Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Modi serdeczne gratulacje :) U mnie jutro 3 inseminacja ostatnia przed in- vitro. Trzymajcie kciukasy. dzisiaj moje 28 urodziny i własnie takie mam życzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuneDe, mam 32 dc, kilka dni temu odstawiłam luteine czekam na @. Czuję się dokładnie tak, jak zawsze, piersi bolą już od ok 11dni. Wiem, że to nie "to" i już się z tym oswoiłam. Nie testuję, bo i po co...Kolejny test = kolejny "policzek". Znów miałm sen,że mamy dziecko ;) Jakie to błogie uczucie, jaki spokój...@ powinna być lada dzień, przecież IUI miałam juz 17 dni temu, chociaż na niepekniętym, więc owulka była pewnie 16 dni temu...ale luteina pewnie może wydłużyć cykl.... Kiedy kolejny raz do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuneDe pisz kochana co na usg wyszło, mam nadzieję, ze twoja kruszynka ma sie dobrze i dzisiaj zobaczysz jak macha do ciebie rączkami. Bachulinek życzę ci kochana żeby ta IUI była już tą ostatnią i żeby twoje marzenie wreszcie stało sie rzeczywistością. Możesz napisać czemu tylko po 3 IUI zaraz decydujecie się na in-vitro, przecież możecie chyba nadal próbować z IUI. Bahati ja mimo twoich obaw ze się nie udało mocno wierze w to, ze się mylisz. Nic nie jest przesądzone dopóki nie masz @ zawsze jest nadzieja. Powiem ci kochana, ze ja z tą wizyta u gina na razie bym poczekała. Jak nie przyjdzie @ to zrób koniecznie test i pisz!!!!!! Jeśli chodzi o mnie to wszystko po staremu. Oprócz tego, ze @ miałam mieć 7 listopada i jak na razie się spóźnia. nie mam żadnych objawów, być może to wina ćwiczeń na orbitreku bo znów zaczęłam ćwiczyć. Raz na wizycie pytałam w sumie gina o to, ale powiedział że nie ma to żadnego wpływu na @. Oj sama juz nie wiem. poczekam jeszcze kilka dni jak nie przyjdzie to zrobię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malinko! Ja o pójściu do gina pisałam do LuneDe ;) Ja się nie wybieram, ja odpuszczam, chociaż, mąż namawia na jeszcze jedną ostatnią IUI...Ja się skłaniam do in vitro, ale tez nie od razu. Wiem, że dopóki nie ma 2 jest nadzieja, ale, to już jakś 52 cykl z taką złudna nadzieją ;) To co, malinko - jak jakimś cudem do poniedziałku nie będę miała @ to testujemy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, u mnie tragedia, długo się nie odzywałam bo miałam doła i wogóle psycha mi siada... ;( starciłam 3 dzieciątlko... teraz czekam na drugą miesiączkę po zabiegu iii juz 36 dc i go nie widać ;/ nie wiem co się dzieje , 1-wsza przyszła 6 tyg po zabiegu a teraz??? teraz jak nie mogę zajść to się boję .... zrobiłam jeden test wyszedł negatywnie ale to może być jeszcze za wcześnie. Czy to normalne że tak się dzieje??? ja już panikuję ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati pewnie że w poniedziałek testujemy, no chyba ze moja @ zrobi mi psikusa i przyjdzie. Wiesz ze we dwoje raźniej - moze uda nam sie w tym samym terminie????? Byłaby podwójna szczęśliwa wiadomość Idii kochana nie wiem co nam Ci napisać, bo pewnie żadne słowa nie wyrażą tego co teraz czujesz. Ale znam to doskonale to uczucie, bo sama przez to przechodziłam, Skarbi również. Widz, ze zawsze możesz na nas liczyć jak i na każdą z tego forum. Ja po zabiegu dostałam miesiączkę po 4 tygodniach a później juz wszystko było ok. Moze znów zaszłaś w ciążę? zrób powtórnie test jeśli wyjdzie nadal negatywny musisz koniecznie udać się do lekarza. Przepraszam, ze pytam bo to dla Was bolesne ale miałas 3 IUi za każdym razem udane i poroniłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaona
Mam pytanie bo opadam juz z sil. Moj m ma bardzo slabe zolnierzyki. Mam za soba nieudana ISCM z przygodami. Bardzo zle znioslam stymulacjie. Moj m ma 1.5 mill-/1 ml czy z taka iloscia mozna podchodzic do inseminacji ? Czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati, ale poczekaj, nie rozumiem, mialas IUI, ale po 14 dniach nie zrobilas bety, tak? Po 16 dniach odlozylas luteine? Kochana,nie wiem, czy dobrze zrozumialam, ale tak jak napisalam, to dlaczego nie zroilas betki po 14 dniach, wiedzialabys na pewno czy wyszlo, czy nie...wiesz jakie testy sikacze sa zwodnicze? Ńie mozna im ufac! U mnie bylo tak, ze 11 dni po tranferze zrobilam sikacza i wyszla jedna kreska! Negatyw. W ten sam dzien beta wyszla. 25. Bardzo niska, ale pozytywna. Beta ladnie rosla, wszystko dobrze sie rozwijalo ale sikacz mi wyszedl dopiero 14 dpt..czyli jakies 17 dńi po owulacji, bo mialam zarodek trzydniowy transferowany...gdybym wierzyla sikaczowi to ladnie bym na tym wyszla.... ODSTEP Dziewczyny, dziekuje bardzo za trzymanie kciukow, wczorajsze USG dobrze wyszlo :) maly urosl, ma teraz 15.2 mm..jest to osmy tydzien ciazy i szosty tydzien zycia plodowego dziecka. Mega wrazenia patrzac na usg, bo juz widac ten typowy ksztal kijanki, duuza glowka, pochylona w strone klatki piersiowej, ogonek, hihi, pecherzyk zoltkowy...nastepna wizyta dopiero 10 grudnia... ODSTEP Bachulinek powodzenia na IUI!! ODSTEP Skrabi, moja droga, wiem, ze nie chcesz wracac myslami zapewne do tego przezycia, ale mozesz mi powiedziec w ktorym tyg poronilas? Mam nadzieje, ze Wasze starania naturalne, dobrze Wam ida :) Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn! Malinka, Alexis, Jagoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idii..czy mozesz wiecej..co sie stalo...poronilas? Strasznie mi przykro... Innaona, ja nie mam pojeciao ilosci zolńierzykow, na pewni dziewczyny Ci szybko odpisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraj 84
kochana jestes w ciazy!!! Gratuluje wczoraj napisalam ci meila ze Ci sie uda ale chyba nie doszedl bo pisalam z telefonu tak sie ciesze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati, gratuluję! Udało Ci się. Ovitrelle po takim czasie wpływu już nie ma:) Bardzo się cieszę. Może tymi 2 kreseczkami rozwiążesz worek z pozytywnymi wynikami...Tego Wam wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati! To jest ciaza! Piekny wynik! Sliczne kreseczki! Serdecznie gratuluje! Beta bedzie na pewno wysoka w poniedzialek :).... Ale Bahati..w takim razie dlaczego przerwalas luteine??? Kontynuuj koniecznie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się cieszyć i ciągle przeszukuje internet wpisując ovitrelle - fałszywy wynik testu...W poniedziałek będę wiedziała więcej, chociaż jakąś informację da mi dopiero powtórzenie bety..czyli środa...Oszaleje, a i tak dla mnie pewnikem, że jestem w ciąży będzie dopiero ewentualne bijące serduszko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati gratuluje !!!dziewczyny maja racje ,ale masz racje ja tez bym uwierzyla dopiero gdybym zobaczyla bijące serduszko po tylu latach czekania to jest jednak szok i nie dowierzanie zwlaszcza ze u mnie przez 5 lat tej drugiej kreski nie bylo ale miejmy nadzieje ze to jest to na 100%a napewno jest Mój mąż jedzie w poniedzialek zrobic szczególowy spermiogram i zobaczymy co dalej z IUI dziewczyny tak sie boje:(:(:( a ile musi byc ml plemnikow zeby mozna bylo prubowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaona
paula30 Dzis dzwonialm do lekarza i mowi ze jak jest ok 2 mln to ok. A my mamy ok 1.5. Ohhh jak dorobic te pozostale ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innaona co ty 2 ml to IUI to jest za malo to tylko kwalifikuje sie do IVF przynajmniej musi byc te 10ml jak nie 15ml z takimi wynikami nie ma co podchodzic bo to nie ma sensu, to zalezy jaka ma jeszcze twój m morfologie itd a bral jakies witaminy? jesli nie to polecam Salfazin,lub mace,moj mimo ze jest w salafazinie cynk i selen to bierze dodatkowo te mniejsze dawki selen + witam,E to zwieksza produkcje spermy i ilosc moj zauwazyl po 3- mc poprawe jest na dodatek jej znacznie wiecej niz bylo ale jak sie to przelozy na poprawe zobaczymy , do tego bral kwas foliowy i przez 2 miechy pił proxeed plus w saszetkach do rozpuszczania wiec bedziemy czekac na wyniki innaona i tez zalezy czy to 1 spermigram czy którys z kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati kochana gratulacje:):) szczęściara:) innaona my właśnie dziś mieliśmy 2 iui. Armia dużo słabsza niż ostatnio 3 mln :(:( Trochę się podłamałam ale nasz lekarz stwierdził że jeżeli plemników jest więcej niż 1 mln warto próbować. Teraz to straszne czekanie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda333 no mi np lekarz jeden drugi mówil ze jak jest tyle plemnikow to nie ma sensu robic iui bo to sie nadaje do IVF mial pacjentki z taka iloscia i ani jednej sie nie udalo:(:O IUI to prawda ze do iui wystarczy 1 plemnikow ale trzeba miec tez znaczna ilosc tych ml pledmników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaoma
Dzieki za odp. Jestem po 1 ISCM ktore bardzo zle przeszlam. Moze jakis cud sie zdarzy :-) zobaczymy. Mam umiowiona kolejna wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati gratuluje kochana. Wierzyłam w to że Ci się uda!! teraz dbaj kochana o siebie a za niedługo zobaczysz bijace serduszko. paula trzymam kciuki za wyniki męża. My niestety musimy przełozyć badanie męża, bo zachorował na zapalenie oskrzeli i lekarz kazał się wstrzymać. Trzymam kciuki. Mam nadzieję, ze po tych drogich witaminach nasienie sie poprawi i doczekamy się maleństwa. U mnie niestety kicha @ przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati, spokojnie, wynik po lekach moze byc zafalszowany do 10 dni, nie pozniej! a poza tym, zeby beta wyszla na sikaczu, to musi byc naprawde wysoka, nie ma szans, ze to od lekow! nie artw sie i CIESZ SIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny niewiem czy mnie jeszcze pamietacie podczytuje was regolarnie ale jakos sie nieudzielam, alejestescie bliskie mojemu sercu i mocno trzymam za was kciuki!!! Bahati serdecznie ci gratuluje!!!! uwierz kochana i ciesz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to już pewnie niewiele kto pamięta, bo sporo nowych dziewczyn na forum się pojawiło. Udzielałam się tu dawno temu. Po 2 udanej IUI jestem mamą już prawie 5 miesięcznej córeczki. Ale systematycznie was podczytuję, kibicując po cichu. Bahati ja czułam się dokładnie jak przed @. Bolące piersi, nawet brzuch i straszne rozdrażnienie. 14 dni po Ovitrelle słabiutka kreseczka na teście. A teraz "ta kreseczka" błogo śpi;) Na pewno jest wszystko dobrze. Teścik do szuflady dla potomnych;) Wy się dziś cieszcie na całego a jutro testujcie i czekajcie cierpliwie na bicie serduszka. Aha... I nie czytaj nic w internecie. Ja się tak naczytałam na początku ciąży, że byłam pewna że nic z tego nie będzie. Potem na jakiś czas nałożyłam sobie zakaz wstępu do kompa i uspokoiłam się. Oszczędzaj się. lunede wszystkiego dobrego dla Ciebie i maleństwa. A pozostałym dziewczynom życzę spokoju, dobrego nastawienia i pozytywnych testów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha, dziekuje bardzo! Super, ze Udalo Ci sie po drugiej iui! Gratuluje coreczki! Ja tez powinnam sobie nalozyc rezim na internet i informacje, bo wciaz szukam, co moze pojsc nie tak... :( Xx Jagoda, powodzenia po II IUI!! Xx Aneczka, Tobie, wiadomo kibicuje na jutrzejszy dzien!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, przykro mi, ze sie ie udalo...a powiedz, planujecie z mezem IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monjoc
Bahati gartulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuneDe juz jest ok, jakoś nawet sie nie napalałam. Podeszłam do tego na spokojnie. Powiem ci ze my mieliśmy w marcu do IUI podchodzić, ale w styczniu zaszłam w ciążę niestety puste jajo płodowe. Po zabiegu mój gin mówił, żeby przez rok popróbować naturalnie, bo organizm lepiej bedzie reagował na ciążę. Ale jak na razie od maja nic nie wychodzi. Podjelismy decyzję z ginem ze jak się nie uda do konca roku to od stycznia podejdziemy do 1 IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×