Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...milady...

na każdy temat :)

Polecane posty

Morze, nasze morze W nim się kąpie dziewczę hoże Z dala słychać syren gwizdy Woda sięga jej do kolan. Zaraz, ale gdzie tu rym ? Jak wody przybędzie , to i rym będzie. --------------------------------------------------------- ---------------------------- W łożu małżeńskim spragniony mąż do niechętnej żony: - No zlituj się nade mną! - Ja nie jestem z tobą z litości tylko z miłości. Po chwili: - No dobra. To zmiłuj się nade mną! --------------------------------------------------------- ------------------------------ Mąż wraca nad ranem do domu. W drzwiach wita go żona: - Oj Ty mój biedaku... Znowu całonocne zebranie? - No... - Daj plaszcz... Masz szminkę na policzku... zaraz > wytrzemy... pewnie znowu ta stara ksiegowa wycałowala cię w pracy - A- No... - Masz też szminkę na kołnierzyku... pewnie ktoś cię ubrudził w autobusie... nie przejmuj się - No... - Ściągaj te łachy i kładź się spać. Musisz odpocząć > biedaku... - No... - Jesteś podrapany na plecach... Znowu wpadłeś na ten krzak przed domem - No.... - Stefan! Ty masz na sobie damskie majtki! - No, to teraz kombinuj...... --------------------------------------------------------- ------------------------- --------------------------------------------------------- ------------------------ Spotyka sie dwóch facetów, jeden mówi: - Kurcze, powiedz mi co mam zrobić, mam problem z teściową, wchrzania się do każdej dyskusji, kłócimy się, nie mogę dojść z nią do porozumienia. - Spoko, kup jej samochód, teraz jest dużo wypadkó, napewno gdzieś się zabije. - o.k. Spotykają się po dwóch tygodniach: - Chryste, aleś mi doradził. - Co się stało? - Posłuchaj, nie dość, że straciłem kasę na samochód, ona żyje i prowadzi jak szatan to jeszcze ma 3 kierowców na sumieniu. - A jaki jej samochód kupiłeś???? - No, syrenkę. - Boś głupi, trzeba było jaguara, to by już nie żyła. - o.k. teraz kupię jaguara. Spotykają się po dwóch tygodniach: - Rany julek, jaki jestem szczęśliwy! - Co, nie żyje? A nie mówiłem? - Uffff, wreszcie nie żyje, a najbardziej mi się podobało, jak jej głowę odgryzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby nie było tak,ze umorusana jak diabli oraz padnięta doznajesz olśnienia i mówisz o boże jeszcze stary nie wyruchany:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po cholerę chcieliście do Uni.Wszystkie nawyki stamtąd przeniesione na nasz kraj.:O:( Rozwiązłość niesamowita a chlopy coraz durniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak będzie brzydki tfu trochę ładniejszy od diabła lecz będzie Cię uwielbiał to ma szanse??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawaler, bezdzietny, miły, czuły, troskliwy,szczery, odpowiedzialny, z poczuciem humoru, samochodem i willą z basenem :D Nie mam dużych wymagań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhahahahhahahhahahhahahhahahahhahahahhahahaha 100/100 najlepszy kawał trzasnałaś :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to na cafe.Za słabo mnie podpuściłaś ,ze tak szybko się wycofałem.Trzeba bylo po kropelce tylko bez insynuacji % :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co idę wywalić śmieci i do sklepu po cukier. Mam nadzieję, że jeszcze nie wydzielają na szklanki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×