Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość godbye

porzucila mnie po 5 latach

Polecane posty

Gość godbye
co ja bym chciał? teraz to zapomnieć bo jego to nawet nie ruszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godbye
*chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorelefffff
fakt gdyby chciał to by walczył, to by był i nie pozwolił odejść. masz odpowiedź dziewczyno czarno na białym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWWWWWWWWQQQQQQQQQQ
BARDZO DOBRZE ZROBILAŚ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakaaa
sorry ale do poczatku topiku zmieniłes płec... juz nie wiem czy ty facet czy baba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godbye
Baba. Pisalam tak bo chcialam poznac opinie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godbye
To ja jego rzuciłam... Pozatym wszystko to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godbye
Nie wiem po co tu pisze chyba tylko dlatego ze chce to wyrzucic z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakaaa
sorry...a długo nie jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujjjuu
goodbye bardzo dobrze zrobilas. ten typ sie nie zmie3ni.. macie inne odejscie do zycia.. fakt ze szkoda zmarnowaqnych lat ale stalo sie.. ja po 6 latach sie rozstalam.. teraz mam wspanialego faceta i czuje ze zyje :) tak wiec glowa do gory, bedzie dobrze :) a gdyby jemu zalezalo to skomlalby teraz pod Twoimi dzrwiami.. taka prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godbye
kilka dni. po nim to spłyneło, ja się juz wyprowadziłam. pytałam co mam zrobić czy mam czekąć, czy się doczekam... jego odpowiedz : nie wiem. po takim czasie dorosły facet powinien wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakaaa
foch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogbye
nie wiem;( kocham go i chciałabym być z nim ale rozum mówi mi co innego. sex nie, ślub nie , dziecko nie, mieszkanie na kredyt nie (bo przez 30 lat nie zaśnie woli wynajmować całe życie) masakra. ale to ja jestem ta zła bo mówił ze jak chce to wezmiemy slub ale jak zapytałam czy on chce to wiedziałam ze nie. ja nie chce się o wszystko prosić, domagać juz mi powiedział że oświadczył się dla świętego spokoju, ja mam wymuszać na nim cos co wiekszość ludzi ma ot tak bo taka jest naturalna kolej rzeczy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogbye
zdaje sobie z tego sprawę, że gdyby chciał to zrobiłby wszystko żebym z nim była. po takim czasie chyba miałam prawo oczekiwać założenia rodziny? od samego początku była o tym mowa, a ja czekam i czekam i czeka... mamy juz swoje lata... tym bardziej ze w zwiazku z problemami z seksem nie wiadomo jak to by sie w tę ciąże zachodziło... a on tego nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godbye
sorki żle login powyżej napisałam ale to ja;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujjjuu
a jakie on ma problemy z sexem?? nie staje mu czy za wczesnie tryska? wiesz wymuszone malzenstwo to porazka.. masz racje ze zostawilas dupka.. a on ze swoimi problemami watie zeby znalazl taka ktora wytryma brak sexu.. taka prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godbye
połowe zwiazku miał stulejkę więc do stosunku nie dochodziło a potem chyba coś w psychice zostało i miękł mu gdy miało do tego dojść. radziliśmy sobie inaczej, z miłości zrezygnowałam z tego. a on ma coraz miniejsze libida praktycznie prawie zero... a mi samo przytulanie troche nie wystarcza;( mógł robić ze tak powiem to co sie da ale częściej żebym czuła sie (kurwa) jak kobieta a nie koleżanka (nie jestem brzydka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze zrobiladoszla do wniosku ze przy tobie to by tak w parwie cnocie do menopauzy dozyla:-P KOBIETA CHCE SIE SPELNIC WZYCIU TYPU DZIECI I MAZ; TAK jak afcet dom podudowac i syna miec, aty co stary kawaler Z SERCEM ROZDARTYM tracisz zycie pomalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godbye
MIAŁAM CZEKAĆ NA DZIECKO ZE NP BĘDZIEMY SIĘ STARAĆ W PRZYSZŁYM ROKU? w przyszłym roku może wogóle mu nie stanie. już mówił ze w tym będziemy sie starać i co on NIE WIEM CZEGO CHCE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujjjuu
skorto on bierze przyklad z kumpli lekkoduchow to nie masz co liczyc ze zmieni zdanie.. niestety.. dla Ciebie to lepiej - jestes jeszczce mloda i ulozysz sobie zycie z innym.z kims dla kogo bedziesz nr 1.. ktory sam zapragnie slubu dzieci.. a nie wymuszone zareczyny zebys mu nie trula.. no co za pajac...az sie wnerwilam.. :/ wspolczuje Ci ze na takiego trafilas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakaaa
"połowe zwiazku miał stulejkę " czemu nie poszedł na operacje....jest to szybki zabieg na całe zycie i ma z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godbye
zrobił zabieg ale tyle czasu zwlekał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godbye
dostałam smsa z pytaniem kiedy po pieniadze przyjde (połowa wartość wspólnych rzeczy) i co moi rodzice na to powiedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujjjuu
niech sie goni.. napisz mu ze ma ci na konto przelac a rodzice w koncu sa zadowoleni ze spadly ci klapki z oczu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godbye
:-( miłość jest ślepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balonowa guma
Dziewczyno bardzo dobrze zrobiłaś! Znajdziesz porządnego chłopaka, który nie będzie niedojrzałym dupkiem zapatrzonym w kolegów, a twojemu eks się naprawdę dziwie, gdzie on znajdzie dziewczynę, która wytrzyma bez seksu? Bo jeżeli nie chce zobowiązań to chyba tylko zostają mu znajomości dla seksu ale skoro on nie może to już nic mu nie pozostaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godbye
jak zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godbye
Dziekuje wam wszystkim. Utwierdziłam sie w przekonaniu, ze dobrze zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alligatorka00
do godbye mozemy sobie podac reke, jestem w identycznej sytuacji. po ile macie lat ? ja odeszlam w grudniu. nie mamy kontaktu od 3 miesiecy. a tak mnie kochal hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godbye
ja mam 27. A dlaczego odeszłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×