Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagraniczniak***

Polskie kobiety nie wykazują żadnej inicjatywy, żeby kogoś poderwać

Polecane posty

Gość zagraniczniak***

nie to co angielki czy amerykanki (wiem z wlasnego doswiadczenia) chcialy by byc podrywane ale same nie wykazuja zadnej inicjatywy, uwazajac ze to facet powinien wszystko za nie robic, bo tylko facetowi powinno zalezec na zachodzie kobiety biora sprawy w swoje rece i jak sie widzi, ze takiej kobiecie zalezy, to tez i gacetowi chce sie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejmując inicjatywę łatwo wyjść na desperatkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfffreeee666
za to angielki same wskakuja do lozka , istny raj dla faceta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagraniczniak***
na desperatke moze wyjsc jedynie kobieta, ktora pomimo tego ze facet wyraznie daje jej do zrozumienia, ze jej nie chce, usilnie sie narzuca wykazanie inicjatywy przez kobiete jest pozytywnie odbierane przez faceta tylko polskie kobiety sa po prostu wygodne i leniwe i nie chca dopomagac swojemu szczesciu kobiety np usa nie maja takich problemow jak polki, sa konkretne, wiedza czego chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy tacy mądrzy
taa, jak podejdzie do faceta kobieta, żeby go poderwać, to co sobie pomyślisz drogi panie? założę się o wszystko, co mam, że uznasz, że chce się z tobą bzykać. i te co chcą się bzykać podchodzą i wyrywają, a te co chcą kogoś poznać na dłużej nie. proste? proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... A co z polskimi facetami, ktorzy nawet wlosow nie myja regularnie, juz nie mowiac o zmianie bielizny... Slyszeliscie, ze przecietny Polak zmienia majtki raz w tygodniu???!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagraniczniak***
ja nie mowie tutaj o wskakiwaniu do lozka tylko po prostu o zwyklym nawiazywaniu znajomosci polska dziewczyna sama nie podejdzie do faceta ktory jej sie podoba maja dziwne jazdy ze wyjda na desperatke, alebo na łatwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy tacy mądrzy
wiesz co? moja siostra mieszka w UK i fakt, prawdą jest co mówisz, brytyjki rwą na potęgę :D w celach ruchańska jednorazowego. są tak paskudne, że muszą same inicjować znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagraniczniak***
gdyby podeszla do mnie dziewczyna z zamiarem poznania wcale bym nie pomyslal, ze to dziwka, tylko ze fajna i pewna siebie kobieta dziwka by byla jakby chciala mnie zaraz do lozka zaciagnac czy wam wszystko musi kojazyc sie z sexem? tu chodzi po prostu o inicjatywe, o zwyczajne nawiazywanie znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy tacy mądrzy
nie chce mi się spierać, ani robić afery, że kobiety to takie a faceci to tacy. no jest jak jest. ja akurat mam 180 cm wzrostu, więc większość automatycznie nie postrzega mnie jako kobiety, to na cholerę mam robić z siebie idiotkę i podchodzić do faceta, który mi się spodoba? wiadomo, że mnie oleje, bo kobieta to tak do 175 cm maksymalnie, oczywiście już w szpilkach mierząc :D a ja w szpilkach mam 190 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy tacy mądrzy
wam się ciągle chce bzykać, więc odpowiadając na Twoje pytanie - tak, ilekroć poznaję faceta, zastanawiam się, jak szybko będzie chciał iść do łóżka, bo przecież tylko to się dla facetów liczy. i dodam, że nigdy nie spotykałam się z jakimiś przystojniakami, co do których istnieje podejrzenie, że to zwykli ruchacze. przeciwnie, wybierałam takich, którzy sprawiali wrażenie zwyczajnych, w miarę fajnych facetów i co? zawsze porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 59043504rek
tak, a kobiety sexu nie lubią, co widac zreszta po tym forum... tylko faceci faceci przynajmniej nie kryja sie z tym i biora czego chca kobiety nie wiedza czego chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a polscy faceci to lepsi
Ja to samo mogę powiedzieć o polskich facetach. Nie wykazują inicjatywy, nie wiedzą czego chcą, mało męscy i nie mają charyzmy. Dwudziestokilkuletni polski facet potrafi zachowywać się jak 13-letni chłopiec. Co innego mężczyźni za granicą. Onie nie mają kompleksów i oporów. Sami podchodzą i inicjują znajomość. Zawsze jak wyjeżdżam za granicę czuję się seksbombą, w Polsce czuję się bezpłciowa. To samo mówią moje koleżanki z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy tacy mądrzy
no właśnie w tym problem, że jednak się kryjecie panowie. miliony razy mówiłam, że żadne seks znajomości mnie nie interesują, panowie mówili "jasne, spoko rozumiem, ja też nie szukam przygód", a jak przyszło co do czego, to od razu chcieli iść do wyra. jak kobieta mówi nie, to znaczy NIE więc bądźcie chociaż szczerzy i mówcie od razu o co chodzi, zaoszczędzicie tym sporo czasu i sobie i kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a polscy faceci to lepsi
Już nie mówiąc o tym, że większość polskich "mężczyzn" jest wychowana bardzo tradycyjnie i kobieta, która wychodzi z inicjatywą często jest skreślona na starcie. Więc zastanówcie się, czego wy tak naprawdę chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wirtualne ja przeżywa kryzys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta powinna dac jakis znak facetowi ze jest nim zainteresowana w przeciwnym razie jak facet sam podejdzie to laska moze byc zaskoczona i nieswiadomie kolesia olac chyba ze byłby super przystojniakiem to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaamka
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ten znak powinien wyglądać? :p :D większość facetów dale się zmanipulować, nawet nie zdając sobie z tego sprawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super madafaka koleś
no wlasnie : zmanipulowac kobiety bawia sie facetami, bo wiedza ze sa ladne i ze facetowi bedzie zalezalo a pozniej taki facet sie zawodzi na babkach i przestaje je traktowac powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super madafaka koleś
hatsumomo: a kobietom zależy? czy tylko udają, że zależy? czy moze im nigdy nie zależy? jak ma facetom zależeć, jesli nie zna kobiety, wiec nawet nie wie co taka warta. dlaczego ma mu zalezec na kims kogo praktycznie nie zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie kombinowac mozna ale tez lepiej wiedziec czy to ma sens a nie bede sie produkował a laska powie spadaj bo nie ma tego łał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super madafaka koleś
jestes po prostu zakompleksiona i próżna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ale napewno przyjemnie jest dac facetowi kosza w końcu podniesie ci samoocene więc mozna go olac no nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super madafaka koleś
w identyczny sposób gdyby facet potraktował kobiete, to ta zaraz by powiedziala, ze jest złamanym chujem a inne jej przyklasną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta manipulacja nazywa się flirtem i niesie obopólne korzyści :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hatsumomo san..jasne obiektywnie brzydkich ludzi jest bardzo mało jedynie duzo jest zaniedbanych ale nie wierze ze startują do ciebie tylko tacy . prawda jest taka ze największe wymagania mają przeciętniary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×