Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość nadzieja w sercu
kurcze cos pomidorowka sie nie odzywa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero wróciłam z pracy:) Beta 0.100:( Plamienie ustalo ,było chwilowe.Odstawiłam Duphaston.Czekam na @ Teraz czeka mnie 3 iui:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nieźle sie trzymalam pól dnia.Drugie pól zaczeły sie telefony od rodziny z pytaniami o wynik bety.Tak mi się wyc chciało.Panie Boze dlaczego ja .Moja mama ma nas 11.Rodzeństwo ma juz dawno dzieci tylko ja zostałam.Siedem lat starań i nic.DNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
pomidorowko tak mi przykro!!!! :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomidorowka trzymaj sie tak mi przykro. Jestem z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidoroweczko,przykro mi.Trzecia juz musi sie udac,cholera MUSI!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgsdgsd
gfgfdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorówka, jestem z Tobą, zobaczysz że w końcu się uda, nie poddawaj się i walcz dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Jesteście:):):)Dzis mi już lepiej. Jeszcze nie dostałam @.Moja temperatura wynosi 37,4,kurcze może mam jakis stan zapalny po iui.Zaczynam sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allaa80 i nadzieja w sercu odczuwacie jakies dolegliwosci? Bo mnie strasznie bola piersi a ponadto zrobił mi sie zajad w kaciku ust chociaz nigdy mi sie nierobily. Niewiem co sie dzieje. Jutro robie test zobaczymy co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
allaaa ja nie mam objawow chociaż dzisiaj z rana prawie nie zwymiotowalam ale mysle ze dlatego ze nie zjadlam sniadania a wzielam luteine i kwas foliowy wiec moze dlatego ze na pusty brzusio :/ nieiwem dzis 8 dni po iui jeszcze troche :) pomidorowko czekaj cierpliwie juz na @ a jak dalej bedzie cie cos martwilo umow sie poprostu do gin :) glowa do gory w kolejnym cyklu napewno sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
tzn katiia a nie allaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorku mi luteina też podnosi temperaturkę.... Także spokojnie czekaj na @ 2-5 dni powinna być -> skubana 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to irytuje mnie ten nowy "wystrój" kafe :p A WAS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
czesc kochane!! ja mam dzisiaj dola na maxa!!!! juz chyba stracilam nadzieje :(:(:( wlasnie sie dowiedzialam ze moja znajomazaszla w ciazy - wpadka po roku z facetem w zwiazku i ze moja kuzynka 17 lat tez wpadla z zonatym facetem do tego!!!! jest w drugim miesiacu z lizniakami :( masakra a ja sie tak dlugo staram i nic ... juz nawet nie wierze ze zawszlam pomimo ze dopiero za 6 dni testowanie achhhh :(:(:(:( tylko placze w poduszke i nie mam ochoty na nic :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też dzisiaj mam doła. Małpa przyszła nie było co testować. Teraz zostało mi tylko in-vitro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja  w sercu
nikol od lipca in vitro ma byc refundowane takze znajdz klinike ktora bedzie podpisywac z tym umowe!! ja inseminacje robie na fundusz tylko musze lezec conajmniej 3 dni w szpitalu i z in vitro tez bede wszystkich meczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kttia. Mnie do wczoraj bolal strasznie brzuch. Piersi nadal bola, ale cos mnie dzisaj tchnelo i rano zrobilam test. Oczywiscie negatywny. ale nie wim czy to nie za wczesniej iui mialam 14 popoludniu czyli dzisaj 10 dzien . Ludze sie ze za wczesniej, chociaz czytalam ze w 10 dniu po powinno juz wyjsc. A jak u Ciebie?? ktory to dzien po?? Pisales ze bedziesz dzisiaj testowala. Wiec jaki wynik?? Najsmieszniejsze jest to ze po tescie przestal mnie bolec brzuch- wiec nie wiem czy to nie sila podswiadomosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?Nikol która to Twoja próba była? I dlaczego już tylko ivi Ci zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in vitro będzie dofinansowywan
nie refundowane w całości, trzeba tez przejść kwalifikację do programu. Udział w programie wykluczają, m,in.: 1) brak możliwości wystymulowania lub pobrania komórek rozrodczych od jednego z partnerów; 2) potencjalne ryzyko braku prawidłowej odpowiedzi na stymulację jajeczkowania: (hormon folikulotropowy - FSH powyżej 15 mU/mL w 2-3 dniu cyklu lub hormonu antymullerowski AMH poniżej 0,5 ng/mL); 3) nieodpowiednia odpowiedź na prawidłowo przeprowadzoną stymulację jajeczkowania, czego wyrazem był brak pozyskania komórek jajowych w 2 cyklach stymulacji; 4) nawracające utraty ciąż w tym samym związku;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Pomidorowka i allaa milo ze o mnie pytacie. Niestety nierobiłam testu bo zaspałam do pracy i niemiałam juz mozliwosci. Dzisiaj jest 12 po IUI i niewiem czy jak zrobie test wieczorem to bedzie ok? Czy lepiej jutro rano. @ niema ale bol piersi jest niesamowity az mi biustonosz przeszkadza szczeze mowiac. Ponadto troszke boli mnie podbrzusze ale niestety wyglada mi to na objawy przed typowa @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kattia trzymam kciuki. Dzisiaj się naczytałam właśnie o robieniu testów i wszysto to sprawa indywidualna. Jednym wyjdzie po 7 dniach innym po 3 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aallaa80 zobaczymy jak to bedzie z tym testem czy w odpowiednim dniu? Za wczesnie czy akurat juz cos sie okaze. Temoerature mam nadal 37 dzisiaj nawet 37,2. Piersi bola i podbrzusze jakos ciagnie wydaje mi sie ze to podswiadomosc tak działa. Zobaczymy jutro rano dam wam znac co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Katia, spotkaliśmy się jakiś czas temu na innym forum, aktualnie jestem w 29 dc. (15 dni po iui). Test robiony 12 dni po iui - negatywny. Również czekam i żyje w strachu, że kolejny raz wynik bhcg będzie taki jak zawsze czyli ujemny :( Trzymam kciuki za Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
katiiaa trzymam mocno za ciebie kciuki !!!! choć jedna z nas musi zajsc w tym cyklu!!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×