Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawsze_mafijka

Co sądzicie o modzie na kwiatowe wzorki

Polecane posty

Gość papapara
mysle ze jak sa gustowne to sie sprawdza zawsze... oczywiscie mowie o akcentach (apaszka, torebeczka... ew bluzka albo spodniczka) w wielu sklepach mozna znalezc duzo fajnych rzeczy w kwiatki ale nikoniecznie gustowne... ja mam na oku pare rzeczy, ktore musze kupic sobie jeszcze nim minie sezon :P bo na bank beda modne jeszcze dlugi czas - jak nie do konca przez wzor to chociazby przez kroj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włóczykijlądowy
kwiatki i bedzie po kwiatkach, ale nie martwcie się za parę lat znów wrócą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupilam spodnice w kwiatki
jest zielona a motyw jest w bordowo niebieskie kwiaty,spodniczka jest krotka,z czym to nosic?zakup na internecie,troche nieprzemyslany,ale skoro juz mam to moze uda sie cos dobrac.moge wkleic fotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasiakaiowaka
Lubię kwiatowe i orientalne wzory, byle na frywolnych ciuchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem fajna :)
moze jakas bluzka na naramkach, dopasowany tshirt - najlepiej w jednolitym kolorze - byleby pasowal i np japonki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwierra
Moda na kwiaty jest zawsze, każdej wiosny i lata na bank będą jakieś kwiatki. Tyle w temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revilo
ja niedawno kupilam sobie bardzo fajna i elegancka sukienke w kwiaty w s.Oliverze i nie uwazam ze to trend dobry tylko dla fiu bźdxiu ciuszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doliczmy jeszcze na zimno
czemu nie ? na lato jak najbardziej bluzki albo sukienki a nawet torby/ebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koitkas
Ja w kwiatach czuję się po prostu jak stara baba. I nawet najmodniejszy krój tu nic nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się bardzo podoba :) Świetnie pasuje do letniej, luźnej tonacji. Dobrze sprawdza się jako motyw przewodni bluzek, kostiumów, sukienek czy dodatków. Jednak trzeba postawić na jeden kwiatowy element, a reszta powinna być mniej ekstrawagancka,żeby nie wyglądać na przebraną, a nie ubraną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Powiem szczerze, że jakoś specjalnie nie jestem maniakiem wzorów kwiatowych, ale muszę powiedzieć, że niektóre sukienki w kwiaty wyglądają naprawdę cudownie. Ta na przykład jest bardzo słodka: http://www.stilago.pl/fashion/kobieta/sukienki-137063/krotkie-137109/sukienka-szara-z-welna-2456200.html No i na pewno idealnie nadaje się na zbliżającą się jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iniak
Mi bardzo podoba się ta moda, to nawiązanie do hipisów ;) Widziałam super bluzki w takich wzorach na http://www.cozacena.pl/bluzki-damskie są naprawdę przepiękne, a do tego tanie. W Internecie można kupić o wiele taniej, porównasz ceny w jednym miejscu i załatwione, a ja nie lubię chodzić po sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×