Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość symulacja całkowita a częściow

co to jest symulacja całkowita a co symulacja częściowa?

Polecane posty

Gość symulacja całkowita a częściow

adwokat, u której byłam powiedziała, że mam pisać pismo z tytułu częściowej symulacji po drugiej stronie (że nie chciała dziecka) lub/oraz z symulacji całkowitej po mojej stronie (że nie kochałam i że zawierając małżeństwo nie uważałam, że to na całe życie, tylko, że jak się nie uda to się rozstaniemy). czy to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie po to płacisz adwokatce, żeby pytać o to na kafeterii płacisz to poproś ją aby ci pomogła takie pismo napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symulacja całkowita a częściow
ona mi ma napisać to pismo ale jedno pismo kosztuje 500 złotych! pewnie się zdecyduję chociaż to dla mnie wielka kupa pieniędzy zastanawia mnie tylko czy ktoś podawał z tych tytułów i jak wyglądała sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacacy
Pokrótce: Masz zdecydować, czy chcesz wykazać, że brałaś ślub z półgłówkiem. Ale o tym nie wiedziałaś. (symulacja częściowa). I (ewentualnie dodatkowo) pragniesz udowodnić, że sama byłaś (w chwili ślubu) {i} jesteś {nadal} przygłupem. O czym nie wiedział i nie wie twój małżonek* - (symulacja całkowita). Sposób rozumowania Pani Mecenas jest prawidłowy: małżeństwo półgłówka z przygłupem należy rozwiązać. I sąd powinien się do tego przychylić. *przyglądaj się jego minie jak się o tym dowie. Bezcenne. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symulacja całkowita a częściow
a mogę wiedzieć dlaczego nazywasz nas półgłówkami i przygłupami? mogę wiedzieć dlaczego nas obrażasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacacy
Tłumaczone będzie: "adwokat, u której byłam powiedziała, że mam pisać pismo z tytułu częściowej symulacji po drugiej stronie (że nie chciała dziecka)" Kto nie chciał dziecka? - ty (kobieta)? - druga strona (też kobieta)? - adwokat (kolejna kobieta)? Konkluzja: tekst pisał/a przygłup. " nie kochałam i że zawierając małżeństwo nie uważałam, że to na całe życie, tylko, że jak się nie uda to się rozstaniemy)." Bawić w rodzinę to się można w piaskownicy. Potem nie! "czy to ma sens?" Sam/a/o sobie odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symulacja całkowita a częściow
Płacacy nie zrzucaj odpowiedzialności na drugą osobę za to, że jesteś ograniczony. kto nie chciał dziecka? dziwi cię rodzaj żeński? druga strona nie chciała, druga STRONA!!!!!, dla mnie "strona" ma rodzaj żeński, dla ciebie nie, polecam szkoły wieczorowe, może jeszcze coś da się zrobić, jeśli nie, polecam nie wytykać nie-błędów drugiej osobie bo się ośmieszasz, od ciebie na pewno nie otrzymam logicznej odpowiedzi, idź się wypłakać o alimenty i nie zaśmiecaj mojego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacacy
Vide - pierwsza moja wypowiedź. Vide - druga częśc drugiej mojej wypowiedzi. Przychlaście płci (już)jednoznacznie wiadomej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symulacja całkowita a częściow
na fakt, że strona druga dziecka nie chciała i odmówiła po ślubie wpływu nie mam, na fakt nikłego zaangażowania w związek i owszem mieliśmy oboje, oboje podjęliśmy idiotyczną decyzję właściwie nie wiadomo po co, jeśli to małżeństwo zostało nieważnie zawarte to chcę to mieć na papierze ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacacy
"jeśli to małżeństwo zostało nieważnie zawarte to chcę to mieć na papierze ot co. " Zagrywki "na przygłupa" są kosztowne. I długo trwają. Proponuję iść w kierunku "ksiądz był pijany"* :classic_cool: *rada darmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symulacja całkowita a częściow
chyba chodzi o prawdę generalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacacy
A - jeśli chodzi o prawdę generalnie to idź "na przygłupa". Powodzenia* *nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symulacja całkowita a częściow
w takim razie dziękuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×