Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facetowski2

Czy kobiecie po 30-ce wypada?

Polecane posty

Młodszy facet??? Słów mi brak, żeby wyrazić swoje oburzenie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] de layla Przebijam wszystkie ide do cyrku,w szpilkach i obcisłych jeansach,z mlodszym facetem oj sprawdz czy kopyta nie ma :classic_cool: a balonik mu kupisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Epona - co tam kopytka będzie sprawdzała. :D Ważne żeby było ogoniasty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki laski za to udawane oburzenie;) zaraz mi sie lepiej zrobilo ,ze tak piekielnie sobie poczynam::) Młodszy facet mnie tylko podtrzymuje przy zyciu;D inaczej juz dawno bym sie wykojpfneła,haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazaj ten gaz rozwesela nie nawdychaj sie jakby pekł :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Epona,doigrasz się:P..to nie jest forum erotyczne ,;)stawiamy sobie tylko lody na patyku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to proponuję tego balonika nie nadmuchiwać a użyć jako zabepieczenie no bo co to będzie dopiero jak kobieta po 30-tce w ciąże zajdzie ??? APOKALIPSA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
de laya :classic_cool: bede milczec jak grób :P Zaplote warkoczyki założę mini w kratkę i białe podkolanówki i pójde do przedszkola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa:),my juz przecież nie możemy rodzić,,..... Nie wiedziałaś?? w 20011, w styczniu udowodniono to naukowo.niemieccy naukowcy są bardzo skrupulatni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ja rodziałamw w wieku 32-lat, ale to nic, moja kumpela dopiero teraz w wieku 37 !!! jak nic - ogien piekielny nas czeka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogóle to mam kontakt z tymi naukowcami i oni chcą żebym pomogła im stworzyc Muzeum Dinozaurek PO 30 Na Wymarciu,bardzo lićze na Wasze wpisy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam kolejny argument dla męża, bo on chciał jeszcze z jedno dziecko przed 40-tką ;) o nie, teraz niech sobie innej młodej laski czeka co mu urodzi, ja się nie będę narażać na wieczne potępienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] de layla A wogóle to mam kontakt z tymi naukowcami i oni chcą żebym pomogła im stworzyc Muzeum Dinozaurek PO 30 Na Wymarciu,bardzo lićze na Wasze wpisy mówisz o takich które mają 30 a wygladaja na 20?:classic_cool: Daj maila wyslę im fote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tAK eksponaty dla potomnych:) ja sie pierwsza wpisuje;D ePONA ,Ale Ty tak nie szalej,bo sie spocisz ;) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mogą zrobić odlew, a co tam, niech widzą potomni śliczne buźki i zgrabne tyłki "starych" grzesznic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no na jakies 28 :P duzo sie usmiecham to i zmarszczki są :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×