Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...milady...

na każdy temat :)

Polecane posty

Ugotowane ziemniaki przez maszynkę się przepuszcza i dodaje się 2-3 jajka i mąkę ziemniaczaną...zależy od ilości ziemniaków, sól, pierz... Jakąś strasznie nowoczesną kuchnię preferujesz Chawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:50 [zgłoś do usunięcia] Chawefloki do kopytek owszem lecz do klusek śląskich nieeeeeeeeeeeeeeeee! No co Ty gadasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie narzucam Ci ,tylko móię jak ja to robię.A powiedz mi do sosu co dajesz aby był aromat>Tylko nie mów mi o przyprawach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanych rozmów kulinarnych. :D Ja zaraz jeść będę. Ciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milady nie będe Cię męczył tylko spróbuj tego sposobu.Odlej wody z przegotowanych ziemniaków i do smaku wlej do sosu.Pobijesz wszystkie gospodynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz tak promienny i"zamaszysty" uśmiech milady niech dalej trwa;) . Facet jest jak: AUTO: Chwila nieuwagi i juz pod nim leżysz. KAWA: Najlepszy jest silny, gorący, pełen subtelnego smaku i nie pozwala ci zasnąć przez cala noc. CEMENT: po położeniu trzeba dużo czasu żeby stwardniał. BATONIK CZEKOLADOWY: Słodki i pierwsze co robi to dobiera ci się do bioder. ŚRUBOKĘT: Potrzebujesz, ale właściwie nie wiesz do czego. TORBA TURYSTYCZNA: zapakuj piwem i już możesz zabrać wszędzie. LOKÓWKA: zawsze jak jest gorący to dobiera ci się do włosów. OBLIGACJE RZĄDOWE: tak długo zajmuje żeby odpowiednio dojrzał. HOROSKOP: codziennie dyktuje ci co masz zrobić i zawsze się myli. KOSIARKA: jak go osobiście nie popchniesz, to nic z jego funkcji. STRUMYK: milo popatrzeć, ale trzeba pamiętać ze nie każdy jest odpowiednio bystry. MASCARA: znika na widok pierwszej łzy. MINI SPÓDNICZKA: jak nie uważasz, zaraz odsłoni ci majtki. MIEJSCA NA PARKINGU: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni" lub najmniejsi. WINO: satysfakcjonują cię, ale na krotko. KOTY: pokazują się tylko wtedy, gdy na stole postawisz jedzenie. BURZA ŚNIEŻNA: nigdy nie wiesz kiedy przyjdą, ile będą mieli centymetrów i ile wytrzymają. UZYWANE SAMOCHODY: tanio można kupić, ale nie możesz na nich polegać. WAKACJE: Zwykle nie takiej długości jak byś chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×