Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Cytry 12 d po IUI to akurat wcześnie ja robiłam bete w 11 dpt gdzie maluch w dniu transferu miał już 5 dni więc nie chce robić ci nadziei ale jak nie dostaniesz do tego czasu @ to ja bym powtórzyła bete chociaż w pierwszej mojej ciąży dostałam @ a maluch ma już ponad 2 lata zrobisz jak będziesz uważać ale jeszcze wszystko jest możliwe Malina czarnym myślom mówimy NIE!!!!! :) GŁOWA DO GÓRY czekamy na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam 10 sierpnia IUI kochane dziesiejsza beta <1,20. Czekam więc na @ i podchodzimy do 2 IUI. malina299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniiaaa
Dziewczyny miejcie jeszcze nadzieje ☺ wszystko jest mozliwe ☺ ja juz skonczylam moje starania bo brak srodkow na to wszystko myslalam ze to koniec ze wzgledu na moje zdrowie ale lekarz mi powiedzial ze choroba sie cofnela i znowu mam nadzieje ale teraz tylko naturalnie. Wiecie moze czy jest jeszcze jakas nmozliwosc na refundacje in vitro czy nie. Chcialabym jeszcze raz sprobowac ale nie mam za co . Trzymam kciuki za was wszystkie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia z tego co wiem to nie ma już refundacji IVF ale PIS coś nabąkiwał o refundacji nanotechnologii tylko nic o tym teraz nie słychać trzeba bym gdzieś poszukać jakiejś kliniki i zapytać ale wydaje mi sie że nic z tego nie będzie chodziło im o to żeby wycofać refundacje i żeby ludzie za bardzo nie gadali tak więc chyba zostaje tylko płatne Malinka przykro mi no wiesz nadzieje zawsze można mieć poczekaj parę dni jak @ nie przyjdzie to powtórz bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia najważniejsze ze choroba się cofnęła to może i naturalnie się teraz uda trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina299 mi doktor powiedziała, że jeśli beta będzie wyższa niż 1 to jest szansa i nie powinnam odstawiać leków. Dla świętego spokoju powtórz betę. Przytulam. Wiem co czujesz. Ja przepłakałam noc i jakoś się poskładałam do kupy. Już myślę o kolejnym podejściu. Postanowiłam spróbować 3 razy. Jak się nie uda, to damy chyba sobie spokój. :( NITKA999 dziękuję za słowa wsparcia. Po dłuższym zastanowieniu i ponownym obliczeniu wyszło mi, że tą betę zrobiłam w 11 dniu po inseminacji. Byłam w klinice. Kazali mi ją powtórzyć jutro. Ale nie mam nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtorzyłaś bete cytry? I co ci wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Agmas super że o mnie pamiętasz i pytasz :) trzy próby IFV nieudane więc daliśmy sobie spokój. Dziś pojechaliśmy do OA złożyć dokumenty. Czas oczekiwania od dziś na dzidzię w wieku <1 roku życia to : 2-4 lata :( masakra... nie ma dzieci do adopcji-twierdzą... a może jak finanse pozwolą to spróbujemy IUI w innej klinice- nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
Cześć Dziewczyny , przepraszam że się tak długo nie odzywałam - ale intensywnie wspierałam myslami wszystkie staraczki. W sumie to nie pisałam bo nie było o czym musiałam poczekać do końca cyklu , później kolejny cykl antykoncepcja no i zaczyna się wreszcie , część kasy wpłacone i od środa-czwartek zastrzyki. Doktor powiedział że do 25.09 będzie "już po wszystkim" zobaczymy . Niteczko, Moniaaa jeśli mnie przeczytacie, napiszcie proszę w którym mniej więcej dniu cyklu miałaś punkcje a w którym transfer?? Nitka jak dzieciaczki?? pewnie już dają sie we znaki :) Monia to wspaniała wiadomość że choroba się cofnęła i dalej mozesz podjąć działania , ciekawe co u Emij , taka cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś my przeważnie teraz to na fb siedzimy a tu to rzadko zaglądamy super że coś działacie u mnie akurat poszło to bardzo szybko za pierwszym razem miałam punkcje w 12 dc a a teraz w 10dc a transfery zależnie u nas od ilości zapłodnionych komórek jak jest więcej niż 3 to trzymają do 5 doby jak mniej niż 3 to do 3 doby i tak też miałam ale i synek i teraz dziewczyny są z 5-dniowych zarodków co do maluchów to kopa nie powiem ale przez to że mają mało miejsca to i ruchy są mniejsze niż przy wcześniejszej ciąży albo dziewczyny będą bardziej spokojne napisz jakiegoś meila to koleżanka wyśle ci zaproszenie na fb tam zawsze któraś coś pisze i każda ma jakiś bagaż za sobą i może coś doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
Nitka nie mam konta na fb , jakoś póki co nie było mi to potrzebne , może czas załozyć :) Jeśli jest coś co według Ciebie jest ważne i mogłabyś mi doradzić to napisz proszę , choć może jak mniej będe wiedzieć to lepiej spać bo już i tak zaczynam się stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniiaaa
Hej ja mialam podobnie jak Nitka i tez z 6 zarodkow zostaly 2 do 5 dnia kiedy byl transfer reszta zle sie rozwijala a i te dwa co mi dali i tak nie daly rady takze kazdyma inaczej. Trzymamy kciuki Malgos oby ci sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos86
Dzieki Moniaa :) a jak u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś fb możesz założyć fikcyjny ja taki właśnie mam a co do ivf to pytaj o co tam chcesz a jak ma czas to poczytaj trochę wcześniejszych wpisów na tym forum można się naprawdę wszystkiego dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WoczekiwaniuNaCud
Dziewczyny powiedzcie mi proszę czy jeśli udaje się inseminacja to kilka dni przed planowanym okresem, jeśli bym faktycznie zaszła, to brzuch często boli jak na okres?!? Już dwa dni tak się czuję i denerwuję. To moja 2 inse, mam PCOS i psycha już siada, poddaję się czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka czy mozemy sie poznac "osobiscie"na fb?W koncu za chwile bedziemy razem multi-mamusiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w oczekiwaniu na cud każdy objaw może oznaczać zarówno ciążę jak i @ poczekaj do dnia @ i zrób bete wtedy będziesz pewna nie ma sensu się zadręczać i zastanawiać co ma byc to bedzie teraz to możesz tylko porozmawiac z maluchem żeby mu sie spodobało może pospiewć mu :) trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja miałam byc 3 dni w szpitalu ale na szczecie skończyło sie na 2 podali mi 2 dawki sterydu dało się znieść podobno bolący zastrzyk ja w sumie to mało co czułam robili mi ktg ale śmiesznie bo maluchy cały czas uciekają wszystko z nimi w porządku trzymamy kciuki za wszystkie staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WoczekiwaniuNaCud
Dziękuję za wsparcie nitka (nie masz czasem na imię Anita?!?) Ja też miałam taką ksywkę w szkole średniej, nitka niteczka :-) dlatego też może mnie do ciebie przyciągnęło ;-) a tak wracając do tematu: cykle miałam zawsze nieregularne, dziś 30 dc, za 4 dni miałam zrobić betę a tu od 3 dni ból brzucha, piersi, a dziś lekkie zabarwiony śluz ale nie cały czas. Czy można plamić i być w ciąży, gdyż słyszalam, że nawet okres może być. Zażywam Duphaston teraz i się zastanawiam czy jak wystąpią plamienia czy okres, to zażywać do wizyty za kilka dni?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WoczekiwaniuNaCud
Nitka moja droga czy można prosić od ciebie jakiś kontakcik?!? Mój @ to: kaliberka84@o2.pl, jakoś tak jest wygodniej i szybciej, z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
WOczekiwaniuNaCud ja też mam pcos i niestety 3 podejścia do IUI nieudane, a plamienia mogą oznaczać i ciąże i zbliżający się paskudny @ , oczywiście mam nadzieję że to pierwsze :)))) ja teraz przygotowuję sie do ivf , właśnie stoję pod kliniką i czekam , mam mieć usg w 5 dniu cyklu , podejrzymy jak jajeczka rosną :) Nietczko ciesze się że wszystko ok z dziewczynkami - naprawdę Twoja historia nastawia mnie bardzo pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WoczekiwaniuNaCud
Małgoś86 - niestety - to chyba okres :( Czyżby to twój pierwszy zabieg ivf? Czy mogę prosić o kontakt z Tobą? Możliwe - że mamy podobne problemy ?!? Najgorsze, że nigdy nie ma w pobliżu osoby o podobnych przejściach - a wsparcie jednoczy i pomaga w przetrwaniu tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w oczekiwaniu na cud ja po pierwszym transferze dostałam @ w 8dpt i trwała jakieś 3 dni a potem były jeszcze jakieś plamienia krótko a mój 2 letni szkrab śpi teraz w łóżeczko tak wiec spokojnie możesz plamic i być w ciąży zrób betę kiedy tam już uważasz ważne żeby minęło te 14 dni od IUI wtedy będziesz pewna na czym stoisz tak czy inaczej trzymamy mocno kciuki co do duphastonu to jak będziesz miała bete <1 to możesz odstawić i dostaniesz @ gdzieś na drugi dzień nie musisz czekać do wizyty jak będzie pozytywna to oczywiście łykasz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
Witajcie Dziewczyny , przygotowuje się do punkcji , powiedzcie proszę czy muszę zabrać ze sobą np.koszule lub laczki ??Trzeba się jakoś przygotować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś nie wiem jak u was u nas koszulka krótki rękaw i skarpetki u mnie frote z kliniki dostawałam taką niby sukienkę którą na podkoszulkę ubierałam laczków nie pozwalają brać żeby potem nie było z tym problemu wszystkie rzeczy zostawia sie w szafce zamykanej na kluczyk kluczyk miałam przy sobie nie stresuj się będzie dobrze trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×