Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bunia cwiczy

hej, mam pytanie dotyczace reduktorów tłuszczu

Polecane posty

Gość bunia cwiczy

hej kobietki czy któras z was stosowała? jak to działało, były efekty? wiem ze trzeba ćwiczyć (zaczełam biegac 5 razy w tyg po godzinie) aby zadziałało :) ale chciałabym sie dowiedzieć na temat konkretnych efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia cwiczy
hej nikt nie wie nic na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfgfdgfghjh
Ale co rozumiesz pod pojeciem reduktory tluszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka z mlekiem897
noooo ja juz troche przestudiowałam z tym całym bieganiem i w ogóle ćwiczeniami, z mojego wielogodzinnego studiowania wynikają takie rzeczy że : 1. Trzeba biegać / ćwiczyc ze zmiennym natężeniem czyli np 3 min bieg i 1,5 min szybki marsz, wtedy efekt jest gwarantowany, a jesli biegasz jednym rytmem to szkoda trwojego wysiłku 2. L-karnityna brać czy nie brać ? otóż jeśli przyjmujesz ją w pożywieniu to nie musisz w tabletach, jednak wydaje mi się że mało kto je dziczyzne czy też wołowinę (częściej) bo akurat w tych prod. wyst. l-karnityna przykład :jeśli zjesz w pożywieniu 400mg l-karnityny to 350mg jest wchłaniane, natomiast w suplemencie jesli zjesz 1000mg to wchłaniane jest tylko 150mg, jaki morał z tego ? ze z pożywienia lepiej się wchłania, po czym zabiera w przeności cząsteczki tłuszczu i wydala ( to skomplikowany proces , nie pamietam dokładnie ) O innych wspomagaczach nic mi nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka: Twoja metoda ze zmiennym natężeniem, fachowo nazywa się treningiem interwałowym i faktycznie jest jedną ze skutecznych metod treningu redukcyjnego. Skąd dane na temat wchłanialności karnityny? Bunia: Jakie "reduktory" Cię interesują? Co masz na myśli pisząc " konkretne efekty"? Chyba nie myslisz, że ktoś Ci z miejsca rzuci liczbę kilogramów, które spalisz na opakowaniu tego typu środka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfgfdgfghjh
No bunia chyba porzucila temat albo nie potrafi sprecyzowac o co jej chodzi ;) inka co do punktu 1. to nie zgodze sie z Toba. Owszem, trening interwalowy jest dobrym treningiem, natomiast bzdura jest, ze aeroby sa bezwartosciowe... Co do karnityny, to chyba jest nieco przereklamowana jesli chodzi o odchudzanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka z mlekiem897
z internetu.. najnowsze badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skjfsjkfhsdf
A mozna linka? Bo badania chyba jednak nie potwierdzaja, zeby l-karnityna miala wplyw na spalanie tluszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka z mlekiem897
niestety linka nie mam bo nie zapisywałam, l-karnityna wspomaga redukcję tk. tłuszczowej, badania to potwierdzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wspomaga, tylko MOŻE wspomóc. To MOŻE robić różnicę ;-) Szczerze pisząc, wchłanialność mikroelementów zależy od tak wielu czynników, że jak ktoś publikuje wyniki "badań" z takimi danymi jak Twoje to ja do razu traktuję z mocnym przymrużeniem oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfksfhj
Badania i doswiadczenia ludzi, coraz czesciej pokazuja, ze wspomaganie przez l-karnityne jest na poziomie placebo ;) Tylko placebo "jest troche tansze" ;) Z badaniami to jest jeszcze tak, ze trzeba uwazac, kto je sponsoruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście jeśli ćwiczysz to jakieś suplementy diety jak najbardziej możesz brać. Ja mam doświadczenie z l-karnityną i nie sądzę żeby to było tylko placebo. eLka dodaje nam nieco energii (mówiąc najprościej) do ćwiczeń. Dzięki czemu możemy bardziej intensywnie ćwiczyć i więcej spalić :) jak chcesz sobie dobrać jakiś suplement to możesz sobie zajrzeć na hellhound - tam Ci doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi Wam o chemiczne reduktory, to znaczy dokładnie spalacze tłuszczu? Poszukaj sobie informacji w Internecie. Ja moge Ci polecić taki:http://tnij.org/k580 , na bazie l-kartyniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×