Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gościoowa

Co po zarządzaniu?

Polecane posty

Gość gość
Moim zdaniem to dobry kierunek. Mój brat skończył zarządzanie u nich http://gsw.gda.pl/ i jest bardzo zadowolony. Świetnie sobie radzi, pracuje. Moim zdaniem to nie są złe studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy ktoś z Was wie na jakiej stronie mogę sprawdzić dostępne kierunki studiów po wyższej szkole zarządzania I stopnia? Skończyłam właśnie kierunek: zarządzanie finansami przedsiębiorstwa. Czy ktoś wie jaki kierunek muszę dalej skończyć aby otworzyć własną działalność jako logopeda? Może istnieją jakieś kursy lub wystarczą 2-3 letnie studia II stopnia ? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy ktoś z Was wie na jakiej stronie mogę sprawdzić dostępne kierunki studiów po wyższej szkole zarządzania I stopnia? Skończyłam właśnie kierunek: zarządzanie finansami przedsiębiorstwa. Czy ktoś wie jaki kierunek muszę dalej skończyć aby otworzyć własną działalność jako logopeda? Może istnieją jakieś kursy lub wystarczą 2-3 letnie studia II stopnia ? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakiś swoj mały biznes? Ja się przygotowuje do otwarcia myjni na franczyzie, znalazłem jakiś czas temu swietną ofertę od http://www.ecomyjnia.pl/ i w lipcu zaczynam :) Bardzo pomagają, mają świetne miejscówki i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam specjalizację HR. Zarządzanie Zasobami Ludzkimi staje się coraz bardziej popularne w wielu firmach. Powstają osobne działy HRu. hrownia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primawera

ja skończyłam zarządzanie I stopnia na WSEHu w Bielsku i teraz też na tej uczelni wybieram się na magisterskie studia bo otwierają fajną specjalność Zarządzanie bezpieczeństwem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

Zarządzanie to mega ..., ja po zarządzaniu pracuje 3 rok w mcdonaldzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Wszystko zależy od Ciebie. Ja skończyłem zarządzanie na WSEH w Bielsku-Białej i pracuję w dobrej firmie. Myślę, że powoli i będzie coraz lepiej i wyższe stanowiska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po zarządzaniu i zaczynałam niestety od bezrobocia, potem był staż z UP na produkcji, potem praca na tej produkcji.. ale małymi kroczkami jestem na stanowisku menadżerskim. I tak naprawdę poza bezrobociem przerobiłam ponad 2 lata na produkcji a potem już było coraz lepiej czyli praca w biurze a potem prawa ręka szefa. Wszystko zależy od szczęścia i od ludzi na jakich się trafi oraz od tego czy się ciężko pracuje i cały czas się szkoli czy tylko siedzi na tyłku i czeka na cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czasem można zarządzać przedsiębiorstwem, korzystać z systemu Berberis, ogarniać to jakoś sensownie i wtedy wszystko powinno iść w dobrym kierunku. Czy to jest trudne? Nie, ale wszystko wymaga czasu, zaangażowania, poświęcenia. W przeciwnym wypadku nie ma mowy o cudach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×