Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ugtfrcdfckniu

ojciec ukrywa prawdziwe dochody-co robic?

Polecane posty

Gość ugtfrcdfckniu

ojciec zarabia 1000 zl oczywiscie to bzdura bo wiem ze tyle mu tylko pracodawca wypisal w rzeczywistosci dostaje duzo wiecej placi alimenty na mnie-190 zl i na siostre 190 zl co daje prawie 400 zl przy zarobkach 1000 zl sad wiecej nam nie da W rzeczywistosci ojciec mam wypasiony nowy samochod z salonu i wybudowal niedawno 2 pietrowy dom, jakim cudem"? oczywiscie oszukujac swoje dzieci, kiedy my nie mialysmy na buty do szkoly on rozbilal sie drogim autem niemieckim. da sie cos takiemu tatusiowi zrobic? prawnie? czy nie do ruszenia ?? oczywiscie dom oficjalnie przepisany na brata i niby brata tyle ze ojciec tam mieszka i samochod tez na kogos z rodziny zeby komornik nie ruszyl;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugtfrcdfckniu
mam 16 lat cieciu:o siostra 15 to chyba dalej sie uczymy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugtfrcdfckniu
taaa biedny kurwa ojciec ktorego juz z 5 lat na oczy nie widzialam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kujaw
wykaż możliwości zarobkowe ojca-jaki on ma zawód? czy może osiągnąć większe zarobki mając taki zawód-np mechanik samochodowy może uzyskać większe dochody za swojej pracy aniżeli 1000 zł poza tym skoro wiesz że dom jest PRZEPISANY na brata ojca a faktycznie jest to dom twojego ojca,ma samochód i żyje na wyższym poziomie aniżeli ty i siostra pozwij brata ojca o uzupełniające alimenty na was-obowiązek alimentacyjny wobec dzieci ma również rodzina-spróbuj po buzi nikt tobie nie da najwyżej oddalą pozew podpieraj się arkuszem utrzymania dziecka-wejdź na stronkę kalkulatora-wypełnij go-wpisuj ceny po przecinku nie po kropce-nie zawyżaj cen-kalkulator obliczy tobie ile wydajesz w ciągu roku-wybierz arkusz stosowny do twojego wieku-wydrukuj go i podłącz do pozwy o podwyżkę alimentów-matki dochody również musisz uwzględnić http://www.grzybkowski-guzek.pl/tekst/id/1770 w uzasadnieniu możesz napisać że się uczysz,że twoje koszty utrzymania wymagają większych nakładów,że zmuszona jesteś rezygnować z wielu rzeczy jak np zmienne obuwie,kurtka,spodnie oraz dodatkowe zajęcia szkolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugtfrcdfckniu
tamto to byl podszyw mam 23 lata ale wciaz studiuje i jestem niepelnosprawna siostra uczy sie dzienniue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kujaw
skoro jesteś niepełnoletnia to w twoim imieniu musi wystąpić matka-o podwyżkę alimentów można wnosić co pół roku-jest to czas dla ojca aby szukał lepiej płatnej pracy możesz również pozwać swoich dziadków o alimenty-skoro mają synalka gnoja niech wpłyną na jego uczciwość PS: nie słuchaj debili na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kujaw
heh do pozwy dołącz swoje orzeczenie o niepełnosprawności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugtfrcdfckniu
wlasnie jest ten problem ze dziadkowie nie zyja a brat ojca sam ma bardzo liczna rodzine i male zarobki bo tylko on pracuje wiec u nich bieda ui watpie zeby mozna bylo ich ruszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozew o alimenty na podstawie : Rodzice są zobowiązani zapewnić dziecku utrzymanie na odpowiednim poziomie, równym stopie życiowej rodziców. Sąd Najwyższy w uchwale z dnia 16 grudnia 1987 r. (III CZP 91/86, OSNCP 1988r., nr 4, poz. 42) wskazał, że: "Przez usprawiedliwione potrzeby uprawnionego rozumieć należy potrzeby, których zaspokojenie zapewni mu - odpowiedni do jego wieku i uzdolnień - prawidłowy rozwój fizyczny i duchowy. Możliwości zarobkowe i majątkowe zobowiązanego określają zarobki i dochody, jakie uzyskiwałby przy pełnym wykorzystaniu swych sił fizycznych i zdolności umysłowych, nie zaś rzeczywiste zarobki i dochody. Dzieci mają prawo do równej z rodzicami stopy życiowej, niezależnie od tego, czy żyją z nimi wspólnie, czy też oddzielnie". Pozwanie dziadków o alimenty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro u stryja bieda to idziesz do stryjaszka i mowisz panu tak: JA WIEM ZE CHATA wybudowana przez ojca ALE ALBO ON PODWYŻSZY ALIMENTY PO DOBROCI ALBO ... napiszemy do urzedu skarbowego informacje, że masz dochody z nieopodatkowanych źródeł ( art, 20 ustawy o podatku dochodowym) i dowalą ci 75% podatku od wartosci tej chałupy i tego auta. Albowiem urząd skarbowy po donosie porówna oficjalne dochody stryjaszka z wydatkami jakie rzekomo poniósł na chałupę :P a to czego mu zbraknie opodatkuje karna stawką 75% podatku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kujaw
spróbuj-to nie kosztuje-napisz wniosek o zwolnienie z kosztów sadowych jak ktoś wyżej napisał wykorzystaj wiedzę którą posiadasz o stryjku-najpierw jednak wystąp o podwyżkę alimentów od ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugtfrcdfckniu
chcialabynm byc taka madra jak wy:) nie myslicie ze 24 lata to za pozno o podnoszenie alimentow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebndyerfhyerf
jak mam pracowac jak mam problemy z chodzeniem?? i nawet do sklepu nie wychodze? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×