Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

10 lipca

Nie moge sprzedać sukienki:(... na ile ja wyceniacie

Polecane posty

Gość zdecydowanieeeeee.....
powinnas dac lepsze zdjęcia, bo z wyjątkiem terenu to niewiele widać. nie wiadomo jak wyglada góra sukienki, może poszukaj gdzieś strony producenta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamiast
Bardzo ładna suknia ale bardzo klasyczna a teraz moda jest na suknie seksowne itp. Próbowałaś ja wystawiać poza allegro np na lokalnych serwisach? może dołóż jakiś gratis typu welon lub buciki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia taka se
ale to kwestia gustu. Nie mozesz sprzedac bo masz FATALNE zdjecia. Na nich nic, NIC nie widac, tylko pozy pod drzewkiem itd.. dodaj zdjecia z przyblizeniem, moze katalogowe, z wieszaka, jakies normalnie, gdzie bedzie widac jak ta suknia WYGLADA, a nie ja WY sie prezentowaliscie podczas sesji poslubnej. albo sprzedajesz suknie albo urzadzasz lans. zdecyduj. cena ok, jak dla mnie. ps - ja swoja sprzedalam za prawie te sama cene co kupilam w salonie, a nie byla to ani rybka ani beza, a model A, wiec *niechodliwy*. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddd
a moze spuscic z ceny??? Bo to troche wygorowana cena... Sukienka ladna, ale jak na uzywana droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Masz fatalne zdjecia. napisałas ze suknie nie trzeba opisywac - wystarczy papatrzec na zdjecia, a tak naprawde nie ma na co patrzec... Wi dac jedysnie ksztalt sukni.... Na jednym cos rozowego na plecach ma, ma innym, tego nie widac... nawet nie wiem jaki ma naprawde kolor 2. Jezeli wrzucasz zdjecia sukni do sprzedazy to podtrzymuj ten tren, a jak chcesz pokazac jesgo ksztalt to na jakiejsc gladniej powierrzchni, bo jak zobaczylam jak go wleczesz za soba bo betonie to nie chce sobie wyobrazac jak ten tren wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra wystawie jeszcze raz ale tym razem "przyłożę" sie do zdjęć... dzieki za opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie wcale nie jest za droga, zamieść bardziej szczegółowe zdjęcia, na wieszaku brzydko wygląda suknia sto razy lepiej na manekinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella ...
Fakt, kiepskie zdjęcia, nic nie widac ... ale cena i tak wygorowana. Ja swoja formowa sprzedałam tydzien po weselu, kosztowala 2700, a sprzedalam za 1100, wazne jest by trafic w gusta i nie rzucac cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek..
tez uwazam ze wina zdjec, wiec daj lepsze bo suknia wydaje sie calkiem ladna. cena moim zdaniem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodhi87
a mi sie podoba :) gdzie mozna ja przymierzyc? da sie ten tren podpiąć? w jakim jest stanie po weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj inaczej sprzeadawć
wystawiałam na allegro i nikt kompletnie jej nie chciał. W końcu zaczęłam wystawiać na wszelkich darmowych stronach w całej Polsce i sprzedałam z pocałowaniem ręki. Gdzies jeszcze to ogłoszenie widnieje bo nadal czasami ktoś dzwoni. Suknie piękna ale mogłabyś lepsze zdjęcia wystawić, na których widać ją wyraźnie z przodu i z tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladna i nie jest za droga
nie spuszczaj z ceny z tego co sie orientuje nowa kosztuje ok 3,5 tys wiec cena jest ok tez uwazam ze to wina zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaaaa
mam podobna :) tylko moja skromniejsza. sukienka bardzo ładna ale brak mi zdjęcia, gdzie widać ją wyraźnie i całą z przodu i z tyłu. jak nie masz takiego z wesela to załóż teraz i zrób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmid
jak już ktoś napisal, dałaś złe zdjęcia, na ktorych nie za wiele widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka w stanie wręcz idealnym:) żadnych przetarć dziur itp. Jestem z Kujawsko-pomorskiego ok Bydgoszczy. Tren jest podpinany na 3 wzmacniane guziczki nie na 1 który daje brzydki efekt. Sukienka wygodna koło wszyte w sukinke:) zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz bardzo wygórowaną cenę, tysiąc za używkę? przedewszystkim ja nigdy nie kupiłabym sukni ślubnej bo ... jak widać i tak potem wszystkie kobiety sprzedają, dużo lepiej jest wypożyczyć, za parę stów i ma się problem z głowy, i tak nikt nie otrzymuje potem kwoty, którą wydał. Może spróbuj sprzedać do salonu, chociaż tysiąca na pewno ci nie dadzą. Ja bym ją oceniła maksymalnie na 600-700 złotych, ale to musiałabym być bardzo oszołomiona i chyba pijana, żeby tyle za nią dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka j. ales ty glupia
suknie aspera to cudowne arcydziela czesto z recznie robionej koronki przywozone ze szwecji innym salonowym sukniom w niczym dorownywac nie moga takie demetrios to przy asperze szmatka autorka ma tylko zle zdjecia sama suknia jest przepiekna urocza a cenic na 600 zl to sobie mozesz juz Twoj problem jak po pierwsze guzik o jakosci wiesz a po drugie nie masz gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×