Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

dziewica pogada

Polecane posty

bo się wymienia na .... gdybym przedstawil te zasady tutaj , moja liczba fanek kafe by wzrosla :) " Cenie swoja anonimowosc" bo sie wymienia na... przedstaw sie, bo Twoje imie na pewno jest o wiele bardziej " wymowne" . Gra polega na tym, ze rozmawiam z Toba i po chwili zdradzam Ci sekret, :P ale nie byle jaki sekret :D Rozmawialas kiedys z kims na czacie, kafe ,gdziekolwiek - i po 2 minutach wiedzialas prawie wszystko o tej osobie ? :) Na chwile obecna juz wiem troszke o Tobie ... Taaa - intrygujace i prawdziwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpierw musiałabym spotkac kogoś wyjątkowego, kogoś takiego że czytając Jego wypowiedzi powodowaloby to wzrost Mojego zaciekawienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty co tu rechoczesz Jakie banaly? Przeciez gdybys czytal(a) co pisze fiku widzialbys(as) ze ona sama okreslila swoj jezyk jako dlugi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku wlasnie... przez Twoj dystans i cenna anonimowosc ciezko bedzie... moglbym ci cos pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
a rozmawiamy tutaj ? :P jestem ciekawa :D po jakim czasie zdradzisz sekret ? :D:D ....imię - Natala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
wiesz coś o mnie ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty co tu rechoczesz
fiku i u Ciebie zaczynaja grasować podszywy Toż ewenement:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz wiedzialem ze NATALIA od razu lepiej sie czyta :) ... moglbym to zrobic teraz , ale wtedy cala tresc zabawa straci sens :D Ile masz lat , jestem facetem alpha , jestem bezposredni i mam gdzies zasady "kobiet nie pyta sie o wiek" gdyz pewne zasady warto lamac i z racji tego zaznac wiele ciekawych przygod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty co tu rechoczesz
MR NLS-- nie czytasz uwaznie i dlatego, nawet nie wiesz kim jestem.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku ... gdybym mial te wrazliwosc w sobie zaczerwienilbym sie :P hahaha WTOPA :p Przepraszac nie bede... ale czyz to nie powoduje ze my potrafimy dac wam duzo, duzo , duzo wspanialych chwil w waszym zyciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
jak wiedziałeś że Natalia, to czemu się zapytałeś ? :) nie podam Ci wieku - to forum publiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty co tu rechoczesz Gdybym czul potrzebe i zaciekawienie :D czytalbym uwaznie, ale masz racje nie robilem tego... ;p Wiec jestes kobieta czy mezczyzna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
chcesz nas uwodzić ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia nastepne grono " tych ktore cenia anonimowosc" jestescie zbyt idealne :P Tracicie ciekawa okazje :P .... To zapraszam Cie na kolacje :) Nie znam Cie , Ty nie znasz mnie... nie wiemy jak wygladamy.... Masz tyle pewnosci siebie NATALIO :) >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty co tu rechoczesz
MR NLS-- na skróty chcesz iść:D Pomęcz sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty co tu rechoczesz Uwielbiam ludzi, ktorych nie znam a potrafia sprawic usmiech na mej buzi :P Gdyby to byl facebook kliknalbym LUBIE TO ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
na kolacje w mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sie wymienia . NA..TALIO !! Nie chce, jak zebym smial :) Mecz w tv a ja tu siedze ... :D okej moje drogie Panie ... Dziekuje za mila rozmowe, moze wroce moze nie . Jesli chcialbyscie kiedys... poznac mnie blizej i odkryc w sobie cos wiecej znajdziecie mnie moze na Kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewność siebie jest sexy, gdy ma sie ku temu podstawy(na prawdę coś się sobą reprezentuje), u Ciebie jak na razie nic za tym nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty co tu rechoczesz
Użytkownik: MR NLS (ilość tematów: 3, ilość postów: 41) Niezbyt Ci to wychodzi te znajomości.Masz załozone 3 tematy i tak skromniutko z postami.Czy Ty tam milczysz i czytasz pozostałych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
pójdę z Tobą na tą kolację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty co tu rechoczesz
Sasiadka zapewne ponetna i ta stopka jego myszka trąci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty co tu rechoczesz Znalazlabys mnie ale na innego typu forum ;p komentuje posty z roznych nikow, czasami drwie sobie z glupoty innych :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty co tu rechoczesz
bo się wymienia na-- podpuściłas go i sie nieboraczek przestaszył.:P A nuż miałoby wyjść w realu i pogrom straszny mogłby być:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
można wiedzieć jakie to fora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
A Ty co tu rechoczesz ----- nie przestraszył się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×