Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Malina, masz urozdiny 14/08? Ja 13/08 :) My w moje urodziny mielismy wypadek samochodowy :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Siedzę jak na szpilkach bo wczoraj popołudniu miałam pierwszą inseminację. Zwariuję przez te 2 tygodnie dalszych oczekiwań. Dobrze,że już jutro wracam do pracy- będę miała czym się zająć :) Kobra2222 - rzymam kciuki za wasze owocne dalsze starania. Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczęta!! Werwa kochana ja mam 29 lat też już nie mało, ale ogladałam program o 40 - letnich matkach tak się pocieszam wiec. Malina cieszę , sie ze Twoj M prawie juz nie pali, nasionko się napewno polepszy :-) Kobra bardzo szkoda, że u Ciebie tez nie wyszło kochana, Ale ty starsza się o 2 dziesko tak? Agus trzymam kciuki z Ciebie kochana!! A co u reszty forumowiczek? My narazie w tym cylku nic nie planujemy moze od następnego :-) Wczoraj bylismy z M na wycieczce było bardzo fajnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola miałam urodziny dzień po Tobie. A przy okazji wszystkiego najlepszego. Mam nadzieję, ze wypadek nie był poważny tylko jakaś stłuczka. Pozdrawiam wszystkie forumpowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) piszę ogólnie ponieważ nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda:P Jestem nowa i troszkę niezorientowana jak działa ta cudna kafeteria:P. Jestem na tej stronce bo mam ten problem- inseminacja. Jeśli komuś udało się za 4 razem lub wcześniej to proszę odpiszcie. Ja we wrześniu mam pierwszą w Gyncentrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny agus1281 trzymam kciuki, kobra głowa do góry następnym razem się uda,1 dzidzie już masz, Wczoraj byłam z chrzesniakami w Zoo ,siedziałam na ławce i obserwowałam na placu zabaw ,i dostrzegłam dużo małżeństw ,po 30 i grubo po z małymi nawet 2 pary blizniąt i to dodało mi trochę otuchy że może się uda, i ukłucie zazdrości że oni swe szczescie już mają ,a ile i o ile skapnie tego szczęscia dla mnie ,pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!! Wróciłam dziś z weekendowego wypoczynku, dlatego nie pisałam wcześniej. U mnie wszystko dobrze. Apetyt mam ogromny-jem więcej niż mój mąż:) Samopoczucie dopisuje. Nie załamujcie się porażkami. Prędzej czy później (oby prędzej) uda się Wam na pewno!!! Nie myślcie, że to takie gadanie, bo akurat ja już jestem w ciąży i łatwo mi o tym pisać czy mówić. Swoje przeszłam i wiem, że Wam też się uda!!! Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobra222 to dopiero Twoj pierwszy raz, badz cierpliwa-musi sie udac :-) Agus1211 trzymam kcuiki za powodzenie, czekaj spokojnie -to tez dobrze wplywa. Pamietaj bez stresów. A ja juz melduje co u mnie, to 11 dc i bylalm dzis na usg / gin sugerowal, ze do razu brac pregnyl-ale ja sie uparlam i chcialam jeszcze popodgladac/ , tak wiec bylo usg i okazalo sie ze zostal tylko jeden dominujacy pecherzyk ale...nadal jest za maly na IUI /mialam miec je jutro/ bo ma 18mm. Wszystko bedzie wiec opoznione o 1 dzien, jutro rano pregnyl a 18.08 o 20.00 IUI- trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werw202
Będziemy Deaisy będziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy- trzymam kciuki :) Jakoś mi zdecydowanie raźniej z Wami, dziewczyny :) wróciłam do pracy po 2 tygodniach urlopu i nie wiem w co ręcę włożyć. Dobrze, zamiast myśleć czy się udało zajmę się pracą. Miłego dnia kochane i wiary, że wszystko będzie tak jak chcemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Wczoraj miałam owulację więc działamy ostro. Moze to własnie ten miesiąc będzie tym udanym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio Malina trzymam mocno kciuki :-) Aby sie udało, tak samo za Daisy . Kobra Ty jesteś szczęściarą bo już jedno dzieciątko masz! Ja nieraz myśle , żeby mi dane aby 1 miec to bede szczesliwa ! Ale jakos nie jest mi dane:-( U mnie 15 dc , juz chyba po owulce sama nie wiem bo te testy owulacyjne jakos dziwnie wychodziły. Moze jakos trafilismy nie wiem !! Agus 1281 głowa do góry musi sie udac ;-) Agula ciesze sie ze u Was wszystko oki :-) Werwa202 jak juz Ci kochana pisałam do 40 - tki mamy czas :-) Wiec przez 8 lat a u mnie przez 11 moze sie cos uda :-) koniczynka88 za Ciebie kocha też kciuki trzymam !! Pozdrowionka dla wszystkich!! Co u Morais i Tosia-czekamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jestem po pregnylu a jutro jade a dodatkowe usg juz na 14.40 i zobaczymy czy cos juz peka i IUI bedzie wczesniej czy bedziemy czekac do 20.00. pozdrawiam Was wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny Dasiy trzymamy mocno kciuki ,ja wyjeżdzam w góry trochę pomyśleć odpocząć, tam się najlepiej relaksuję, Dasiy jak ja miałam IUI to zastrzyk robiłam dzień wcześniej a zaraz na 2 miałam, i nic mi nie powiedział czy pękło czy nie tylko mi zrobił,pęcherzyk był 22mmm, pozdrawiam wszystkie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc co u Ciebie? są jakieś postępy??? Daisy trzymam kciuki za udaną IUI. Daj znać jak Ci poszło u lekarza i czy miałaś robioną IUI? tez słyszałam, ze podaje się pregnyl i w ciągu 24-48 godzin wykonuje się IUi. Wcześniej określa się wielkość pęcherzyków i na tej podstawie w odpowiednim czasie podaje się zastrzyk. Werwa miłego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja też trzymam kciuki ! Werw tez zycze Ci miłego wypoczynku! Malinko u mnie bez zmian :-( Jak juz pisałam robilam te testy owulacyjne i tak dziwnie wychodzily , ze na ich podstawie to juz nie wiem kiedy ta owulka była. Ale działaliśmy, pewnie nici z tego jak zwykle :-( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie bez zmian i nawet nie pracuję w tym miesiącu nad dzidziusiem, bo nie mam z kim :) mój m wyjechał na kilka dni i to akurat w te najważniejsze dni w miesiącu :( Ale od przyszłego miesiąca bierzemy się znowu ostro do roboty :) Kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff ale jestem wykonczona, spedzilam dzis w klinice pol dnia. Bylam tam na 14.30, okolo 15 mialam usg-okazalo sie ze pecherzyk nadal jest i ma sie dobrze :-) i mierzy 23 mm, okolo 17 mialam drugie usg i nadal był-UPARCIUCH .Gin kazal mam nadal czekac i chwile przed 20.00 mialam IUI- tylko nie wiem czy pekl :-( ale jestem dobrej mysli bo zolnierze mojego M bardzo sprawne /55 %/ i podano i ich 49 mln :-O . W efekcie do domu wrocilam o 21.00. Teraz troche sie ogarniemy i powtorka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojnoc82 powtorka naturalna byl wczoraj noca a dzis rano druga :-) tak dla pewnosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wy po inseminacji też dziwnie się czułyście? Ja od środy mam bóle w dole brzucha, jakieś dziwne skurcze i delikatne plamienie. czy to normalne? Poza tym ogólnie dziwnie się czuje. Nie umiem tego wyjaśnić ale jest jakoś inaczej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguś kazda z nas inaczej przechodzi inseminacje. Ja na przykład po pierwszych sześciu IUI czułam sie dobrze, nic mnie nie bolało, nie plamiłam. Po ostatniej inseminacji byłam tak obolała, że musialam zabrać 3 dni wolnego, bo nie bylam w stanie dotknąć nawet brzucha, nie mówiąc juz o chodzeniu czy dźwiganiu. Wciąż się zastanawiałam, co sie dzieje w moim organizmie. Ale sie nie nakręcałam nauczona liczymi porażkami. Życzę Wam spokojnego czekania do dnia testowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manusia89
Witam dziewczyny nie wiem czy to żart czy co ale.... dzisiaj zrobilam test i wyszedł pozytywny póżniej zrobiłam jeszcze jeden innej firmy i też wyszedł pozytywny masakra nie moge uwieżyc czy testy aż tak mogą sie mylić że pokazują ciąże. Miałam mieć w przyszłym roku inseminacje a tu sie okazuje ze jednak moze nie być potrzebna. Jutro bede jeszcze robić nastepny ale.. rano więc zobacze jutro czy to nie sen. Pozdrawiam i trzymam za was wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manusia testy na pewno obwieściły radosną prawdę GRATULACJE!!!:) Dla mnie ubiegły tydzień był okropny. Tragedia straszna:( Zmarła moja chrześnica:(żyła tylko dwa dni a pustkę pozostawiła nie do wypełnienia:(:(:(. Czytam te wpisy i raz nabieram siły a raz popadam w dołek. Też miałam laparo i wyszła endometrioza właściwie jej początki. Czy któraś z Was leczyła się w Gyncentrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×