzyk ciążowy 6mm bardzo wczesna ciaza dostalam duphaston i sie nie ruszam w przyszlym tygodniu kontrola i mam nadzieje ze juz serduszko bedzie narazie bardzo sie boje zeby wszystko bylo ok kiki jak tam twoje testowanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolooo leż kochana leż. Życzę ci kochana żeby wszystko przegieglo prawidłowo, zeby pojawił sie zarodek i serucho. Ja niestety nie miałam tyle szczęścia.pęcherzyk ciążowy był ale nie wykształciło sie w nim nic. trzymam joloo kciuki!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruvitala
dziewczyny czy mozecie mi pomóc? gin przed inseminacja dal nam sierowanie mi i mezowi na badania na chlamidie trachomatis, mykoplasme ,i ureapsamse czy wyjscie mialy takie badania robione przed IUI? czy napewno trzeba je robic to sa raczej badanai na bakterie weneryczne ja mialam cytologie wymaz na czystosc pochwy i moj m mial rowniez posiew bakteriologiczny wszystko jest dobrze czy te badania sa koniecznoscia? bo troche kosztuje sporo kasy:/ a jak dzwonilam do laboratorium to babka mowila ze oni u faceotw nie wykonuja z cewki moczowej tych badan:/ prosze wpisac ktora z was to miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zupełnie niespodziewanie (wczoraj na usg wyszło, że torbielki nareszcie wchłonęły się) mam dzisiaj IUI. Trzymajcie, proszę, za mnie kciuki! Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fruvitala przed IUI wykonuje sie badania w kierunki bakterii. Z tego co mi mówił gin badania na obecność chlamydii itp, HIV itd są koniecznośćia przed IUI. Oczywiście to wszystko zalezy od twojego lekarza prowadzącego, poniewaz są rózne opinie na ten temat. Jedni wykonują te badania a inni nie. Z tego co pamiętam ja płaciłam za nie 280 zł ale tylko ja miałam te badania wykonywane. Mąż nie. Myszka trzymam mocno zaciśnięte piąstki!!!! daj znac jak się czujesz!!!! joloo, Skarbi, ewabra, Bethi a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MODI28
cZESC ,JAKIS CZAS T UMNIE NIE BYLO przeszlam 3 inseminacje i dzis jest 8 dzien jak spoznia mi sie okres...jestem zalamana bo robiłam test dwa dni temu i wyszedl negatywny..a wczoraj betę i wynik mam 1,20 ..dzwoniłam do lekarza mojego i powiedział zebym poczekała jeszcze parę dni i jak okres sie nie pojawi t omam powtórzyć test i przyjechac do niego..miałam juz taką nadzieje a tu raczej nic z tego..nigdy jeszcze nie miałam takiego opóżnienia..mamdoła bo zawsze sie tak czeka na to aby okres nie przyszedl a tu nawet gry tak jest to zamiast sie cieszyc ...jest załamka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MODI28
Witam ,Ostatnio mnie tunie bylo ..przeslam 3 inseminacje i okres juz mi sie spoznia 8 dni ale robila tes 2 dni temu i ujemny a wczoraj bete i wynik 1,20 ..mam zalamke..dzwonilam dolekarza i kazalpoczekac pare dni i jeszcze raz zrobic test i potem przyjechac doniego..ale raczej nie bede w ciazy...niestety skoro testy tak mi wyszly..jestem zalamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta do kobiet nie będących w ciązy to norma jest mniej lub równa 1. U ciebie jest więcej więc musisz poczekać. coś się zaczyna dziać. A powtarzałaś bete po 48 godzinach po tej pierwszej becie??? Ta druga robiona po 48 godzinach musi wyjść wyższa wtedy wskazuje na ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta do kobiet nie będących w ciązy to norma jest mniej lub równa 1. U ciebie jest więcej więc musisz poczekać. coś się zaczyna dziać. A powtarzałaś bete po 48 godzinach po tej pierwszej becie??? Ta druga robiona po 48 godzinach musi wyjść wyższa wtedy wskazuje na ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×