Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na obczyznie jestem

mieszkam w hiszpanii i marze o powrocie do polski

Polecane posty

Gość gość
Z D U P J A J z ta reklama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Andaluzję. Najlepszy klimat w Europie i dużo dobrze płatnej pracy. Tam mieszkają bogaci ludzie z całego świata. Np w Puerto Banus łatwo dostaniesz pracę za 20€/godz przy jachtach. Nie trzeba mieć doświadczenia ale znać chociaż podstawy angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz jakies kontakty? znajomych co mogliby pomoc ja chcialbym zamieszkac gdziekolwiek na poludniowym wybrzezu costa del sol moze byc i takie puerto banus znam hiszpanski angielski plynnie jak cos daj znac namisz maila na tbgruby na wirtualnej pol dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michello
Dnia 15.03.2011 o 20:15, Gość a jaki to ma z tym wszystkim napisał:

a ja bym sie do Hiszpanii chetnie przeniosla!

Też bym z chęcią wyjechał. Kiedyś mieszkałem rok, ale to dawno temu jak tata był na kontrakcie z pracy. Mieszkałem w Lloret de Mar 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doswiadczony Emigrant

napisze krotko zwiezle i na temat co do reali zycia w Hiszpanii i z Hiszpanami ! , ten kraj jest wysmienity na zrobienie wakacji czy to tydzien czy cztery tygodnie ale zdecydowanie nie zeby tu mieszkac na stale a juz wogole zeby tutaj podjac sie pracy .wymienie wam tylko kilka minusow tak tylko dla orientacji bo miliony ludzi przyjezdzajacy do Hiszpanii (tylko) na wakacje nie maja pojecia :

1: generalnie bardzo nie szczerzy oraz nie lubiacy obcych (nawet czesto odczuwalny rasizm ! )

2: mentalnosc na codzinen typu nie wiem,nie obchodzi mnie nic,zero wsparcia czy pomocy,balagan jak burdell na kazdym kroku

3: nonstop krzyki,wydzieranie sie,muzyka do bialego rana,normalny czlowiek nigdy nie dozna tu spokoju,nigdy !!!

4: bardzo slaba znajomosc jezykow obcych oraz totalna nie chec do wszystkiego co nie jest Hiszpanskie

5: spoleczenstwo generalnie bardzo bardzo egoistycznie nastawione do zycia ,wiem o czym pisze,zyje na emigracji blisko 30 lat we wielu panstwach ale takiego egoizmu nie doznalem nigdzie jak dlugo zyje a mam lat ponad 50

6: praktycznie bez wyjatku wszystkie Hiszpanskie miasta sa bardzo brudne,psy szczaja i sraja doslownie wszedzie !

7: Hiszpanskie spoleczenstwo bardzo zacofane w stosunku do innych kraji uni europejskiej (to nie moja obraza) lecz fakt,porozmawiajcie sobie z ludzmi z szwecji,niemiec,szwajcari,holandii to wam to samo potwierdza !

8: lato dlugie i gorace nie do wytrzymania ,czlowiek miesiacami jest zmeczony i nic sie nie chce

9 : brak pracy ,bardzo mizerne zarobki ,80% wykonywanych prac od rana do wieczora przez bezsensowna sieste ,sami Hiszpanie powiedzieli mi nie raz w prost ze sa tzw czarnuchami europy

10: Hiszpania trzeba wiedziec to kraj generalnie bez przyszlosci dla dzieci i mlodego pokolenia ! ,kraj trzyma sie przy zyciu glownie z turystyki,wina,owocow,warzywek,taniej sily roboczej z Afryki,Ameryki Poludniowej,Ukrainy,Rumunii oraz srodkow finansowych z uni europejskiej,wystarczy ze siadzie branza turystyczna i Adios Amigos ostatni gasi swiatlo !

mozna by bylo pisac nastepne 10 ale to takie moje top 10 co mocno zniecheca do tego kraju...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To ciekawe co piszesz.

Wiadomo,że jak jedziesz na wakacje to jest super.Ale życie codzienne to juz inna bajka.

Stereotypy są ale jak się okazuje każdy ma inne spostrzeżenia. 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
Dnia 15.03.2011 o 20:15, Gość a jaki to ma z tym wszystkim napisał:

a ja bym sie do Hiszpanii chetnie przeniosla!

Wymieńcie się sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×