Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kayseri_19

Próbujecie schudnąc?? Zapraszam

Polecane posty

Goplana. ---> ciesze sie ,ze jednak nie zrezygnowalas;) kazda z nas moze miec gorszy dzien i niestety cos ja skusi ... ale to normalne i nie mam co sie odrazu poddawac; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jak się macie? Ja dzisiaj nie jestem z siebie zadowolona. Na koncie mam: kanapke z kierbasą, zupe z 2 kromkami chleba i jajecznice na masle z kromka chleba. WIem że nie mam tragedi ale jeśli tyle będę jadla to nie schudne. Tyle dobrze że nie mam brzucha wypchanego, bo mało węgli zjadłam. Pocieszam sie tym że sporo dzisiaj ćwiczylam, do tego spacer z córką i 10 minut na skakance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam szczerze że ostatnio trochę się podlamałam. Cieplo się zrobiło, a ja niestety mam wystajacy brzuch i boczki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas ona123---> doskonale Cie rozumiem;( mam to samo i to wlasnie musi nas motywowac ...wystajacy brzuch , boczki a tu coraz cieplej... bieganie zaliczone ;) jeszcze skakanka,male rozciaganie i na dzis wystarczy . uszykowalam sobie marchewki bo cos czuje ze zaraz zalaczy mi sie ssanie ,a w szafce tyle pysznosci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wy w ogole jecie regularnie?? ja nadal z tym walcze ale jakos mi nie wychodzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celcia89
Hej laseczki jak wam idzie ja dzisiaj godzinke na rowerku w szybkim tempie+ zupka chinska kabanos i chipsy;-] ale nie załuje bo to moja pierwsza wyżera od ponad miesiąca, czasem trzeba sobie na coś pozwolić a poza tym trzeba było uczcic bo... kolejny cm z wałeczka mniej ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celcia89---> no to gratulacje ;) u mnie jak na razie 0 efektow ;/ ale nie przejmuje sie tym,przeciez nic nie ma od razu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celcia89
kAYSERI_19 a MOGE WIEDZIEC ile razy dziennie cwiczysz i od jakiego czasu moze ci cos doradze;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ..obecnie nie cwicze nic konkretnego oprocz biegania i skakania na skakance,czasami jakies brzuszki i rozciaganie( to musze ,wykonuje specjalne cwiczenia ale skrocialam je do minimum;/ bo nie mialam na nie czasu-to na kregoslup) ogolnie mam zamiar zaczac ta serie..chce miec takie. jak na razie skupie sie na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Rzadko ostatnio pisalam, ale mamy z mezem urlop i remontujemy mieszkanie, wiec pracy co nie miara i czasu brak ;) Ja dalej na diecie :) I jestem z siebie dumna :) Moze nie stosuje stuprocentowej dukanki jak zalozylam na poczatku, ale przez 11 dni nie wzielam do ust kawalka chleba, ziemniaka, makaronu, nie zjadlam nic smazonego, wszytko griluje i jem sporo ryb, warzyw duszonych i surowych, nie wiem co to maslo, smietana, olej, slodycze... Pije litrami czerwona herbate i jedynie kawe dosladzam slodzikiem :( I duzo duzo sie ruszam, moze nie jest to swiadomie zaplanowana gimnastyka, ale same wiecie co to remont-darmowy fitnes domowy ;) 2 razy bylam na basenie, jestem naprawde zmotywowana i mam zamiar wytrwac, zeby lato powitac z nowa sylwetka ;) W sobote sie zwaze, choc juz terazwidze, ze ubywa ;) A teraz koncze, bo chce sprobowac jeszcze sciagnac ten nieszczesny callanetics ;) Buzka, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ściągnęłam ten callanetics i muszę pwiedzieć że wbrew pozorom ciężkie to jest ;p Ogólnie to ćwiczyłam tak: Najpierw 2 dzień z a6w potem callanetics ale tylko na ręce i i coś tam jeszcze troche potem z serii chcę mieć takie pierwszy poziom na ramiona i kawałek drugiego na ramiona :P pierwszy raz zdobyłam się na drugi poziom :) a jadłam dzisiaj śniadanie: 2 kanapki z serkiem topionym obiad: zupka pomidorowa z klopsikami :) zabielona jogurtem 1,5 % bo nie było 0%... na kolacje jogurt do którego nasypałam siemię lniane :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kayseri_19 ja wogóle nie jem regularie bo różnie pracuję, raz nocka, raz ranka, raz popdniówka a jak mam wolne czasem śpię do 10 a czasem do 14 ^^ więc różnie to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie jestescie>??:( ;D ja ze szkoly tyle co wrocialm;) wkoncu wekeend ,jupii;) dzis na I snaidanie zjadalm dwie kromki chleba z samym maslem,strasznie mi sie spieszylo II sniadanie ;bulka z szynka ,ogorkiem i pomidorem+ maslo;/ nic jeszcze nie pilam, o lol ..ide cos wypic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja jestem. Na moim koncie dzisiaj suróweczka i banan. Poźniej ogórkowa na kości niestety, na kolacje planuje kefir z otrebami. Planuje jakieś ćwiczenia, mam pilates i callanectis już też prawie. Po wczorajszych ćwiczonkach mam dzisiaj zakwasy, głównie w łydkach,z pewnie po skakance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj tak zgrzeszyłam :( byłam z siostrą na mieście i mnie zaciągneła do Mcdonalda i zjadłam cheesburgera i frytki :( ale z poczucia winy w koncu weszłam na mój steeper :) kondycja fatalna po 500 stepach miałam dość, nawet nie wiem, czy taka ilość cokolwiek daje. Oczywiście ja też prawie nic nie pije od rana tylko mały Kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowellandia
Hej ;) Ale ja wam zazdroszcze... U mnie dieta wogole nie idzie. Mozna kupic thermal pro w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też wcale nie jest tak kolorowo, staram się ograniczać, ale póki co efektów zero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Nowellandia-myślę że można w aptece.Therm line kupowałam w aptece. A powiedz mi co to jest ten thermal pro ?? Jest to podobne do ego co ja brałam ?? Dziewczyny kupiłyście może ten błonnislim?????? Ja mam za sobą 2 kanapki z pasztetem i pomidorem,2 pomarańcze kubusia 4 kawy rozpuszczalne czarne bez cukru i talerz rosołu :/ No i spacer 5 kilometrowy :) Chyba muszę pomyślec nad jakąś dietą bo coś mi nie idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się macie? czyzby niektore Panie mialy zalamanie?;( ja zrobilam dzis z 7km rowerem,1km przebieglam(ledwo,ledwo) i zaraz ide poskakac ;) moze jakies brzuszki zrobie... popoludniu zjadlam bulke grahamke z papryka a potem niestety troszke ziemniakow z zeberkiem ;/ teraz pije jogurt ;) zjadlam czekolade...ja pierdziele ;/ ale jestem slaba psychicznie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowellandia
Thermal pro jest mocnejszy od innych Thermo ect... A i slyszalam ze na bazie efedryny...ale nie wiem czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni poranek :) Niedawno zjadłam sobie twarożek z 2 łyżkami otrąb owsianych i niedługo wybieram się na przejażdżkę rowerkiem po okolicy :) Milutkiego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie;) ja juz po pierwszym sniadanku 10:00 - maly jogurt naturalny z dwoma lyzkami platkow mussli i maly jogurt z jogobelli oraz cienki plaster wiejskiej kielbasy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki... dawno mnie nie bylo, ale mialam maly tygodniowy wyjazd... kontrola u lekarza i takie sprawy. no ale juz wrocilam. nie wazylam sie ostatnio ale mysle ze nie jest tak zle, bo spodnie zaczynaja robic sie luzne a brzuch mniejszy. obiecuje ze zwaze sie w poniedzialek. dzisiaj i jutro jeszcze warzywka z bialkiem a od poniedzialku znowu same proteiny. narazie sie trzymam... jedynie wczoraj zjadlam z 3 chipsy - nie moglam sie oprzec, no ale juz na sniadanie dzisiaj byla jajeczniczka. :) musze sobie dzisiaj chlebek upiec, i w ogole... pogoda brzydka... w domu balagan bo tydzien mnie nie bylo i musze to jakos ogarnac. pozdrawiam i gratuluje efektow wszystkim:) kayseri_19 i jak sie psprawdza duzy kubek?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slubne odchudzanie===> to byl super pomysl,dzeki niemu pamietam o piciu ;) stawiam sobie go na biurku przed nosem jak jestem w domu i ino na niego zerkne to odrazu pije;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×