Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Manusia gratulacje!:-) Koniczynka88 bardzo mi przykro z powodu chrzestnicy , to okropna tragedia dla Was wszystkich!!:-( Ale co się stało kochana? Jeśli nie chcesz to nie pisz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny. Zrobiłam 5 testów i każdy był pozytywny więc to jedkan prawda:):). Koniczynka bardzo mi przykro trzymaj się jakoś . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Chyba ten topik jest jednak szczesliwy, ja dzis zatestowalam, i 3 pozytywne testy :) :) :) Nie moge uwierzyc!!! Mielismy miec inseminacje w zeszly miesiacu ale nam odwolali ze wzgledu na za wysoka prolaktyne (bo wybilam sobie bark w laboratorium przed pobraniem krwi i mi wzrosl poziom stresu, a jak powtorzylam prolaktyne pozniej to byla w normie), a tutaj taka niespodzianka. Jestesmy z R w szoku i bardzo sie cieszymy, mowie tylko wam i powiedzialam mamie :) Maniusia, wyglada na to ze zaszlysmy w podobnym czasie :) Pozdrawiam i zycze kolorowych snow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny serdeczne gratulacje:) Rozwiązuje się woreczek szczęścia:) U mnie co prawda dzisiaj przyszła ta wstręciucha @ ale szczęście innych zawsze naprawa mnie optymizmem więc łatwiej mi to znieść dzięki waszym radosnym nowinom:) W poprzednim cyklu odpuściliśmy IUI ale w tym podejdziemy do niej chyba drugi raz. Pozdrawiam serdecznie. Miłej niedzieli życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję serdecznie dziewczyny :) dzięki temu co napisałyście wiem, że to naprawdę możliwe :) takie sukcesy sprawiaja radość i sprawiają, że ja jeszce z większa niecierpliwością czekam co okaże się u mnie. Najgorcze jest to, żę jeśli się nie udało to teraz przez kolejne pół roku nie będę mogła spróbować inseminacji bo mój ślubny o północy wyjechał za granicę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocga80
agus1282 w takim razie z podwójną siłą trzymam kciukasy żeby się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolla i Manusia gratuluję, zazdroszcze Wam kochane tych 2 krech! Czy ja kiedys je ujrze, nie wiem !!:-( Opiszcie dokładnie co i jak bo ciekawa jestem . Agus trzymam kciuki, a jak maz wroci ty juz bedziesz za połowa ciazy :-) oby moje przypuszczenia się sprawdziły!! Co u reszty dziewcząt? U mnie bez zmian. Dziś u mnie 19 dc, ostatnio miałam 31 dni wiec jeszcze z 2 tyg i @ pewnie sie zjawi. Pozdrawiam Was kochane papaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE dziewczyny!!! Z moją malutką chrześnicą była długa historia. Starali się 5 lat:( gdy zaszła naturalnie radość wielka. W 12 tygodniu krwawienie i ciąża zagrożona!!!:( Później już krew się nie pojawiała ale najgorsze miało nadejść. w 26 tygodniu USG i diagnoza mózg się nie rozwija, główka za duża. Płacz i działanie pełno USGw 3d, rezonans, i wszystkie wyniki bardzo złe:(:( Poród nastąpił w 34 tyg. Niespodziewanie wody odeszły, malutka urodziła się śliczna jak laleczka ale mózg i serce za słabiutkie aby mogła żyć::(:(:(;( Mam inseminację ale nasieniem dawcy bo armia męża za słaba i wady w budowie plemników:( boję się jak sobie poradzę jeśli te 3 zaplanowane się nie powiodą. Ja mam początki endometriozy i policystyczne jajniki:( lekarze mówią że przy dobrej stymulacji zajdę w tą upragnioną ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dawno nic nie pisałam, ale czytalam co wieczór co się u Was dzieje:-) gratuluje kobitkom, którym się udało :-) takie wiadomości dają nam wiarę, że nie wszystko jeszcze stracone i że nam też się kiedyś uda. bo przecież się uda, co do tego nie ma wątpliwości :-) my postanowiliśmy zadziałać po raz trzeci z rzędu z IUI, jesteśmy teraz w cyklu czternastodniowych oczekiwań na pozytywny test(będziemy testowć 5.09). początkowo miałam wątpliwości, czy ma to sens - bardzo źle zniosłam kolejną dawkę hormonów, tym bardziej,że została ona zwiększona. Ale przed samym wejściem do gabinatu, wiedziałam, że warto. ustaliliśmy z mężem, że nie zakładamy czarnych scenariuszy - musimy wytrzymać w nadziei, że tym razem się udało. Bez schiz o każde ukłucie , śluz, plamienie. tym razem IUI przebiegała trochę inaczej, tzn poczułam się jakby lepiej zaopiekowana - i zastrzyk na pęknięcie dostałam nie w dniu IUI jak to bywało do tej pory:-) dorze, nie rozpisuje się więcej, bo pewnie już nudzę. która z Was miała IUI w sierpniu?a może któraś z Was leczy się w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 15 sierpnia miałam lUl. czekam ... założyłam sob ie, że jeśli do 2 wrzesnia nie pojawi się @ to zrobie test :) narazie staram się nie myśleć o tym co się dzieje i że dziwnie sie czuję. poprostu pracuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny GRATULUJĘ. Bardzo bardzo się cieszę. Czytając wasze posty z weekendu aż mi się oczy świeciły :) Ja bardzo przeżyłam 3 moje nieudane IUI, że teraz szczęście kogoś kto bardzo czeka cieszy mnie bardzo. Koniczynka bardzo Tobie współczuję i rodzicom małej również. Czekać 5 lat na dzieciątko a potem taka tragedia. Przykro mi bardzo. A za te, które czekają na upragnione 2 kreski (i za siebie) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam na forum a tu dowiaduję się, ze grono mamusiek się powiększa. Gratuluję wszystkim. Koniczynka przykro mi, ze tak potoczyły się losy twojej chrześnicy. To jest straszne nieszczęście dla rodziców i całej rodziny. Tak długo czeka się na ten cud a tu okazuje się, ze ma umrzeć. Coś strasznego. My jak na razie odpuściliśmy starania. za dużo było myślenia o tym... Mąż w październiku ma robić badanie nasienia i pewnie w listopadzie IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje wirtualne przyjaciółki :-) Koniczynka współczuję z powodu śmierci chrzestnicy , trudno sobie nawet wyobrazic jaki to okropny bol dla Was wszystkich. Tosia - czekamy trzymam kciuki za udana iui!! Morais wy a Tym cyklu naturalnie się staraliscie tak? No Malinko ja tez iui planuje dopiero chyba w pazdzierniku wiec bedziemy sie wspierac, chyba ze załapię wczesniej :-ale i tak w to nie wierze, bo jak by mialo tak byc to juz dawno by było !! Piszcie kochane na bieżąco , jestem bardzo ciekawa , która następna zostanie mamusia :-) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia-czekamy ja tez mialam IUI w sierpniu- dokladnie 18.08. Teraz czekam do 1.09 na @ lub bede robic test. Agus1281 dlugo chcesz czekac na test- wytrzymasz ? ja mialam IUI 18.08 i bede testowac 1.09 Trzymam kciuki z Nas wszystkie te po IUI i te przed :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak czytam wasze posty podziwiam za siły i wiarę. Ja na początku drogi staramy się 20 miesięcy i nic wiec badania. Muszę skorzystać z banku nasienia. Już pojawiły się przeszkody- lekarz ma urlop nie wiem czy źle mnie poinformował, że kończy 22sierpnia ja dzwonie a tu niemiła niespodzianka, ma jeszcze 2 tygodnie:( myślałam, że pierwsza wypadnie we wrześniu a tu lipa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc my niestety nie staramy się w tym cyklu, bo od 11 dnia nie ma mojego męża a wraca ok mojego 1 dnia cyklu więc ten miesiąc poszedł na straty. :( Może w następnym się uda to jakoś nadrobić :) oby tam można było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Daisy chciałabym wcześniej testować ale wolę poczekać, żeby wynik był bardziej wiarygodny :) chociaż i tak siedze jak na szpilkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho okropnie!! :) badania prenatalne to okropny stres. Wszyscy mówili mi "nic sie nie stresuj, weź na luz". Nie da się. Na szczęście okazało się, że wszystko dobrze. Maluszek ma już 81 mm i przez 3 tygodnie urósł 40 mm. Najprawdopodobniej będzie synek :) A co u Was?? Daisy, Agus,Tosia-czekamy jak się czujecie?? Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, bardzo się cieszę, że wszystko dobrze. Osiem cm - to już całkiem duży bobo :-) ja czekam, co -jak co miesiąc -mnie wykańcza. jeszcze jakieś 9-11 dni do testowania... jestem dopiero w 21 d.c. a 6 dzień po IUI (z przekonaniem, że to IUI udana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula83.1983 super ze masz juz za saba te badania i wynik jest ok, niech synek dalej rosnie :-) Ja czekam cierpliwie, objawow nie mam zadnych :-( nawet tych na @ / powinna byc 1.09 i normalnie juz powinny mnie bolec piersi a tu nic :-O / Tak czy inaczej musze wytrwac do 1.09 albo przyjdzie malpa /oby nie/ albo zrobie test :-) tosia-czekamy wiec CZEKAMY ciepliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Agula, ale super wiesci :) Super ze tak wszytko sie dobrze uklada :) A na kiedy masz termin? Mi wychodzi 30/04 lub 01/05, dzis mnie chyba dopadly mdlosci jakies, bo ledwo do pracy doejchalam, dobrze ze jeszcze nikogo nie ma, to moge dojsc do siebie. Mialam robiona Bete (331), estrogen (664) i progesteron (34.2), z tego co wyczytalam to beta jest ok na ok 4 tydzien, ale tych pozostalych nie za bardzo moglam znalezc, Aga, wiesz cos na ich temat? Robilas te badania? U nas do 10 tc lekarz nie przyjmuje ciezarnych, wiec poki co wszytko mam robione przez klinike nieplodnosci. Trzymam kciuki za ezsytkie testujace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola11 na początku bardzo gratuluję zafasolkowania:) Mnie lekarz nie kazał badać estrogenu (estradiolu). Myślalam, że mierzy się go w celu stwierdzenia wzrostu i jakości pęcherzyków w pierwszej fazie cyklu. Ale dlaczego sie go bada w ciaży, to nie wiem. Natomiast badałam progesteron. W 10tc wyszedł 266,04 ng/ml - jest taki wysoki ponieważ zażywam duphaston i utrogestan. Progesteron jest bardzo ważnym hormonem, bo od niego zależy utrzymanie ciąży. Poniżej normy progesteronu (ng/ml): I trymestr ciąży: 11.22 - 90.00 II trymestr ciąży: 25.55 - 89.40 III trymestr ciąży: 48.40 - 422.50. Termin porodu przypada na 5 marca. Mnie jakoś wszelkie mdłości i złe samopoczucie ominęło na samym początku ciaży-wręcz czułam się rewelacyjnie. Dopiero teraz od czasu pojawiają się dość mocne bóle głowy i z badań krwi wyniki początek anemii. Wypoczywaj dużo i dbaj o siebie. Nie zapomnij o kwasie foliowym. Pozdrowienia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, Dzieki za dopowiedz. Odnosnie kwasu foliowego, ja caly czas bralam witaminy prenatalne (w tym kwas foliowy) i teraz tez caly czas biore, czy myslisz ze jeszcze dodatkowo potrzebuje ten kwas? Moja lekarka nic nie mowila, ale ja tylkko przez telefon rozmawialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola wydaje mi sie, że wieksza dawka kwau foliowego nie zaszkodzi, może natomiast pomóc. Ja np. łykam witaminy dla kobiet w ciąży, a dodatkowo lekarz przepisał mi kwas foliowy o dużym stężeniu-przez co jest na receptę. W witaminach prenatalnych jest wysoka dawka kwasu foliowego. Myslę, że nie potrzebujesz wiekszej dawki tej witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×