Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Witam byłam wczoraj u swojego gin. aby potwierdził czy inseminacja się udała. I znalazł jajeczko ale co z tego jak hcg bardzo mało urosło od poniedziałku :(. Więc nie wiem czy się cieszyć, czy płakać. Dzisiaj cały dzień mi się wydaje że zaraz dostane okres. Tak bardzo się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba1981
Flapi: myślę, że będzie dobrze.... generalnie pierwsze objawy ciąży są łudzące do tych zwiastujących @ więc trzeba być dobrej myśli Powiedzcie dziewczyny na jakiś pęcherzykach najlepiej przeprowadzić IUI: na takich 22 mm (plus zastrzyk na pęknięcie) czy na takich pękniętych?? Jak Wam lekarze mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Flapi Trzymamy kciuki, jesteśmy z Wami. x Buba Wpisz w wyszukiwarkę Parametry nasienia WHO 2010, zobaczysz jakie są obecnie obowiązujące normy. Pierwsza czy kolejna - szanse powodzenia są podobne.Jedyny minus przy pierwszej to Twój stres. Zabieg, tłumek dziewczyn przed salą, wizyty lekarzy i pielęgniarek... Później przyzwyczajasz się... Co do nas Ruch A 5 - 10 Ruch B 10 - 20 Morfologia w okolicy 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba1981
niby badania męża są w tych ogólnych normach, chociaż najczęściej podają tylko ruch A+B (i to M ma w normie), ale bardzo niski ma ruch A (szybki linearny) Tak w ogóle to te normy z 2010 są dużo niższe od tych z 1999r . O czym to świadczy... ja myślę, że ogólnie uzdrawiają społeczeństwo. Coraz słabsze wyniki mają mężczyźni i zaniżone normy wykazują, że niby wszystko jest ok. Takie dopasowywanie norm do słabnącego społeczeństwa dotyczy tych i innych parametrów. Wszystko jest niby pięknie w normie tylko coraz więcej par ma problem z powiększeniem rodziny. Stresujący tryb życia, ciągła gonitwa, dużo pracy - to wszystko pogarsza nasze zdrowie i najlepiej obniżyć te normy zamiast ludziom stworzyć lepsze warunki życia czy np. większy socjal czy opiekę medyczną. Oczywiście tymi słowy nie pocieszam tu nikogo ... ale sama z M też się nie możemy doczekać II Staramy się 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buba Masz rację, ale tylko częściową. Warunki życia sami sobie tworzymy, to nasze wybory mają wpływ na wiele rzeczy. Co obniżenia norm - populacja ma jakieś parametry i na ich podstawie określa się minimalne wartości. Co do lepszych warunków życia... pewnie masz rację, ale to społeczeństwa ubogie mają znacznie mniejsze problemy z dzietnością... Szybko analizując klika pokoleń swojej rodziny można wysunąć wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flapi trzymaj się kochana. Musisz koniecznie powtórzyć betę. A co lekarz mówił? Dał Ci jakieś leki na podtrzymacie? Skarbi nasi mężowie mają zbliżone wyniki zarówno ruch jak i morfologia. Bierzecie coś na poprawę morfologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina Dla lekarzy morfologia była w normie więc jej temat nie był poruszany. Problem to ruchliwość, która jest poniżej normy. Na poprawę ruchliwości brany był Salfazin i L-karnityna. Skuteczność różna raz wyniki były słabe czasem w okolicach normy. Zdarzało się, że wyniki były prawie dobre, a po dwóch tygodniach słabe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monjoc
Witajcie dziewczęta! Wczoraj byłam u lekarza i trochę się załamałam, bo nigdy nie miałam torbieli a tu kurcze pojawiła się na lewym jajniku i to spora. Lekarz przepisał mi duphaston i mam po @ się zgłosić mam nadzieję, że się wchłonie bo nie chcę już 2 laparo. Natomiast moj maz ma zrobic badania szczegółowe plemników 2 badania 1 - fragmentacja DNA plemnika' 2- test HBA wiązanie z kwasem hialuronianym bo z badań wynika moich i mojego meza ze w sumie oki , 8% plamników jest a ciązy jak nie ma tak nie ma. Powiem szczerze, żę się załamałam . Pozdrawiam Was gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że tak długo nie odzywałam się ale byłam na bieżąco z Waszymi wypowiedziami. LuneDe los nawet nie dał mi złudzeń bo @ przyszła jak w zegarku:( 2 iui niestety klapa:( teraz zastanawiamy się co dalej czy poczekać na lepsze wyniki M i próbować 3 iui czy myśleć o in vitro. Ale chyba poczekamy do nowego roku z podjęciem decyzji. Witam nowe forumowiczki i trzymam za wszyskie kciuki:):) Komuś musi się w końcu udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poroniłam :(. Rozpacz, smutek, żal, dużo łez, zwątpienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monjoc
Jagoda i flappi tak mi przykro!! Co my biedne musimy przejść!!Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc ,monjoc przykro mi:(:( dziewczyny spoznia mi sie 2 dzien@ ale nie robie sobie nadziei zapewne przyjdzie jeszcze dzis albo jutro zbyt piekne aby bylo prawdziwe :O my z moim m idziemy 17 grudnia z wynikami m do gina o zobaczymy co dalej zapewno od nowego roku bedziemy prubowac dalsze IUI... dziewczyny mam nadzieje ze nowym 2013 bedziem DAL NAS TU WIELKIEM PRZEŁOMEM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis :)
Jagoda - nie poddawaj się, bądź dobrej myśli i wierz głęboko. Flapi - :( :( :( Przytulam mocno. Paula - ja mimo wszystko mam zaciśnięte kciuki za Ciebie! U mnie szara rzeczywistość, ja nie mam już złudzeń - w ciąży nie będę nigdy. Boli mnie to trochę, że przyczyna jest tak błaha, ale widocznie tak ma być.... Wszystkim Wam dziewczyny kibicuję gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc - ja miałam torbiel po CLO. Zastosowałam zioła ojca Sroki i torbiel się wchłonęła - całkowicie. Lekarz był zdziwiony. Czy może któraś z Was wie, czy można łączyć zioła z castagnusem i dodatkowo z gonalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda przykro mi, ze się nie udało.Bądź jednak dobrej mysli.Musi sie udac!!!! Monjoc kochana nie martw się, zobaczysz torbiel się wchłonie. Emka tez pisze, ze miała i jej sie wchłonęła. Jej po ziółkach ale w twoim wypadku bym ich nie zażywała bo pisałaś ze ci @ rozregulowały. Bedzie dobrze zobaczysz!!!!! Flapi kochan nawet nie wiesz jak mi jest przykro. Przez takie wiadomosci powracaja do mnie i do Skarbi te straszne chwile które przeżyłyśmy. Teraz nasze grono niestety się powiększa. zamiast dobrych wiadomosci te złe... Trzymaj sie mocno i myśl pozytywnie ze sie nam jeszcze uda. Przepraszam ze pytam, ale napisz czy miałas zabieg czy macica się sama oczyściła? paula trzymam kciuki. Dopóki nie ma @ jest wielka nadzieja. Mam nadzieję, ze po tych drogich witaminach które maż zażywał jest już rezultat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Flapi Jest nam bardzo, bardzo przykro. :( x Monjoc Trzymam kciuki za poprawę wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monjoc
Witam!! Paula30 trzymam kciuki!!! Nio powiem Wam kochane, żę przez 2 dni się martwiłam bardzo o tę torbiel, teraz mama nadzieję ze ten duphaston pomoze, kurcze szkoda ze nie wiem jak duza byla ta torbiel , bo z tego wszystkiego zapomniałam zapytac. Mam nadzieje, ze sie wchłonie. Kurcze naprawde, jakos nam ciągle pod górę wszystkim . A wogole to ja tez sie martwie, ze jak zle wyjda plemniki te 2 badania to tylo inf zostanie. Boje sie gdyby nie wzg finansowe,to pewnie bym szybko sie zdecydowała. dzieki kobietki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monjoc
Mam jeszcze jedno pytanie, jak myślicie czy razem z duphastonem moge brac zioła sroki oraz probaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc duphaston możesz zażywać z Prenatalem. Jesli chodzi o zioła to nie wiem, nigdy ich nie piłam. Niestety nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda...bardzo mi przykro...mam nadzieje, ze 2013 okaze sie szczesliwszy dla Ciebie... xx Flapi..przykro mi...:( trzymaj sie... xx Alexis...czasem zycie nas zaskakuje...czasem nawet pozytywnie...moze TY rowzniez kiedys doswiadczysz takiego pozytywnego zaskoczenia...:) Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monjoc
Emka. a jakiej wielość twoja torbiel była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobietki dzis@ przyszla do mnie ale tak jka mówilam nie nastawiam sie ja w ciazy eeeee marzenia 17 jedziemy do gina i zobaczymy co dalej spozniala mi sie 6 dni nigdy tak nie mialam wiec byla w szoku ze az tyle ni ale jak widac wkoncu musiał byc ten 1 raz i @ zrobiła mi psikusa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monjoc
Ale tu cicho!! Co słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc - lekarz nie powiedział. Zrobił usg przed stymulacją puregonem i, niestety, musielismy z niego zrezygnowac ze wzgl. na ta torbiel. W tym cyklu jest wszystko ok - jestem stymulowana puregonem - 50mj*6 dawek. Oprócz tego nadal piję ziola ojca Sroki i biorę castagnus. Czy ktoras z Was brala puregon? czy to nie za dużo - to połaczenie z ziolami i castAgnusem? Boję się hiperstymulacj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monjoc
Emka dzięki za odpowiedź! ja narazie biorę tylko duphaston i pijemy pro baby, ziół narazie nie stosuję bo może za dużo by tego było. Mój M jedzie w czwartek na te szczegółowe badania , ciekawe co wyjdzie. ????? Emka puregonu nie stosowałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalkaFalka
Hej Dziewczyny! Nam też nie wychodziło. Wybraliśmy się więc 2 lata temu z mężem do Kliniki i załamka - żołnierzyki koszmar a ja mam pcos. lekarz nastawił nas na długie, kosztowne leczenie i in vitro. Nie było nas stać. Zmieniliśmy lekarza. 2 iui - udało się! Mamy cudownego synka i staramy się o braciszka dla niego. Jestem znów po iui - 3.12. Czekamy :) Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za każdą z osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Mam pytanie do Bahati, Gratuluje wyniku testu i trzymam kciuki, zeby wszystko bylo dobrze! Staramy sie z mezem juz pare lat, i co miesiac lipa, jestesmy w drodze do IUI, ale najpierw bede miala wycinanego polipa, ktory sie pojawil po pierwszym cyklu CLO. Kochana, czy na przestrzeni tych wszystkich cykli znalazlabyc cos co odroznilo ten ostatni od poprzednich (nieudanych)? Innymi slowy, czy czulas sie jakos inaczej przed spodziewana @? Czy mialas jakies objawy ciazy inne od normalnego PMS? Dzieki za odpowiedz. Nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje moje kochane za wsparcie. Widocznie tak musiało być. Flapi kochana baardzo współczuje-nie poddawaj się:(:( Malinko tak czasem bywa że człowiek myśli że to już, spóźniona @-nadzieja, a to tylko kolejny psikus losu. Witaj lalkaFalka skąd jesteś? dobrze że przybywa dziewczyn z pozytywnymi doświadczeniami. Daje nam to nadzieje i wiarę że to wszystko jednak ma sens:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja E14, nieczym się "ten"cykl nie różnił od innych, oczywiście więcej o tym myślałm, bo jednak byłam po iui, moja wiara w ten zabieg była jednak bardzo słaba. Normalnie, jak zawsze kilka dni po owulacji - dokładnie nie pamiętam, ale o tym jest chyba na blogu - zaczęły mnie bolec piersi, tak samo...jak zawsze, i byłam pwna,że się nie udało, nawet odstawiłam (bez testu!) luteine, a mialm zrobic test i odstawić ją w razie negatywnego...Test zrobiłam 18 czy 19 po IUI, pod wpływem chyba trochę Malinki, trochę rzuciły mi się w oczy moje sutki, które były pełniejsze, ale nie wiem czy już kiedyś wczesniej też tak nie miałam...Myslałm, że @ spóźnia się z powodu luteiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×