Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Małgoś, ja takie plamienia miałam często. Niestety, ale nie mogę napisać, że tylko wtedy jak byłam w ciąży bo i wtedy się pojawiło i wtedy kiedy nie byłam. W każdym razie rozmawiałam o tym z lekarzem. Powiedział, że tak się czasem dzieje, jak jajeczko pęka lub zarodek próbuje się zagnieżdzić, albo jak się ładuje jakieś lekki to można lekko podrażnić błonkę i lekko krwawi. Trzymam kciuki, oby u Ciebie było to oznaką najważniejszego wydarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EmiJ ja tey tak postanowilam-ze trzy proby i ivf ale moj doktor sie uparl ze sprobujemy jeszcze jedna na lekach z ivf no i sie udalo.Czasami do trzech razy sztuka zawodzi,trzeba wtedy dac jeszcze czwarta szanse:)trzymam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiJ_83
Dzięki za wsparcie. Kochane jesteście. Ja wierzę, że w marcu się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
Dziękuję Allisa :) no niestety pakowanie sobie luteiny nie jest przyjemne i też pomyślałam że mogłam coś tam podrażnić lub że paskuda @ się zbliża ... jest to dla mnie wszystko tak nowe a każda sytuacja od razu rodzi szereg pytań ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dopiero teraz znalazłam czas żeby napisać moje przeczucia okazały się prawdziwe BETA<0.1 no trudno Małgoś ja ci powiem tak że przy IUI nie miałam brudzeń i ciąży też nie było jak zaszłam w ciąże to brudzeń też nie było tylko dostałam @ 8dpt trwała ze 3 dni za to jak poroniłam i teraz jak się nie udało to właśnie luteina wypływa jak kawa z mlekiem i ja akurat stąd przypuszczałam dziś rano że niestety się nie udało mam nadzieję że u ciebie to będzie oznaczało ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że to napisałam ale mam nadzieje że u ciebie będzie inaczej niż u mnie a ja jak dostanę @ to zgłaszam się po moja śnieżynkę walczymy dalej dzięki dziewczyny za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
Nitka , bardzo mi przykro ...trzymałam kciuki za Ciebie ... Nie musisz przepraszać, ja tego wycieku nie biorę jako oznakę ciaży , właśnie wręcz przeciwnie , wczoraj nic nie wyciekało , dzisiaj jeszcze niewiem , jutro idę spokojnie na bete myslicie że 13 dzień po IUI nie za wcześnie będzie ??? - u nas w sb labolatoria nie czynne , a do poniedziałku niewiem czy sens czekać , wynik bety jest w ten sam dzień ??? Narazie pędzę do pracy - nie myśleć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Małgoś mnie się wydaje że jak kazali zrobić w 14 d po IUI i miało coś już być to dzień wcześniej tez powinno Beta w końcu jakoś rośnie jak wyjdzie cokolwiek powyżej 2 czy 5 to będziesz wiedziała że się coś dzieje i trzeba powtórzyć jak nie to będziesz czekać na @ jak @ nie przyjdzie to najwyżej możesz jeszcze raz zrobić BETE albo wtedy to i test powinien już wyjść dzięki za trzymanie kciuków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://f.kafeteria.pl/temat/f1/blagam-pomozcie-p_6461704 - jest nas tyle na kafe że jakby każdy wysłał tego jednego smsa to szybko uzbierałabym potrzebną sumę na operację. Bardzo wszystkich proszę o pomoc. Błagam o smsy oraz przekazywanie 1 % Chętnie się odwdzięczę w jakiś możliwy sposób (mogę np. rozliczyć pit-a w zamian za wysłanie sma i wpisanie w formularz pit 1% podatku dla mnie) lub może coś zaproponujecie? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiJ_83
cześć :) ja już dzisiaj z @ i po wizycie u lekarza. Dostałam clo, od jutra przez 5 dni. 7.03 sprawdzimy czy coś się zadziało i pewnie 8-9.03.IUI. To pierwszy raz w cyklu stymulowanym. Przeczytałam ulotkę clo i tam jest bardzo dużo skutków ubocznych. Czy któraś z Was ich doświadczyła ? Nitka tak mi przykro, doskonale wiem co czujesz, ale nie poddajemy się ! Walczymy jak na lwice przystało : ) Jestem przekonana, że kolejny miesiąc będzie dla nas szczęśliwy, w końcu wiosna i przylecą bociany :) Małgoś jutro trzymam kciuki za Twoją betkę :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
EmiJ ja byłam stymulowana nie raz - za każdym razem bolała mnie głowa raz więcej raz mniej , w każdym razie szło funkcjonować - brzuch nigdy nie bolał . W jednym miesiącu miałam troszkę problemy z widzeniem aż zadzwoniłam do lekarza zapytać czy odstawić , powiedział że to minie i że to również jest skutek clo , po zakończeniu brania wszystko wraca do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emij no oczywiście że walczymy dalej ja też mam właśnie odwiedzić gina 2dc i zaczynam leki bo muszę zabrać jeszcze moją śnieżynkę ja brałam clo przy jednej IUI ale jakoś nie zauważyłam skutków ubocznych wiec niestety nie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emij ja po clo miałam uderzenia gorąca. Ale lepiej nie czytaj skutków ubocznych, bo nie ruszysz dalej. przeszłam in vitro i mam dziecko, a gdybym patrzyła na skutki uboczne, to nie podeszłabym do inseminacji, zabiegu drożności itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
Beta - 0,6 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś i co to oznacza bo u mnie brak ciąży to beta <0.1 czyli u ciebie może się coś dziać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
A więc zadzwoniłam do lekarza prowadzącego i do lekarza wykonującego inseminacje - oboje stwierdzili że coś się dzieje , i żeby badanie powtórzyć i że może to być bardzo wczesna ciąża , i że do zapłodnienia mogło dość nawet nie wskutek inseminacji tylko później . Mam powtórzyć badanie dopiero w środę lub czwartek. Brać luteine 2x1 . Pytałam czy na wpływ wyniku mogła mieć luteina - to odpowiedzieli że nie . Sama niewiem zaczęłam się denerwować bardziej niż przed badaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Malgos nie stresuj się tylko Bierz leki i czekaj. Stres nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
A jak myslicie - czy jak bede brała luteine to ewentualnie mogłabym dostac @ gdyby dzisiejszy wynik był jakims przekłamaniem ?? - czy luteina wstrzymuje @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiJ_83
Małgoś nie umiem jednoznacznie odpowiedziec na Twoje pytanie, ale wydaje mi sie, że tak, luteina wstrzymuje @. Moja pani dr powiedziała, że jak odstawie luteine p to po 2-3 dniach powinnam dostać @ i tak tez sie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgos z tego co mi wiadomo to nie dostaniesz @ dopóki będziesz brała lutkę ale nie przejmuj się mam nadzieje że brudzenia już ustały i w środę pochwalisz się piękną BETĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
A więc dziś zrobiłam , sikańca z rana - sama niewiem po co - bo w nie nie wierze no i wyszła piękna ciemna I krecha .Już niewiem czy czekać na kolejną bete czy odstawić luteine . Nitka plamień żadnych nie mam - Dziś od inseminacji jest 16 dzień a 28 dzień cyklu - cykl przeważnie 29-30 dni .Cycki nabrzmiałe , no i dziś znów zaczęło pobolewać mnie podbrzusze - wydaje mi się że gdyby coś było to już by wyszło sama niewiem , co myślicie ? Czuję się jakby na okres ale niewiem jak to czuć się na ciąże......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiJ_83
Małgoś mi się wydaje, że chyba czas już odstawić luteinę. A co Ci powiedziała lekarz ? Do kiedy miałaś brać ? Zrób betę i przestań żyć w stresie i niepewności. Może zobaczysz wynik który Cię uszczęśliwi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
Lekarz powiedział żeby powtórzyc bete wtorek , środe - ja ide jutro, cięzko tak tkwic w tej niepewności ale jutro do południa bede wiedziec , jak nic nie wyjdzie odstawiam lutke .Kurcze głowa mnie dzis boli :( jakoś straciłam nadzieje - a Ty Emij jaką miałaś bete ?? Jak sie czujesz po clo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgos jak nie plamisz to może jest wszystko oki a tamto to może było jakieś plamienie implantacyjne ja bym zrobiła BETE sikaniec mógłby jeszcze nie wyjść ja miałam BETE 88 a na sikańcu była ledwo widoczna druga kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiJ_83
Moja beta to <2 :( Po CLO czuję się zupełnie zwyczajnie, pobolewa mnie prawy jajnik, ale nie jest to bardzo dokuczliwe. Małgoś jutro czekam na dobre wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
Moja beta dziś to 0,15 , czyli sie nie udało , dziewczyny ja niewiem czy mam siłe na to . Zabieg kosztuje , niewiem czy sens próbowac jestem wyczerpana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
Jak miałyście robioną inseminacje ?? ja miałam podany pregnyl w czwartek o 22 a inseminacja w sobote ok 11 na 3 niepeknietych jeszcze pęcherzykach . Płaciliśmy 1000 zł . Jak to u Was wygląda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś przykro mi bardzo ciężkie to nasze życie niestety ja 2 IUI miałam bez żadnych leków tylko na monitoringu a 3 IUI na clo i owitrelle 36 godzin przed IUI wszystkie nieudane ' dopiero IVF za pierwszym razem no i mam takiego małego 1,5 rocznego szkraba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
Oj Nitka ja niewiem jak Ty dałaś rade jak mi tak ciężko po pierwszej próbie IUI - podziwiam Cię - i gratuluję wytrwałości :) ja dziś dostałam okres . Gin zapisał mi w sumie clo na 2 miesiące , więc niewiem czy iść na usg teraz czy poprostu zacząć brać clo tak jak w zeszłym miesiącu ?? sama niewiem ,poszłabym na monitoring 10 dnia cyklu tak jak w zeszłym miesiącu i pewnie IUI około 13 dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×