Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...milady...

na każdy temat :)

Polecane posty

Hej:) ja zasiadam z kawką ,muśze sie odstresować;) może to bedzie dobre miejsce/:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam kawę. Ale nie była dobra. Kupiłam na próbę mleko o smaku waniliowym. Do kawy się nadaje średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Panie Ch, to taki szyfr jest z tym duchem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w domku kawkuję;jestem leniuszkiem dzis,ale mam nerwa za to. A tutaj widzę,humor on -line hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na słuzbe zdrowia mam nerwa;zaraz trafi mnie szlag ,delikatnie mowiąc,i weż tu człowieku zachoruj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na służbę zdrowia to można się spokojnie denerwować. :D De layla ale mam nadzieję, że nic bardziej poważnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broom -- aaaaaaaaa lubisz zadawać zagadkowe pytania tylko dlaczego tylko do mnie??:O:( Najlepsza kawa nigdy nie jest zła.Nescaffe to jest to.No ale nie będę reklamowal i narzucał ,kto co lubi.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ja tez mam taką nadzieje broomko;)po prostu jest to w fazie sprawdzania.ale juz nie mowmy o tym:) Dziewczyny a skad jestescie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
de layla-- popieram Cię konowałów-szubrawców nie cierpię.Oczywiście nie szufladkując ich i nie wrzucając wszystkich do jednego wora.Są wspaniali lecz...............już teraz za granicą.Tam ich doceniono.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Ch. tym razem trafiło na Ciebie. :) Nie przejmuj się tym. Nie bardzo lubię kawę rozpuszczalną. Piję ją jeśli nie ma innej. :) A mieszkam sobie w środku kraju nad Wisłą, de layla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×