Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...milady...

na każdy temat :)

Polecane posty

Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe :P Zmykam pod kołderkę do pana Morfeusza :) Dobrej nocki życzę :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba filozofie ukończyłaś lecz to prawda co mówisz.:D Spokojnej nocki----------DOBRANOC----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspaniałego dzionka 🌻 . brrrrrrrrr zimno jak diabli i trzeba będzie sie przeprosić z pochowanymi ubraniami zimowymi.:O:( Morfeusz zanadto Cię przytulił Milady,ze teraz dopiero wstałas? I siedż jak najdłużej w łóżeczku brrrrrrrrrrrrrrrrr co za zimnica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chawefloki-- byka wypuściłeś na,pastwisko wiesz o tym?:D:P:D Gdzie sie żeżarł te R:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co milady,żal mi stąd z tego tematu odchodzić lecz prowo uczyniłem .Nie dla Ciebie ta prowo jest.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna osoba na tym temacie dosłownie mnie delikatnie mówiąc nie lubi wiec nie chce do konfliktu z nia doprowadzac.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A taką cenzurke mi wystawiono jak byłem pare lat temu na jednym temacie.I też jak tutaj znalazła sie osoba ,która "musiała' dokopać i po półrocznym tam pobycie opuściłem temat. . Nasz Rodzynku Promykiem słońca są wpisy od Ciebie, Każde Twoje słowo wciąż płynie po niebie. W Twoich słowach ciepło, którego tak mało. Jak miło Cię było poznać, szczęście nas spotkało, Że istnieje Ktoś kto potrafi wzruszyć,Kto potrafi nawet wszystkie lody skruszyć, Kto potrafi sprawić, by serce się śmiało, By radość zakwitła, której było za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby zmienić ten minorowy nastrój pozwole sobie na garść humoru:D Uszczęśliwienie kobiety nie jest trudne... Należy tylko być: 1. przyjacielem 2. partnerem 3. kochankiem 4. bratem 5. ojcem 6. nauczycielem 7. wychowawcą 8. spowiednikiem 9. powiernikiem 10. kucharzem 11. mechanikiem 12. monterem 13. elektrykiem 14. szoferem 15. tragarzem 16. sprzątaczką 17. stewardem 18. hydraulikiem 19. stolarzem 20. modelem 21. architektem wnętrz 22. seksuologiem 23. psychologiem 24. psychiatrą 25. psychoterapeutą. ********* Ważne też są cechy osobowości. Należy być: 1. sympatycznym 2. wysportowanym 3. inteligentnym 4. silnym 5. kulturalnym ale 6. twardym ale 7. łagodnym 8. czułym ale 9. zdecydowanym ale 10. romantycznym ale 11. męskim 12. dowcipnym i 13. wesołym ale 14. poważnym i 15. dystyngowanym 16. odważnym ale 17. misiem ale 18. energicznym 19. zapobiegawczym 20. kreatywnym 21. pomysłowym 22. zdolnym ale 23. skromnym i 24. wyrozumiałym 25. eleganckim ale 26. stanowczym 27. ciepłym ale 28. zimnym ale 29. namiętnym 30. tolerancyjnym ale 31. zasadniczym i 32. honorowym i 33. szlachetnym ale 34. praktycznym i 35. pragmatycznym 36. praworządnym ale 37. gotowym zrobić dla niej wszystko [skok na bank] czyli 38. zdesperowanym [z miłości] ale 39. opanowanym 40. szarmanckim ale 41. stałym i 42. wiernym 43. uważnym ale 44. rozmarzonym ale 45. ambitnym 46. godnym zaufania i 47. szacunku 48. gotowym do poświęceń i, przede wszystkim 49. wypłacalnym. ****** Jednocześnie musi mężczyzna uważać na to, aby: a) nie był zazdrosny, a jednak zainteresowany b) dobrze rozumiał się ze swoją rodziną, nie poświęcał jej jednak więcej czasu niż danej kobiecie c) pozostawił kobiecie swobodę, ale okazywał troskę i zainteresowanie gdzie była i co robiła d) ubierał się w garnitur, ale był gotów przenosić ją na rękach przez błoto po kolana i wchodzić do domu przez balkon, gdy ona zapomni kluczy, lub gonić, dogonić i pobić złodzieja, który wyrwał jej torebkę, w której przecież miała tak niezbędne do życia lusterko i szminkę. ********* Ważne jest aby nie zapominać jej: 1. urodzin 2. imienin 3. daty ślubu 4. daty pierwszego pocałunku 5. okresu 6. wizyty u stomatologa 7. rocznic 8. urodzin jej najlepszej przyjaciółki i ulubionej cioci. ********* Nawet najbardziej doskonałe wykonanie powyższych zaleceń nie gwarantuje pełnego sukcesu. Kobieta mogłaby się bowiem czuć zmęczona obecnością w jej życiu idealnego mężczyzny oraz poczuć się zdominowaną przez niego i uciec z pierwszym lepszym menelem z gitarą, którego napotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszczęśliwić mężczyznę jest zadaniem daleko trudniejszym. Ponieważ : Mężczyzna potrzebuje: 1. seksu i 2. jedzenia ******* Większość kobiet jest oczywiście tak wygórowanymi męskimi potrzebami mocno przeciążona. Zaspokojenie tych potrzeb przerasta siły naszych pań. *** Wniosek: Harmonijne współżycie można łatwo osiągnąć, pod warunkiem , że mężczyźni wreszcie zrozumieją, iż muszą nieco ograniczyć swoje zapędy i pohamować swoją roszczeniową postawę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milady ten przekaz jest do właściwej osoby i nie zdaje sobie sprawy z tego,ze przeniesiono to w real.Lecz to już jest takie szerokie zagadnienie,że tylko czynniki sadowe mogą temu zapobiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milady:) dzień dobry.Miłej soboty,moja zaczęła się fantastycznie;)..;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chawe....te "złote rady" są strzałem w 10 ;) Przecież my kobiety wiele nie wymagamy i to minimum które opisałeś zupełnie wystarczy ;) de layla wzajemnie :) Moja zaczęła się fatalnie, ale mam nadzieję, ze miło sie zakończy :) Mam duuuużo pysznego jedzonka i butelkę wina ;) Za oknem biało, zimno....cisza i spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
witaj , myślisz ze upojenie to dobry sposób na rozterki ??? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WściekłaNaMaxa:/
wadi-- szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desznik znalazł nową ofiarę
:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjj
Desznik znalazł nową ofiarę--CIEBIE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyklady ...rozmowy samego ze soba .......:D:D:D:D:D..........FANFARONA....!!!!!!oczywiscie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×