Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Malina - super! Bardzo się cieszę! U mnie niestety drugie podejście nieudane. Zobaczymy jak będzie za 3 razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka999
Dziś o 9 groszami urodziłam moje dwie księżniczki jedna 2100 i 47cm druga prawie 2700 i 50cm wszystko z nimi Oki ze mną tez Allisa przepadł mi twój numer telefonu napisz mi smsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nitka gratulacje Trzymajcie się cieplutko ;) Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allisa
Nitka, gratuluję serdecznie, sms-a wysłałam:-) buziaki trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allisa co u Ciebie słychać ? Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej viki, dziękuję, jestem w drugiej ciąży, będę miała chłopczyka w styczniu. To był mój drugi i ostatni zarodek jaki mi pozostał po in vitro. Trochę wcześnie, bo moja mała ma niecałe dwa latka, ale przestraszyliśmy się poczynaniami PiS i zdecydowaliśmy odebrać naszą kruszynkę. Zresztą byłam prawie pewna, że się nie uda, bo z jednego protokołu mieć dwa zarodki i dwie ciąże to wydawało mi się nieprawdopodobne. Będzie ciężko:-) ale super, że się udało. Moja córcia super się rozwija, jest zdrowa i grzeczna. Najgorsze były kolki. Co u Was?, jak Wasz maluszek?, ile już ma? jak się rozwija?, pewnie szybko Wam czas leci? jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale super :):):):):):):) Dasz rade, niektóre mamy maja trojaczki i ogarniaja ;) Szkrab ma już 9 mc,ciekawy świata, wszystko go już interesuje. Na razie jest ok i oby tak dalej. Ja daje rade musze,ta cala procedura,papiery itp trochę mnie męczą i dały mi kilka nowych siwych wlosow ;) ale daje rade bo warto pomoc takim kruszynkom. Oj tak rząd nie idzie ludziom na reke :( Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytry
Nitka999 GRATULUJĘ! :) ...a ja w tym tygodniu podchodzę do 3 IUI. Staram się myśleć pozytywnie. Zaczęłam chodzić regularnie na basen, medytować...Oby zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki nie znam się na tych procedurach, ale chyba wkrótce już powinnaś mieć święty spokój i maluszek zostanie z Wami? Najfajniesze chwile przed Tobą, pewnie zaczyna już się wspinać i próbuje stawiać pierwsze kroczki? próbuje już coś mówić? życzę Ci dużo szczęścia i powodzenia. Dawaj znać co u Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym już mieć święty spokuj ale to dopiero początek papierow, sprawa w,sadzie itp . Nie te forum a wiec nie będę się rozpisywać bo to nie na temat. Tak mały gada po swojemu, jest baba i papa, mama tylko rusza ustami. Wspina sie po schodach jak szalony ;) wszystko go interesuje,teraz idą górne zeby 6 na raz masakra jest , ciezko znosi :(:( Pozdrawiam wszystkie Powodzenia Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba forum upadło :( Pozdrawiam wszystkich Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi003
Moje drugie forum też ma jakieś problemy wpisy się pokazują czasem dopiero na drugi dzień :-( w sobotę mam pierwszą IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allisa
viki, trzymam kciuki za Wasze starania. Ja urodziłam już synka i jesteśmy w domu. chciałam napisać, że kiedyś byłam na miejscu starających się i wierzę, że predzej czy pozniej ale uda się Wam, tylko nie przestawajcie w to wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane w mnie 21 Tc rozpoczęty. W sob byłam u gin maluszek wazy 320 dkg tylko martwi mnie ze nie czuje jeszcze kopniaczków tylko burczenie bulgotanie w brzuszku. Niby zdaniem gin jest jeszcze na nie za wcześnie ale juz mam czarne myśli... Dodatkowo musze zażywać pimafucin bo pojawiło się od wtorku pieczenie i swędzenie pochwy. Oj caly czas od gorke i te moje czarne myśli.... Malina299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allisa super gratki ;) To już wesoło i znowu od początku , noce nieprzespane i dmuchanie i chuchanie zeby bylo jak najlepiej ;) Zdrowka dla całej rodzinki Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malina 299 ja sie na tym nie znam a wiec wypowiadam się. Mogę tylko trzymać kciuki Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka999
Lisa oczywiście jeszcze raz gratulacje co tam u was napisałam w końcu do ciebie ale pewnie też nie masz czasu trzymajcie się cieplutko Dziękuję dziewczyny za mile słowa U nas już ok najgorsze tygodnie minęły dziewczyny jakoś juz śpią tak więc nie narzekam Mogę tyło napisać wam se tez się starałam i ze tez juz myślałam że będę sama z mężem a tu taka niespodzianka i jeszcze bliźniaki walczcie warto na pewno się uda albo tak jak u mnie i allisy albo tak jak u viki nie ma znaczenia Malinko co do ruchów to nie martw się wszystko jest sprawa indywidualna może masz łożysko na przedniej ścianie i możesz później czy ruchy ale na pewno niedługo to nastąpi powodzenia dajcie o siebie Reszcie dziewczyn życzę powodzenia i trzymam oczywiście kciuki ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belobel
Witajcie Drogie Dziewczyny, chciałabym zapytać której z Was udała się inseminacja? W naszym przypadku ginek zalecił ten zabieg. Czy polecacie klinikę w Gdyni? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal82
Witam. Jako facet moge powiedzieć, ze ciezko mi wytrzymac nakrecania zony. Dzisiaj wygnala mnie z domu, bo test negatywny. Nie nakrecajcie sie tutaj, bo piersi bolą, bo podbrzusze. Poczekajcie na miesiaczke. Wytrzymuje, bo ja kocham Niezależnie czy bedzie dziecko czy nie. Noe niszczcie malzenstwa przez testy, badania krwi itd. My faceci tez mamy uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróbel mnie udała sie druga. Teraz jestem w 29 tc. Dziewczyny potrzebuje waszej rady otóż w 28 tc byłam na uwag kontrolnym. Maluszek waży 1120 g szybka sie nie skraca ale łożysko jest nisko ułożone i najważniejsze że nie jest przekonujące. Dostałam magnez 3x2. Czy któraś z Was miała problem z lozyskiem? Jest szansa żeby wie podniosło? Gin mówił żebym na razie sie nie martwił ale jak nie podniesie sie to pobyt w szpitalu. Malina 299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Belobel ja leczę się w Invimedzie w Gdyni, jestem zadowolona, chodzimy tam już rok. Niestety mamy wskazania do ivf z kd, ciężka decyzja – ale już podjelismy wszystkie działania na rzecz spłodzenia maluszka, że nie cofniemy się przed niczym. Samą klinikę oceniam bardzo dobrze, podoba mi się to, że mają koordynatora, którego mogę o wszystko zapytać – to mega komfortowe rozwiązanie. Ceny są ok, ale zapewniają tez dużą prywatność, i mam świetnego lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawka2233
Hej dziewczyny. Jestem tutaj nowa choć juz od jakiegoś czasu śledzę wasze wypowiedzi. U mnie 5 cykl stymulowany menopur. Ja biorę menopur podskórnie od drugiego dnia cyklu aż do osiągnięcia zamierzonych rozmiarów przez pęcherzyki. Raz jest jeden, raz dwa raz biore zastrzyk na pęknięcie koło 14 dc raz koło 20. Mój prawy jajnik prawie wcale nie reaguje choć ruszył sie ostatnio co nieco po zwiększeniu dawki hormonów. Mieliśmy podchodzić do insemi teraz ale co z tego będzie nie wiadomo. Trzymam kciuki za resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć truskawka2233, nie denerwuj się –chociaż wiem, że to nie takie łatwe. Gdzie podchodzisz do IUI? Daj znać co i jak. To Wasza pierwsza inseminacja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawka2333
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawka2233
Tak to nasze pierwsze podejście. Z trudem udało mi się wychodować jeden dorodny pęcherzyk ale za to na jajniku ktory dotąd nie reagował na stymulację nawet ze zwiększoną dawką, kosztem jakichkolwiek pęcherzyków na jajniku drugim. Mieszkamy za granicą i tutaj też się leczę. Za dwa dni nasz "pierwszy raz" z IUI. Miło że ktoś tutaj zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
truskawka2233 daj znac jak poszło, za granicą a gdzie dokładnie?:) Stres jest ogromny, ale uwierz mi dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawka2233
Hej dziewczyny. Dzis był dzień testowania po pierwszym zabiegu IUI. Kompletnie o tym zapomniałam haha. Tak że ledwo zdołałam zebrać poranny materiał do badania. Kreska jest słabiutka ale jest. Nie wierzę!! Jeśli to prawda to udało nam sie za pierwszym razem. W razie pytań piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiara111
Hej dziewczyny, ja również mieszkam za granicą i pod koniec maja podchodzimy do pierwszej inseminacji, troszkę się denerwuje ale mam nadzieję jak my wszystkie. Truskawka daj znać co u ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawka 2233
Hej Chiara111 tu Truskawka2233. U nas wszystko dobrze zaczynamy wlasnie 8 tydzien ciąży. Nie byliśmy jeszcze na pierwszej wizycie u lekarza bo nie wiem jak u Ciebie ale tutaj ciążą zaczynaja się zajmować dopiero koło 12 tyg i tak też mam się zgłosić do mojej kliniki. Trzymam kciuki bo nam się udało za pierwszym razem IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalatana5
Truskawka gratulacje, trzymam kciuki. Daj znać co u Ciebie  chiara111, a gdzie będziesz podchodziła. Ja w maju mam w Invimedzie pierwszą IUI. Stres poziom hard dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×