Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Paula, dzisiaj pobrali mi krew, miałam na przeciwciala i te przeciwplemnikowe i pfrzeciw jądrowe, o ile dobrze pamietam. Musze się ogarnąc bo mam dzisiaj dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marietanko Pozbieraj siły, głowa do góry... i bierzcie się do działania. Ten wynik mówi tylko to, że do celu będziecie szli inną drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marietanko :-) U nas tez podobnie bylo jakis maly % byl tylko A i B , a najwiecej C. Z tego wynika, żę nie ma tych sprytnych. Ale jak napisała ktoraś z dziewczat iui omija tę barierę więc do dzieła kochana. Moze akurat problem w tym tkwi. Pozdro dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetta27
Wczoraj bylismy z wynikami ulekarza, uspokoil nas...POwiedzial ze jest stan zapalany, ze nie ma sie co marwtisc bo reszta wynikow nasienia jest dobra i przepisal antybiotyk na stan zapalny : Unidox...ma brac 10 dni, pozniej mamy odeczkac i zrobic kolejne badania i znowu do niego przyjsc...chyba umre przed odebraniem kolejnych wynikow ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana marii
No własnie co do tyłozgięcia to są różne opinie..Agus, tobie się udało, ale mi ostatni gin tłumaczył obrazowo, że plemniki mają małe szanse przy tyłozgięciu...No ale w takim przypadku powinna pomóc IUI. Malinko, to zależy od gina czy da ci skierowanie...Generalnie na badania genetyczne daja po 2-3 poronieniach, co dla mnie jest niewyobrażalne, bo chce je przeprowadzić mimo, że nie byłam w ciązy ALE staram się prawie 4 lata...Prywatnie Ci je zrobią na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana marii
Moja mam ma tyłozgięcie i zaszła po 10 latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marietanko, mam nadzieje, że nastrój się poprawił-trzymam mocno kciuki. Moje Drogie-wczytuje się w to co piszecie i zgubiłam si ę w tych badaniach i okazuję się, że nic nie wiem :( Jak, kiedy wychodzi ta wrogość śluzu? Jakie badanie to stwierdza... ?Oprócz hormonów, drożności i badania nasienia mojego m nie mieliśmy innych (nie licząc tych niezbędnych przed IUI)... Podpowiecie? Mija 5 dzień od IUI ale jakoś już czuje napięcie przed i ciężki dół brzucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina299@ tez ten pasek nosze pól roku jak narazie nic:( i modle sie z tego co dostalam od sióstr zuz78 ja mam własnie wrogi sluz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, a jakie badanie to wykazało? Z tego dziewczyny pisały IUI jest w tym przypadku dobrym rozwiązaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuz, lepiej dziękuję, choć dzisiaj złość mną targa :) Przypomniałam sobie, że 2 kwietnia miałam wymaz z szyjki na posiew robiony i zadzwoniłam dzisiaj do gabinetu po wynik. I okazuje się, że jest dodatni. Czyli lekarz go nei widział bo zlecił przecież PCT. a przy dodatnim, to przecież bez sensu. Zgłupiałam. Mam też wynik estradiolu 931,8. CZy dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuz78 no tak niby jest ale trzeba miec do tego szczescie i to sporo zeby za 1 razem sie udało, a bywa tez ze sie w ogóle nie udaje wszystko żależy od organizmu i czy tylko jest wrogi sluz czy jeszcze nie ma innych przeciw wskazań to sie nazywa tzw test PTC czyli po stosunku robi sie go w okresie około owulacyjnym do 12 h po stosunku ja tam mialam i mialam robiony dwa razy niestety plemniki sie wogóle nie ruszaly a dodatkowo jeszcze sie robi badania z krwi na przeciw ciała u mnie ich nie było czytalam równiez na Bocianie ze laska podchodzila do IUI 6 razy i miala tylko wrogi sluz więc z tym to róznie bywa ale sie uda albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, nie miałam takiego badania... Bardzo mi dziś źle :( Marietanka, tzn., że badanie nie byo miarodajne tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana Marii Warunek dwóch czy trzech poronień przy badaniu genetycznym nie jest konieczny. Muszą być tylko przesłanki do wykonania badania. Zuz Nie przejmuj się tak bardzo.Mniej niepotrzebnego stresu... Przy IUI robione są tylko podstawowe badania plus monitoring cyklu. Jest to na zasadzie uda się lub nie... Wrogość śluzu bada się podczas owulacji, jest przeprowadzana w dwóch wersjach. Po przytulaniu lub w szkiełku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elw1977
witajcie, u mnie jest taka sytuacja ,około 3 tyg temu miałam miec drugą inseminację, brałam wczesniej leki na wytworzenie wiecej pęcherzyków, dzień przed inseminacja miałam badanie okazało się ze mam 3 pęcherzyki, dostałam zastrzyki na pęknięcie tych pęcherzyków, na nastepny dzien z męzem pojechaliśmy do kliniki - oddał nasienie i po godzinie okazało sie że ma za dużą ilość chyba leukocytów i nie można wykonac tego zabiegu bo to jakies zapalenie czy cos w tym sensie, byłam załamana, z mężem postanowiliśmy naturanie próbować w tym cyklu, (zaznaczam mam co do dnia regularny okreś - dokładnie co 28 dni jak w zegarku ), dwa dni przed spodziewaną miesiączką zaczeły mnie pobolewać piersi i sutki ale to takie dziwny ból, miesiączkę powinnam dostać 24 kwietnia i do dziś nic, mam takie dziwne ciągniecia w podbrzuszu jakbym miała okres , piersi mam juz tyle dni nabrzmiałe no może teraz mniej tak jak by mi juz teraz sie odres kończył, robiłam wczoraj test ciążowy i wykazał ze brak ciąży, staram sie o tym nie myslec ale to jest silniejsze odemnie, poczekam jeszcze kilka dni i ide do lekarza, od kilku lat nigdy mi sie okres nie spóźniał, nawet po pierwszej inseminacji miałam na czas, czytałam na formu ze u MODI28 też wychodziły testy negatywne ale później pozytywnie , nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana marii
Ja genetyczne zrobie mimo,że nigdy nie zaszłam...Ja mówie o podejściu lekarzy na nfz, bo Malinka pytała o skierowanie. elw, zrób betę z krwi, życzę ciazy, ale to wydłyuzenie ciąży to pewnie efekt stymulacji... paula, zapłodnienie to tak skomplikowany proces, że nigdy nie można powiedzieć, że przyczyna to "tylkp wrógi śluz"...im głębiej w tym siedzę, tym więcej mam informacji i uniemozliwiać zapłodienie może conajmniej kilkanaście czynników, nie wszystkie nawet można sprawdzić generalnie co do IUI to osttatnio wyraźna jest tendencja odchodzenia od aż 6 prób...Pomijam lekarzy, którzy tylko naciagają na zabieg...IUI to nie jakaścudowna metoda, tylko skraca pewną drogę i podaje plemniki pod nos komórce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula zwiększymy siłę razem z monjoc która tez pytała o pasek więc na pewno się uda. Napisz czy kapiesz się w tym pasku? To przecież nie jest tak, ze założysz pasek i zaraz będziesz w ciąży. sa przeciez przypadki że nawet po roku noszenia. Nie ważne ile trzeba nosić wazne żeby był efekt. Monjoc kochana to jest adres: Mniszki Zakonu Kaznodziejskiego ul. Mikołajska 21 31-027 Kraków tel. (+48) 12-422-79-25 grodek@dominikanie.pl Możesz napisać emiela albo zadzwonić. Ja wysłałam prośbę emielem o pasek ale nie dostałam odpowiedzi. Zadzwoniłam i wczoraj otrzymałam pasek a dzisiaj znów przyszedł ten co zamawiałam emielem.Więc mam dwa. elw ana maria ma racje po co się meczyć. biegnij na betę. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj znalazłam maila i napisałam prośbę o ten pasek! Mam nadzieję , ze mi przyjdzie. poczekam z tydzień , jak nie to zadzwonię po długi weekendzie! Dzieki Malinko z informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana marii My też nie mieliśmy nigdy ciąży. Badanie genetyczne robimy za kilka dni. Robimy na NFZ, a niewydane pieniążki mają już swoje przeznaczenie. Niech nasz kochany kraj zrobi chociaż tyle... Jak to mówią co niektórzy, jesteśmy wyspą, szkoda tylko, że nie w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbi....
Nie na jak swoja niudolność zwalać na państwo...Wyjdź na ulicę i zobacz jakie fury po niej jeżdżą..jednak mozna...w moim miescie co chwile otwiera sie nowe centrym handlowe...jakos ludzie je otrzymuja..Jak ci źle w Polsce to WON! Jedź na Białoruś do gGrecji, Burkiny; Etipii, Czeczeni... Skoro ci tak źle to jakim prawem sie starasz i dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o politykę prorodzinną, o której jest głośno ale tylko od czasu do czasu. Proszę o zrozumienie sensu odpowiedzi... Zresztą proszę wyjść na ulicę i zobaczyć jak jest. Sugestia zejść z głównej ulicy i przejść troszkę dalej, oraz zobaczyć trochę więcej niż czubek własnego nosa. Jakim prawem? Myślę, że takim iż tu mieszkam, płacę podatki i wszelkiej maści składki... Życzę miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beabia
hej moge sie do Was przyłaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro o 8 okaże się czy będzie druga IUI tym razem nie myślałam o tym tak bardzo, bo teoretycznie wiedziałam czego oczekiwać....do tej pory:) teraz znowu rozmyślam, czy się uda. W głowie tysiące myśli typu: że żaden pęcherzyk się nie pojawił, że to nie ma sensu, bo i tak się nie uda...zawsze myślałam, że jestem większą optymistką.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Giona Muszę Cię zmartwić, nie jesteś wyjątkowa... Dużo osób ma podobne odczucia jak Ty, podobne myśli i wątpliwości... Ale nie jest wskazanie zbyt mocne zdenerwowanie, gdyż stres ma zły wpływ... Masz szanse dołączyć do grona dziewczyn, które mają dzidzię pod serduszkiem. Życzę owocnego weekendu i pozytywnego testowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ja po wczorajszej wizycie u gina od 3 dni cyklu do 7 mam brać CLO 11 dnia musze jechać na usg i zastrzyk z pregnylu wiec albo w niedziele albo 13 albo 14 maja dnia bede miala insemke nie ekscytuje sie tym za bardzo powiem wam ma sie niby ta nadzieje ale nie chce sie rozczarowac zobaczymy w kazdym badz razie maj bedzie najtrudniejszym miesiacem w tym roku czekania na zabieg a potem na jego final ahhh moze bede miala to szczescie i uda sie za 1 razem sie okaże ale raczej na to nie licze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina299@ tak wiem ze ten pasek tak nie dziala ze ho poprostu go nosze i wierze mocno i tyle wiadomo to nie zaden amulet a ja przez ten dwa tygodnie zamierzam sie totalnie wyluzowac wiem ze to bedzie trudne ale bede sie starala spokoj spokoj i jeszcze raz spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pęcherzyki są kilka małych na lewym i dwa większe 23mm na prawym, endometrium 11mm, nie jest źle:D jutro o siedemnastej 2 raz IUI:) będzie jak będzie pozdrawiam i życzę najlepszego dla wszystkich Staraczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×