Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość Malgos86
Majenko to swietnie ze tak Ci pojdzie szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeńka82 trzymamy kciuki za udane IVF czas szybko zleci ani się nie obejrzysz kiedy będziesz testować malinko no czekamy na dobre wieści z wizyty serduszkowej trzymamy kciuki za silną dziewczynkę lub silnego chłopaka a może dwupak :) jeśli chodzi o objawy to u mnie pojawiły się dopiero mdłości koło 6tc bez wymiotów wcześniej nic ale to u każdej dziewczyny jet inaczej oby cię mdłości nie dopadły bo to nic przyjemnego :) gościu jeśli chodzi o testy ot ja w nie nie wierzę bo przy moich ciążach beta była pozytywna a test nie dlatego lepiej iśc na test z krwi przynajmniej będziesz pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos86
U mnie dzis beta ujemna , 8 dpt , 3 dniowego zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez brak większych objawów ciążowych co mnie zaczyna martwic i to coraz bardziej a wizyta dopiero w poniedziałek i znając życie znów będzie pod górkę... Malina299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś86, 8 dpt...ma prawo wyjść jeszcze ujemna, jasne, są dziewczyny, którym wychodzi juz coś tam, a w 11, 12 dpt maja betę z 500 ! a są dziewczyny którym wychodzi zaledwie 60, 80 beta, więc tym w 8 dpt nie wyjdzie jesz\cze nic, rozumiesz kochana? idź jak bozia przykazała dwa tygodnie po na krew. i głowa do góry! gośćiu, ciekawa jestem czy pojawiła się @, czy poszłaś na betę....? :-) bo co tu bedziemy rozmyślać, krew czyli beta Hcg jest najwiarygodniejsza, co do okresu, jej opoznienie moze spowodować wyjazd jakis, wczasy, leki, antybiotyki, choroba, przeziębienie...kojarzysz u ciebie którąś z sytuacji>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NITKA dziękuję za miłe słowa :-* :-) Gość - z tym waszym staraniem się o dzidzię, pisałam o tym wcześniej sprawdz tarczyce tsh, ft4, czy dobrze funkcjonuje, bo z tego co juz wiem norma jest od bodajże 0,4-0,5 do 4,0 ale dla starających sie o dziecko, najlepiej jest mieś do 1,5 inni piszą że do 2,0 ale więcej słyszałam że do 1,5 , no zdarzają sie dziewczyny które zaszły z 2,0 z hakiem nawet, ale jak wszedzie sa wyjątki, co do tego tsh bywa powodem poronień w przypadku wysokiej swojej liczby (przez to kobiety w ciąży badaja co jakis czas i biorą eutorox na zbicie go...), ja biore od pol roku prawie miałam na poczatku 1,86 po ponad m.cu zbiłam eutyrox-em na 1,68 a po połtora spadło mi na 0,68 , zmniejszyłam dawke z 50 na 25 i m.c temu badałam 1,115 . wiem że tsh też jest kluczowe, poza tym czy masz drożne jajowody, skoro wszystko ook u ciebie, to może " droga" przejścia" żołnierzy jest niedrożna...ale się rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina, jak twoja wczorajsza wizyta, z tego co pamiętam miałam mieć w poniedziałek, haloo kochana daj znać...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maleńka kochana wizyta w ten poniedziałek a ja juz mam pietra... Malina299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malina, źle zrozumiałam, sądziłam że chodzi o ten poniedziałek.... :-) w każdym razie, no do poniedziałku duuużo czasu....mogę sobie wyobrazić że tak to właśnie odczuwasz... będzie tak jak ma być, będzie dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypowiedź wyżej to ja: majeńska82 (mam problem z zalogowaniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos86
U mnie cisza , dalej biore tabletki jak lekarz zalecil i w poniedzialek powtorka bety ...no i wszystko juz bedzie jasne..okres planowo powinien byc okolo 12.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos86
Majenko a Ty rozumiem ze zaraz po okresie rozpiczynasz stymulacje.?? Suuupeeerrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgos86 - widzę, że nie chcesz porozmawiać... Czekałam na info na @. Jednakże widać, że to- że mamy problem - musimy radzić sobie z nim sami. Nie chcesz wsparcia, a ja tylko chciałam coś zapytać na priv - gdyż mamy PCOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś86- tak, jak tylko dostane okres, mam 1 dnia encorton brać, codziennie aż do dnia bety, 2 dnia wbić zastrzyć Elonva potem do 6-7 dnia USG do kliniki...potem c.d. zaleceń ..... no juz dzis chyba dostane...czuję .. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś86- tak, jak tylko dostane okres, mam 1 dnia encorton brać, codziennie aż do dnia bety, 2 dnia wbić zastrzyć Elonva potem do 6-7 dnia USG do kliniki...potem c.d. zaleceń ..... no juz dzis chyba dostane...czuję .. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytry
Malina299 Gratulacje!!! :* Długo mnie tu nie było. Za jakieś dwa tygodnie podchodzimy do drugiej inseminacji. Tym razem owu będzie stymulowana lamettą. Nie chcę się nastawiać tym razem. Najgorsze jest czekanie. Czy któraś z Was brała lamettę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy inseminacji brałam ampułkostrzykawki gogapeptyl, puregon i na peknięcie pecherzyka...chyba pregnal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro wizyta 6 Tc boje sie żeby byl zarodek. Juz jestem strzępkiem nerwów boje sie... Malina299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytry ja bralam lamette i zero efektow-ani jednego pecherzyka,gdzie na clo mialam po 2-3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
Malina spokojnie dziś jest Twój szczęśliwy dzień i uwierz w swoją kropeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
WoczekiwaniuNaCud napisalam Tobie wiadomość na priv - zapraszam do kontaktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane jest zarodek 3 mm i serducho. Nie mogę uwierzyć teraz tylko żeby jeszcze bol kości ogonowej szybko przeszedł bo z łóżka zwlec sie nie mogę. Uściski dla każde z was i dzieki za wsparcie. Malina298

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka Gratulacje !!!! no to życzymy mało mdłości mało dodatkowych kg i mało rozstępów :) a tak poważnie to zdrowego malucha za jakieś nie cale 8 miesięcy zobaczysz jak czas teraz szybko zleci super :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
Mi sie niestety nie udało :( beta z wczoraj 15 dpt - negatywna :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×