Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...milady...

na każdy temat :)

Polecane posty

...milady...-- w tym wypadku tfu temacie to tak,zreszta niech ta woda pod górke płynie:D brom--moze jaśniej bo ciemność widzę:D Dziś się jada TYLKO zupę.Trzeba dbać o linię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugotować makaron,boczuś wędzony, cebulkę i czosnek podsmażyć, dodać śmietanę 30%, parmezan,sól, pieprz, 2 żółtka, szybko wymieszać, polać makaron, posypać natką smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie chce mi się jeść. :D A taka wizja jajka i kefiru spowodowała, że ślina mi po brodzie cieknie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie mówi o obżeraniu się. Zwykły obiad wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broom-- sugestywna jestes z tymi kulinariami :D:D:D Grzesznica a do wieczora cho cho jeszcze musisz poczekać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluski śląskie. :) Pychota. Z jakimś sosem grzybowym. :) Nie potrafię oczywiście zrobić ale zjadłabym chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broom kluski kupisz mrożone, a sos w torebce :D zawsze możesz sobie wyobrazić, że to domowej roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milady - no, tylko wyobrażać sobie można, że jak domowe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chawe, dziś mam jajo, jutro gulasz, w niedzielę do rodziców jadę, w poniedziałek jem na mieście, wiec może we wtorek te kluchy zrobię. Nie można tak wszystkiego na raz :D Chociaż jak jestem głodna, to zjem nawet ogórka z musztardą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc powiem jak mozecie zrobić te kluski.Ugotować ziemniaki .Rozgnieść i całość przenieść do miski.W misce przyklepujemy (wyrównujemy) i dzielimy na 4 części.4 część wyjmujemy i kładziemy wyzej.Do miejsca pustego (tej 4 części) wsypujemy skrobię lub makę ziemiaczaną.Wymieszamy i robimy jak ciasto ugniatająć.I Gotowe.Do osolonej wody wrżącej wrzucamy uprzednio wyrobione kluski i po paru minutach mamy kluseczki gotowe.Swoje.!!! A nie mrożone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz wy mówcie jak robicie karminadla:P(kotlet mielony) Pieroństwo mi nie wychodzi:O:( albo za miękki jest albo sie nie chce lepić chodż dałem 2 jajka na kilogram łopatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×