Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja prawie juz w 29 tc i

29 tc i czuje okropny glod , ktora tak miala ?

Polecane posty

Gość ja prawie juz w 29 tc i

Witam jestem a 28+3 tc. i od tygodnia czuje nad ranem straszny glod tj. 4-5 rano musze wstac i cos przekasic (przewaznie chleb z maslem ) dziewczyny ja teraz coraz to bardziej glodna jestem myslalam ze to w 3 trymestrze przechodzi , a tu taki glod ze nie mozna dac rady "nie zjesc" bo to takie ssanie :O Mialyscie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahha..:D
no tyo idz i zryj i nie zakladaj głupich tematow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja prawie juz w 29 tc i
nie martw sie :P sie juz o mnie nie podoba sie ? to nie wchodz i nie udzielaj twego jadu :P zegnam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź mnie nie strasz... Ja w ciąży wcale nie utyłam, tyle co brzuch mi wystaje. Jestem w 26 tygodniu i mam nadzieję ze już się to nie zmieni... Choć wszyscy mi właśnie mówią, że dopiero zacznę tyć... Ale w sumie mówią tak już od 5 miesiąca :P A ja nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inietka
Powinnas raczej sie cieszyc, ja praktycznie od 3 miesiaca nie moglam jesc prawie nic, bo zaraz wszystko ladowalo w kibelku... i tak do konca ciazy niestety. Zamiast tyc, chudlam, a moje malenstwo urodzilo sie z niedowaga. Wiec nie zaluj sobie, jesli masz apetyt, to jedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy co jesz, piszesz, ze to przewaznie chleb z maslem, moze w takim razie przezuc sie na razowy albo sucharki - przynajmniej od czasu do czasu? Albo poloz sobie kolo lozka jakis owoc czy salatke warzywna, zawsze to bardziej wartosciowe a mniej tuczace. Ja mialam w ciazy taki wilczy glod, potrafilam obudzic sie w nocy aby cos zjesc, przy lozku zawsze musialam miec jakis kubeczek z jogurtem albo mlecznym deserem bo budzilam sie w nocy z glodu. Przy czym ja cala ciaze nie jadlam miesa, a jechalam wlasnie na nabiale. Przytylam 14 kg, co szybko zrzucilam karmiac piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja prawie juz w 29 tc i
ooo jednak sa odp. normalne :) ja przed ciaza niedowage mialam wiec moge wiecej przytyc aleee.. nosz kurcze myslalam ze ten apetyt to teraz bedzie sie regulowal powoli a tu nic z tego chyba fakt , prawda jest taka ze w 3 trymestrze trzeba uwazac na to co sie je , bo glod jest nieziemski :D chcialam sie doradzic , i widze nie bylam /jestem sama ;) dotychczas przytylam 8 kg , 2 kg na miesiac mniej wiecej wychodzi wiec sporo nie jest , no ale jak tak dalej pojdzie to zdarze jeszcze raz tyle przytyc , owoce , jem zdrowo sie odzywiam ale ja nei wyrobie na takim lekkim pozywieniu musze kurcze byk cos porzadnego zjesc , bo zjadlam niedawno bulke , banana a po 15 dalej glodna :( ehhh chwala bogu ze juz nie dlugo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja prawie juz w 29 tc i
Kotka mruczotka - ja przytylam 8 kg , ale po mnie tego nie widac tylko brzuch jest gdyby nie on nikt by nie wiedzial zobaczymy jak to dalej bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie większość, chociaż połowa się nie przyzna:-) Tutaj są same takie, co ze szpitala wracały z wagą sprzed ciąży;-) Na tym etapie ciąży dziecko zaczyna dość szybko przybierać na wadze, do końca ciąży będzie gromadzić tkankę tłuszczową. Tu sobie sprawdź, ile jeszcze możesz przytyć: http://viggo.pl/ciaza-i-polog/art/kalkulator-wagi-w-ciazy/ I jedz zdrowo. Zamiast bułki, po której rzeczywiście człowiek zaraz jest głodny, zjedz kromkę razowego chleba. Po pierwsze jest wartościowsza, po drugie dłużej pozostawia uczucie sytości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja prawie juz w 29 tc i
znow mama - dziekiza kalkulator faktycznie moge sobie pozwolic na przytycie no ale ten glod jest uporczywy i meczacy , no coz , jakos bede probowac ten glod laodzic :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde... Według tego kalkulatora mam wagę na 16 tydzień... :O Przecież jakby mnie teraz przybyło tyle, ile tam pisze, to masakra... Bym się rozpadłą na kawałki... Na szczęście takie kalkulatory to tylko orientacyjnie, bo tycie w ciąży o bardzo indywidualna sprawa. Ja myślałam, że moje dziecko będzie w dolnej granicy jeśli chodzi o wagę, bo jeszcze mam wadę macicy, która powoduje, że dziecko będzie małe, ale lekarz mi powiedział, że wcale nie jest najmniejsze, tylko w środku normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×