Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

dziewica pogada

Polecane posty

MR NLS - "Czasami bywa tak, że zaczynamy atakować ludzi, których się boimy , próbujemy przed innymi ich ośmieszyć" i tu patrze post wyżej "Ty masz w ogóle jakieś wykształcenie ? " i stwierdzam że sam sobie wystawiłeś diagnozę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty co tu rechoczesz
MR NLS-- ubolewam nad Twoją wyjątkową glupotą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo się wymienia na ... Nie :) Powiem Ci tylko tyle, że jak będziesz miała ochote znajdziesz mnie na forum , i może wtedy nie będziesz podatna na wpływ IDIOTYZMU i pozwoli Ci to poznać kogoś innego niż reszta Pajacyków :) Wiem tyle ile wiedzieć powinienem, i czujesz także to że mam racje, że wiem o Tobie coś ciekawego, ale przez ludzi którzy wywierają na Ciebie negatywny wpływ nie pozwoliłaś sobie na to by to w sobie odkryć :) Przestraszyłaś się i nie napisałaś. Oczywiście nie pisz, tam już bo to wymyślony email .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Widzę że gorąco tutaj i nie ma to nic wspólnego z ogólnie pojętym niewyżyciem seksualnym, które sprowadziło tutaj fiku mikuuu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
nie czuję że masz rację - absolutnie nie :) jestem przekonana, że nic o mnie nie wiesz ;) amen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
jeszcze trochę zostanę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MR NLS - "Czasami bywa tak, że zaczynamy atakować ludzi, których się boimy , próbujemy przed innymi ich ośmieszyć" i tu patrze post wyżej "Ty masz w ogóle jakieś wykształcenie ? " i stwierdzam że sam sobie wystawiłeś diagnozę Oj Fiku myślałem, że jesteś bardziej inteligentna , ale się myliłem. Jeśli nie odczytujesz sensu pytania to nie widocznie coś z Tobą nie tak. Zapytałem go o to czy ma wykształcenie ? Wykształcenie jest formą nabytą , a to z kolei nie ma prawa być wystawiane na drwinę , to było pytanie... Ktoś może nie mieć wykształcenia stąd to pytanie do Rychotki gdyż nie wiem czy jest sens dalszego kierowania potoku zdań do tej osoby... Z subiektywnej strony widzę, że nie ma sensu. Napisałem , że was żegnam jednak Rychotka dalej kontynuowała rozmowę na mój temat gdy rzekomo nie byłem już jej częścią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MR NLS - "Czasami bywa tak, że zaczynamy atakować ludzi, których się boimy , próbujemy przed innymi ich ośmieszyć" i tu patrze post wyżej "Ty masz w ogóle jakieś wykształcenie ? " i stwierdzam że sam sobie wystawiłeś diagnozę Oj Fiku myślałem, że jesteś bardziej inteligentna , ale się myliłem. Jeśli nie odczytujesz sensu pytania to nie widocznie coś z Tobą nie tak. Zapytałem go o to czy ma wykształcenie ? Wykształcenie jest formą nabytą , a to z kolei nie ma prawa być wystawiane na drwinę , to było pytanie... Ktoś może nie mieć wykształcenia stąd to pytanie do Rychotki gdyż nie wiem czy jest sens dalszego kierowania potoku zdań do tej osoby... Z subiektywnej strony widzę, że nie ma sensu. Napisałem , że was żegnam jednak Rychotka dalej kontynuowała rozmowę na mój temat gdy rzekomo nie byłem już jej częścią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość largo
hahaha daj sobie spokoj MRNLS :P Na końcu przedstaw im sie z imienia i nazwiska heheh :P lol tak wogole to wiecie kim jest mr nls ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forma pytania jest nacechowana negatywnie ale rozumiem że dla Ciebie bycie inteligentną to przytakiwanie Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
ja wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnatuztuz
hahaha Mysterkuuuu :D Kope lat :P goracy temat widze czy ty zawsze siejesz dym tam gdzie jestes;p haha z ta kolacja to mnie rozbawiles !!!!!!!!! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
largo ... Daj spokój ... wiosnatuztuz , wejdź łaskawie na email coś Ci wysłałem. Fiku, dziękuje za rozmowę . Mam nadzieje, że nie będę dalej już jej częścią :) Jeśli potrzebujesz pomocy znajdziesz mnie na kafe, specjalnie dla Ciebie będę częstszym bywalcem Pozdrawiam i życzę spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty co tu rechoczesz
MR NLS-- Jeśli Ty reprezentujesz te inteligencje co była przed 89 r to wcale sie nie dziwie że musiało to zdrowo pierdyknać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość largo
chce zobaczyc jak im kopary opadna , hahah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MR NLS Wypominanie komuś braku inteligencji świadczy o tym że sam masz z tym problem i próbujesz sprowadzić osoby, które mają coś do powiedzenia do swojego niskiego poziomu. Po prostu klasyczny przypadek megalomanii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
MR NLS ---- już idziesz ?? nie dowiem się nic o sobie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
Łobuz - mądrze piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
tylko tyćkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MR NLS - poddaje sie, juz nawet nie próbuję Cię zrozumieć, masz rację to przewyższa moje możliwości intelektualne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty co tu rechoczesz
Ł o b u z-- siema Czyżby zawsze taki sam?Jednak sie myliłes w niektórych aspektach na tym temacie co bywasz.Ludzka rzeczą mylić sie i przyznawać sie do tego.Jesteś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość largo
Łobuz ? hahahahaha a wiesz wogole kim jest MR NLS ?? hahaha megalomaniii ciekawe czy to przeczytal? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty co tu rechoczesz
bo się wymienia na-- powiem Ci więcej.:PTroszke sie zmienił lecz nie za dużo.Jednak wpływ kafe nosi swoje pietno:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
kto się zmienił ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieważne kim jest. Zresztą to też bardzo częste że im wyżej ktoś stoi tym niższy poziom reprezentuje :-P A Ty co tu rechoczesz - nie zrozumiałem aluzji ale nie wyczuwam antypatii w Twojej wypowiedzi więc nie będę się w to zagłębiał :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty co tu rechoczesz
łobuz a o kim jak myślisz mówię??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×