Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

dziewica pogada

Polecane posty

Gość A Ty co tu rechoczesz
I tak zostałam kobietą lecz wolnego patrzę teraz w krok i ................niestety pikusiek nadal tkwi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati, ale co jesli jestem glawcicielem i zboczencem... Nie boisz sie ???? Jesli jestem brzydki? mam pelno pryszczy ? Zastanow sie nad tym ;p Jesli jestes pewna napisz do mnie nls_alpha@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natiii no jak to ? Zagralibysmy nie fair :P Pamietaj... ta anonimowosc i to forum publiczne... az boje sie ze podalem swoj email ;p ale mam nadzieje ze nikt sie nie polapie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty co tu rechoczesz
Mój znaczek zodiaku to WODNIK Czyż to niepiękne być niezależnym i mimo, że w związku z piekną kobietą czuć się wolnym ;D?-- przestań juz plamę robić imienniku wodniku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku ... otoz to :) ... Fiku mozesz tez do mnie napisac na email, przelamiemy bariere anonimowosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
MR NLS ----- kolacja w mieście - czyli miejsce publiczne :) wygląd nie jest najważniejszy u mnie - zresztą to TYLKO kolacja :) do domu odjechałabym taksówką - nie zrobiłbyś mi krzywdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty co tu rechoczesz
Orange napisz do niego z gmaila nie sprawdzi Cie gdzie mieszkasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati :) hehe , ok ale nie odpowiadam jak sama bedziesz cos ode mnie "wiecej" chciala :P Napisz na email ;p Heheh co za male zlosnice z was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty co tu rechoczesz
MR NLS-- czy tak zawsze odpowiadasz jak nie passi??:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
nie chcesz pisać tutaj ? dlaczego na priv ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati to twoj email zaczyna sie na nataaaa czy natiii, bo mam tu jakies dwa meile ? I nie wiem ktory to podszyw ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty co tu rechoczesz
Heheh co za male zlosnice z was -- nie dziwie sie teraz,ze masz tak mało postów."Świetne" podejście do kobiet masz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
"ok ale nie odpowiadam jak sama bedziesz cos ode mnie "wiecej" chciala " co na przykład ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty co tu rechoczesz
hahahahahhahahahhahahhahahahha ubaw na 102 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
to nie mój mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat jestem złośnicą :), ale tez mam instynkt do ludzi i widzę że MR NLS szuka głupiej w wiadomym celu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty co tu rechoczesz Nie wiem co masz do tego , ze nazywam was pieszczotliwie ? Lubisz jak facet traktuje Cie ostrzej ? hmm nie dziwie sie ze nie masz faceta , skoro tak sie czepiasz:P Natii :) ... Chcesz by forme miejsca spotkania omówic publicznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
ja nie jestem złośnicą :D raczej "do rany przyłóż" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
ty cały czas o prawdziwej kolacji ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku mikuuu :) hehe , widzisz dlatego Twoj sposob bycia powinien byc ciut inny :) , chcesz byc anonimowa w sieci, tym samym z dystansem patrzysz na ludzi... nie znasz mnie a wnioski wyciagasz po tym jak pisze i co pisze . Fakt innej opcji nie masz, ale nie wypowiadaj sie na temat kogos i jego osoby, gdy nie znasz go od innej strony. ;)) Masz prawo oceniac na swoj subiektywny sposob, ale wiedz ze takimi slowami kogos innego moglabys urazic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty co tu rechoczesz
MR NLS aby w jednym się z Toba zgadzam.Faceta nigdy nie miałem i mieć nie bede:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty co tu rechoczesz
MR NLS== przeczytaj uważnie swoje posty radzę Ci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslisz ze nie mam co innego robic jak spotykac sie z glupimi laskami na obiad..? Widac ze jestes inteligetna dziewczyna z racji tego ze stereotypowo chyba patrzysz na kogos kto zajmuje sie neurolingwistyka , ale co jesli to zajecie jest czyims srodkiem na zycie ;> ? Wszedlem na to forum poznalem 3 "ciekawe" z pozoru kobiety... fiku, natalie, i te trzecia co ma w niku cos o truchtaniu ... Nie psujcie tego ;p O rechotaniu ... zartowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×