Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kayseri_19

Próbujecie schudnąc?? Zapraszam

Polecane posty

Gość Czy można
Witam kobietki. Czy można się jeszcze dołączyc do was ???? W sumie ja na diecie MŻ ;) jestem już długo i sprawdza się,ale jak autorka napisała w grupie raźniej :) Pozdrawiam i gratuluje efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam maly blad pomiarow... wiec sklamalam... dzisiaj 4 dzien dukana a na wadze mniej o 2,4 kg. a co do tego ze w kupie razniej to fakt:) 2 sniadanko - 2 mini udka z kurczaka - prawie jak z przepiorkil;d i jedna cieniutka biala kielbaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, aniaszc - dziękuję.... odpuscilam sobie narazie stopke, ktos mnie tu nieżle skwitowal,ale pozostawie to bez komentarza bo nie warto :) ja narazie piję kawkę! miłego dzionka, potem sie odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki Do miastokobiet nie przejmujmy się głupimi komentarzami to topik jest otwarty dla wszystkich, a głupie komentarze inteligentni ludzie po prostu przemilczą :) nie ma co się przejmować Podobno hula-hop jet super- i oczywiście kiedyś sama na nim ćwiczyłam ale jestem tak pechowa że mam trochę ograniczone ćwiczenia z powodu dyskopatii i czegoś tam jeszcze, dlatego mam piłeczkę :) Wiecie co wczoraj trochę nią się pobawiłam. Piłka jest duża 75cm więc można na niej i leżeć. Dziś troszkę czuję mięśnie rąk. Super sprawa. Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do naszych Dukanek to też zaczynam się zastanawiać nad tą dietą. Mój sposób na ograniczanie jedzenia nie działa ehh. Muszę coś wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 169 cm/55kg
zero słodyczy, mniej tłustych rzeczy, makaron razowy, kasza tylko gryczana, zero ryżu, chleb tylko pełnoziarnicty z wasy, zero potraw macznych: nalesniki, ziemniaczane, pierogi, kluski, duzo owoców i warzyw - oto moja dieta schudłam 7 kg w 3 m-ce bez głodu polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudia wiec naprawde polecam dukana... ja wczesniej 2 tygodnie tez probowalam cos zrzucic cwiczac i jedzac mniej i zdrowiej i zero efektow... za to na dukanie od razu je widac co motywuje. a pilka fajna sprawa na wszytskie miesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slubne odchudzanie. Ja przed ślubem moim byłam na dukanie ( to było w styczniu ). Mąż mój schudł 12 kg, ja 8 kg. Ale po weselu przestaliśmy i wróciliśmy do starych nawyków. Kilogramy szybko wróciły, A mi zostało obrzydzenie do serków wiejskich, jogurtów i kefirów. Czasem coś tam zjem ale nie za dużo z nabiału. Ehh muszę to przemyśleć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w kazdej diecie najgorszy jest pierwszy tydzien bo organizm gdy dostaje mniej jedzenia lub tez inne jedzenie upomina sie o stare bo chce wiecej. z czasem glod prpzemija i przyzwyczajamy sie do nowych rytualow zywieniowych... ja tez nie mowie ze nie bede miec malych grzeszkow.. juz dzisiaj kusi mnie zeby kupic winko na wieczor i obejrzec sobie jakis film z moim Przyszlym. No ale co... moze sie skusze na pol lampki:) wieczor sie wtedy lepiej zapowie i bede miec mala nagrode za starania:) nie wiem kiedy sie zlamie.. moze juz jutro? znalazlam suknie slubna... narazie jestem wniej zakochana... :) http://allegro.pl/show_item.php?item=1523971546 wiem ze to nie to forum... ale moze poradzicie? ladna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka bardzo ładna, moja rada zanim ją kupisz to pochodź po salonach ślubnych i po przymierzaj kilka modeli, wówczas będziesz wiedziała jaki model sukni jest dla ciebie. Jak szukałam sukni to przymierzyłam około 60 sukienek. A najśmieszniejsze jest to że wybrałam tą która mierzyłam jako pierwszą, ale miałam pewność że ta suknia jest dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem załamana :( z moich postanowień nici :( ani razu nie poćwiczyłam z ograniczaniem złych rzeczy też jakoś nie bardzo :( jedynie tyle dobrego, że żadnych fast-foodów nie jadłam i słodyczy, a tyle postanowień miałam. Muszę tu częsciej zaglądać, żeby się motywować przy waszej pomocy. Zaczynam się bać, że nic znów z tego nie wyjdzie. Nawet przed własnym ślubem nie potrafiłam schudnąc, mając taka motywację i wiedząc , że po ślubie jedziewmy na wczasy. To teraz tym bardziej może mi się nie udać, a kilogramów coraz więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy można---- owszem mozna ;) he Hej laski;) widze ze dajecie rade linusia nie zalamuj sie mi tez najlepiej nie idzie ale sie nie poddaje . znowu dzisiaj przesadzilam, zjadlam pizze z kolezanka;( wybaczcie!! wiem,obiecalam ze nie bede. Ale mialysmy dwie godziny wolne i nie bylo gdzie isc a tak mnie prosila i az sie skusilam;( hlip hlip bylam dzisiaj u lekarza i mam straszne skrzywienie. Jedno wciecie w boku mam wieksze,myslicie ze w zwiazku z tym moge cwiczyc na hula hop? a jak to sie poglebi? z zalu jem czekolade ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy można---- owszem mozna ;) he Hej laski;) widze ze dajecie rade linusia nie zalamuj sie mi tez najlepiej nie idzie ale sie nie poddaje . znowu dzisiaj przesadzilam, zjadlam pizze z kolezanka;( wybaczcie!! wiem,obiecalam ze nie bede. Ale mialysmy dwie godziny wolne i nie bylo gdzie isc a tak mnie prosila i az sie skusilam;( hlip hlip bylam dzisiaj u lekarza i mam straszne skrzywienie. Jedno wciecie w boku mam wieksze,myslicie ze w zwiazku z tym moge cwiczyc na hula hop? a jak to sie poglebi? z zalu jem czekolade ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czas na obiad.. dzisiaj podsmazane miesko... moje kochanie za to ma miesko w sosie czli gulasz... dobrze mu:) musze sobie chyba kawke strzelic, bo po wyprawie na miasto jestem wypompowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kayseri_19 ty masz skrzywienie czego kręgosłupa?? Skonsultuj z lekarzem te hula-hop bo przy chorym kręgosłupie to tylko piłka dobra. topik fajnie mam się rozwija :) Planuję dodać tu swoje wymiary ehh może to zmotywuje. Zjadłam trochę jogurtu z płatkami, za chwilkę trochę poćwiczę na piłce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tila_90
Hej dziewczyny skoro piszecie ze wstep wolny to sie dołączam :) około 2 miesiace temu urodziłam córcie i niestety nic mnie nie ubywa wiedz pora wziasc sie za siebie zeby móc sie troche rozneglizowac w lato hehe... Moja waga to 63 przy wzroscie 160 cm chciałabym dojechać tak do 50 dla dobrego samopoczucia a jak ujżałabym 4 z przodu to juz wogóle było by błogo heehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kayseri_19 nie jedz czekolady!!! ;p jak już to gorzką ;] ja dzisiaj wzięłam do ręki gazetkę galour, kupiłam ją bo jest tam taka kartka z którą w dniu 16 bkwietnia można zrobić zakupy w różnych sklepach z rabatem, noi otwieram gazetkę a tam próbka jakiegoś błonnislim no to sobie to zrobiłąm, a wygląda to tak że na pół szklanki ciepłej wody jest jedna saszetka, miesza się i robi się pyszny kisiel w którym jest chrom błonnik itd, noi wiecie co? byłam głodna jak wilk a od godziny po tym nie chce mi się jeść :P chyba to zakupię :P aaaa i chciało mi się słodkiego a to samo w sobie było jak deser i juz nie chce mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapomniałam napisać znowu co jak narazie jadłam ;p no to na śniadanie jeden jogurt z ziarnami na drugie śniadanie sam jogurt a potem ten kisiel błonnislim ;) a popijam zieloną herbą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dzieje sie tu, dzieje ;) Tymczasem u mnie-internet tylko w komorce :( Ale wloke sie powoli do domu, i wieczorem zdam Wam relacje z dzisiaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie bede jej jesc ;) conajmniej sie postaram ;D ja ide zjesc ostatani posilek dzisiaj hmm...tylko co...moze kisiel ugotuje;) potem chyba pojade do kina,popcorn..nie, nie dam sie namowic ;p o skakalam dzis na skakance tak jak sobie obiecalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę zę topik się nam tak ładnie rozwija ;} i że dazymy do tego naszego celu,jedni dobrze innym troche slabiej idzie ,ale idzie ;} Damy radę ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie co sądzicie o tym błonnislim? chyba to kupię :P aaa zaraz zacznę sobie gotować kalafiorka ^^ ale nie odpuszczę muszę dać troszkę bułki tartej na maśle bo to byłaby hańba nie zjeść go z bułeczką ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać też, że coraz więcej osób się do nas dołącza :). Super :) Ja dziś zjadłam 2 jogurty naturalne, 2 twarożki domowe z Piątnicy, 2 jajka i 1 filet z mintaja. miastokobiet - to jest twoja stopka i naprawdę możesz pisać w niej co chcesz. Nie ma co się przejmować 1 złą opinią :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny gdzie jestescie? Ja sie nie odzywalam, bo zle sie wczoraj czulam. I nie ma to z dieta nic do wspolnego,ale po prostu narobilam sie jak glupia wczoraj, myjac 5 godzin okna i szorujac 2 godziny taras w domu moich rodzicow. Nim dotarlam do domu, byla 7 wieczorem, szybka obiadokolacja, a jak wlaczylam komputer zeby do Was napisac-zamknelam go jeszcze szybciej niz otworzylam, gdyz oczy same mi sie zamykaly ;) Dzis bola mnie wszystkie miesnie i wogole jestem do d... ;) Ale za to waga pokazala 76,6-czyli poltora kilo mniej niz 3 dni temu :) Mam za soba 5 dni dukana, dzis wlaczam do diety warzywa - jade dzis na dwa dni do siostry, wiec mozliwe, ze nie bedzie mnie przy Was do poniedzialku. Nie mniej jednak zycze Wam powodzenia i nie dawajcie sie ;) Chciec, to moc - pamietajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×