Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Chodzilam do policealnej szkoly kosmetycznej, aczkolwiek zrezygnowalam ze wzgledu na ciaze. Interesujesie stylizacja paznokcia:) narazie bardziej jako samouk, gdyz sama kupilam caly sprzet probowalam "cos" wykonac. Teraz wychodzi mi to juz duzo lepiej, aczkolwiek zamierzam w przyszlosci skonczyc kurs stylizacji:) interesuje sie rowniez zwierzetami- w domu posiadam 2 psy, rybki, i 4 szynszyle, mialam wczesniej 11 szczurkow i 2 koszatniczki. Teraz bardzo zainteresowala mnie nutria, aczkolwiek moj ukochany nie podziela mego entuzjazmu i nazywa to zwierze "brzydalctwem". :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcza
To ja też się dopiszę... nick...............wiek..........termin porodu........które dziecko........woj. tralalala.............29...........30.10.2011............ . 1. .......... ....kuj-pom Ania23L..............23..........1.11.2011............... .2 ................wielkopolskie Mama Urwisa.......28...........1.11.2011................2........ ...... ..małopolskie Julianna_Szcz......20...........4.11.2011................ 1... .............zach-pom xdaisyx..............25...........4.11.2011.............. ..1. ...............zach.pom takietam............34...........5.11.2011............... ....2................lubelskie Erka.................27...........12.11.2011............. ..2 ................małopolskie Karolciaaa24.......24...........15.11.2011............... 1.. .............wielkopolska agnieszkaj10......34............17.11.2011............... 2...............wielkopolskie Zakręcona solniczka.....25....24.11.2011...............1.............. .małopolskie ch*jna82............29............24.11.2011............. .3. ..............pomorskie olucha26stka......26............24.11.2011............... 2.. ............mazowieckie scarlett.............26............26.11.2011............ .. 2..............małopolskie skrzatunio.........24............27.11.2011.............. .1. ............mazowieckie SweetMalenka13........20.......27.11.2010..............1. .............łódzkie owca na manowcach...37.......28.11.2011..............3.............m azowieckie Lusiunia.............25.............17.11.11............. ..1..............mazowieckie sosna78...........33.............15.11.2011.............3 ................małopolskie mama babelkow.........31....19.11.2011.........3 i 4 .............wielkopolskie Marcza..................25...........23.11.2011..........2......mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaj10
No to ja napiszę o sobie. Mam prawie 35 lat - kończę w sierpniu. Mieszkamy w Gnieźnie. Z mężem jesteśmy po ślubie juz prawie 10 lat - 10 rocznicę mamy 17 listopada tak jak planowana data porodu. :-) Mamy 1 synka Pawełka prawie 7 latka. Oboje pracujemy w Energetyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy na forum kolorowo i różnorodnie ;) Dzisiaj mam kiepski humor, od rana chodzę zezłoszczona, Bóg wie czemu... W dodatku moja mama sypnęła dzisiaj przez telefon niezbyt miłym stwierdzeniem odnośnie dziecka i trochę mnie to przybiło, ale staram się nie głowić za dużo nad tym tematem. Poza tym u mnie wciąż wieje, popaduje, chłodno i jakoś tak smętnie. NIby zachmurzenie częściowe, czasem nawet zaświeci słoneczko, ale i tak nie czuć za bardzo za oknem lata. Planuję wrócić do mojego hobby- pisania; w końcu ile można sprzątać i spać....? a przede mną jeszcze druga połowa ciąży. Mam nadzieję, że u Was i humorki i pogoda lepsza niż u mnie:) Buziaki w Brzuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj też kiepsko...o 8 rano sąsiad nas obudził ze go zalalismy a jak sie potem okazało to ktos nad nami i nas tez zalał...pogoda niezbyt;/ wieje i chłodno...głowa mnie coś boli dlatego zamierzam dzisiaj cały czas leżec i nie robic nic:) Miłego Dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie już się humor poprawił, mój TŻ przyniósł truskawki, czereśnie, płatki cini-mini truskawkowe, nektarynki i różne takie zdrowiutkie pyszności :):) Tak więc leże sobie w łóżeczku, z mnóstwem żarcia dookoła, oglądam "Przyjaciół" i jest mi wspaniale leniwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba taki dzień bo ja dzisiaj ze złości unikam ludzi żeby nie powiedziec czegoś nie miłego......już nie wspomnę o mężu jutro do lekarza po wyniki badań... A tak przy okazji,...włosy mi wypadają garściami...poprostu super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiunia mam ten sam problem włosy lecą mi garściami;/ ja dzisiaj cały dzien przeleżałam jakos nie miałam mocy...oby jutro było lepiej dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamusie :) dawno mnie nie było - coś się z kompem podziało i trzeba było przeinstalować system, mąż jak zwykle odkładał to "na jutro" ale wreszcie zrobił. Dużo pisałyście, muszę poczytać i nadrobić zaległości. Julianna, czereśnie mniam mniam, czemu mi nikt nie przyniósł czereśni :( Ja przytyłam 1 kg, ale wiem, że to tylko kwestia czasu, brzuch mi urósł nawet nie wiem kiedy, w 1 ciąży miałam taki pod koniec 5 miesiąca, a to dopiero 4 się zaczyna.. A dzidziuś w 13 tc mierzył 7 cm. Następną wizytę mam 8 czerwca i już nie mogę się doczekać, mam super ginekolog, która na każdej wizycie mi pokazuje maleństwo :D Ale wlókł mi się ten 1 trymestr, zazdroszczę tym z was, które są już w 5 miesiącu i mają termin na początek listopada :P A co do złoszczenia się, to ja w ogóle straszny nerwus jestem i choleryczka, ale staram się opanowywać w patowych sytuacjach i wychodzi mi o wiele lepiej niż kilka lat temu :P Dziewczyny a smarujecie się czymś? Ja smaruję Perfecta Mama, brzuch,uda i piersi, w 1 ciąży nie miałam rozstępów, a teraz już widzę na piersiach czerwone smugi, mam nadzieję, że nie zostaną na zawsze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, 3 dni czytałam całe forum i postanowiłam ponownie się przyłączyć po tym jak kolejna listopadówka będzie podwójną mamą. A oto kontynuacja tabelki nick...............wiek..........termin porodu........które dziecko........woj. tralalala.............29...........30.10.2011............ . 1. .......... ....kuj-pom Ania23L..............23..........1.11.2011............... .2 ................wielkopolskie Mama Urwisa.......28...........1.11.2011................2........ ...... ..małopolskie Julianna_Szcz......20...........4.11.2011................ 1... .............zach-pom xdaisyx..............25...........4.11.2011.............. ..1. ...............zach.pom takietam............34...........5.11.2011............... ....2................lubelskie Erka.................27...........12.11.2011............. ..2 ................małopolskie Karolciaaa24.......24...........15.11.2011............... 1.. .............wielkopolska agnieszkaj10......34............17.11.2011............... 2...............wielkopolskie Zakręcona solniczka.....25....24.11.2011...............1.............. .małopolskie ch*jna82............29............24.11.2011............. .3. ..............pomorskie olucha26stka......26............24.11.2011............... 2.. ............mazowieckie scarlett.............26............26.11.2011............ .. 2..............małopolskie skrzatunio.........24............27.11.2011.............. .1. ............mazowieckie SweetMalenka13........20.......27.11.2010..............1. .............łódzkie owca na manowcach...37.......28.11.2011..............3.............m azowieckie Lusiunia.............25.............17.11.11............. ..1..............mazowieckie sosna78...........33.............15.11.2011.............3 ................małopolskie mama babelkow.........31....19.11.2011.........3 i 4 .............wielkopolskie Marcza..................25...........23.11.2011.......... 2......mazowieckie iza188..................28...............18.11.2011...........1,2..............mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie myślę o zakupach dla maleństw ze względu na remont mieszkania. Jak tylko dowiedzieliśmy się z partnerem, że będziemy rodzicami postanowiliśmy zrobić remont w mieszkaniu z ponad 30 letnim stażem. Rozpoczeliśmy od łazienki, która nigdy nie była remontowana. Powiem tylko, że mam już dość, gdyż w łazience mam tylko kibel i miskę do mycia i jednocześnie spłukiwania kibla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natii813
Hej witam ponownie, ja juz tu byłam na poczatku maja. W połowie maja miałam komunie mojej corci i brak czasu na internet. Ale teraz wracam i pozdrawiam wszystkich. Jestem w bizniaczej ciąży i moj termin to 26 listopad, ale jak to z blizniakami bywa pewinie na świat przyjdą troche wczesniej. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natii813
nick...............wiek..........termin porodu........które dziecko........woj. tralalala.............29...........30.10.2011............ . 1. .......... ....kuj-pom Ania23L..............23..........1.11.2011............... .2 ................wielkopolskie Mama Urwisa.......28...........1.11.2011................2........ ...... ..małopolskie Julianna_Szcz......20...........4.11.2011................ 1... .............zach-pom xdaisyx..............25...........4.11.2011.............. ..1. ...............zach.pom takietam............34...........5.11.2011............... ....2................lubelskie Erka.................27...........12.11.2011............. ..2 ................małopolskie Karolciaaa24.......24...........15.11.2011............... 1.. .............wielkopolska agnieszkaj10......34............17.11.2011............... 2...............wielkopolskie Zakręcona solniczka.....25....24.11.2011...............1.............. .małopolskie ch*jna82............29............24.11.2011............. .3. ..............pomorskie olucha26stka......26............24.11.2011............... 2.. ............mazowieckie scarlett.............26............26.11.2011............ .. 2..............małopolskie skrzatunio.........24............27.11.2011.............. .1. ............mazowieckie SweetMalenka13........20.......27.11.2010..............1. .............łódzkie owca na manowcach...37.......28.11.2011..............3.............m azowieckie Lusiunia.............25.............17.11.11............. ..1..............mazowieckie sosna78...........33.............15.11.2011.............3 ................małopolskie mama babelkow.........31....19.11.2011.........3 i 4 .............wielkopolskie Marcza..................25...........23.11.2011.......... 2......mazowieckie iza188..................28...............18.11.2011...... .....1,2..............mazowieckie natii813................29..............26.11.2011.............2,3.....wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, fajnie, że nas więcej. Iza - ja na początku roku przechodziłam remont łazienki i ubikacji i wiem co to znaczy kąpiel w misce :P w każdym razie współczuję i życzę szybkiego zakończenia remontu. I oczywiście podwójnie gratuluję podwójnym mamom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remont łazienki to dopiero początek :( Jeszcze 2 pokoje i przedpokój - gładź i podłoga. Ale są też pozytywne strony. Mam zakaz sprzątania. Od początku ciąży biorę Luteine i jestem na zwolnieniu lekarskim :) więc przyszywana teściowa zagląda do nas często na małe sprzątanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak łazienka jest najgorsza.. my remontowaliśmy mieszkanie "po kawałku" - najpierw kuchnia, potem przedpokój i najmniejszy pokój, następną turą kolejne 2 pokoje, aż wreszcie przyszedł czas na łazienkę i kibelek, na szczęście to już za nami :D tylko sprzątania było dużo.. I cieszę się, że już wszystko zrobione, bo nie wyobrażam sobie remontu z dwójką dzieci + ja i mąż, zwłaszcza, że wymienialiśmy wszystko od podstaw (instalacje, stolarkę). A co do zakazu sprzątania, to jeszcze się nasprzątasz, fajnie, że teściowa Ci pomoże. To pewnie będziesz mogła na nią liczyć jak się dzieci urodzą, w końcu dwoje dzieci to dwa razy więcej obowiązków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcza
Witam kochane godzinkę temu wróciłam z USG.... Czego się dowiedziałam... a tego,że dzidzia ma dwie rączki,dwie nóżki, pęknie bijące serduszko, na płeć jeszcze za wcześnie. Pozdrawiam cieplutko wszystkie listopadóweczki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiax2
Witam. Mogę dołączyc? termin mam na 2 listopada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna1981
Hej ja też bym dołączyła. Termin 29 listopad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aqle fajnie coraz nas więcej :) Wszystkim nam życzę wszystkiego najlepszego w Dniu MAtki :)) widzę że mamy już 3 ciąże bliźniacze :) ależ ja Wam zazrdroszę naszym marzeniem były bliźnięta :) niestety mieliśmy prawie 0 szans bo w naszych rodzinach nigdy ich nie było ;) Liczyliśmy że zawsze musi być pierwszy raz ;p ale niestety nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcza super ze wszystko oki u Ciebie,ze dzidzia sie ładnie rozwija:) ale nas przybywa:) witam nowe przyszłe mamusie:) ja dzisiaj lenistwo bo jakos od dwóch dni nie mam mocy...dzisiaj tak sobie lezałam i pomyslałam ze za rok o tej porze to i ja bede obchodziła Dzień Matki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, ale wysyp Listopadówek :) iza188 natii813 mamusiax2 wiosna1981 WITAJCIE :)!!! Gartuluje wszystkim przyszłym mamusiom, tym pojedynczym i tym w ciąży bliźniaczej:) I oczywiście dużo słońca, ciepła i spokoju a przede wszystkim multum szczęścia z okazji Dnia Mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a myslalyscie juz moze jaka wyprawke zabrac do szpitala? bo w kazdym atykule mozna spotkac sie z inna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! serdecznie witam nowe przyszłe mamy listopadowe :) U mnie nie zaciekawe straszne stany lękowe i niepokoju miałam i co lekarz wysłał mnie do psychiatry !!! Stwierdził że za wcześnie żeby dawać jakieś leki uspokajające i wogóle że najpierw sprawdzi czy psychiatra coś z tym zdziała. Poprostu to przez to że cały czas sie martwie sie żeby dzidziuś był zdrowy , drugim synem sie martwie i ogólnie :( i płakać mi sie chce bo wiem że tymi nerwami szkodze sobie i dzidziusiowi masakra jakaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Przyszywana" teściowa zapowiedziała, że nie odda dzieci do żłobka. Będzie sama się nimi opiekować, gdy wrócę do pracy :) Zobaczymy czy po opiece nad dwójką maluchów się nie rozmyśli :) Co do wyprawki to na samym początku tylko ją będę posiadać - jestem strasznie przesądna i nie zamierzam nic wcześniej kupować. Z partnerem jedynie odkładamy pieniądze na oddzielnym koncie i zaraz po przyjściu na świat maluchów to on będzie buszował po sklepach ze szczegółową listą zakupów :) Już sobie wyobrażam w ręku kartka i bieganie po sklepach przez faceta, który nie znosi zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 23 LB, ale już dobrze ze strachem ?? Ja też się obawiam czy z dziećmi będzie wszystko w dobrze, czy będą zdrowe - u mnie były wskazania do badań genetycznych niestety na NFZ nie miałam co liczyć - wszystko w jest na razie w porządku, ale ..... czy aby na pewno ??? Na 100 % będzie dopiero wiadomo po urodzeniu dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu każdy ma jakieś problemy,ale nie stresuj się o dzidzie napewno wszystko będzie ok a jak masz wątpliwosci to moze umów sie do gin?! A o synusia dlaczego sie martwisz co? Musisz o siebie teraz dbac wiec głowa do góry i żadnego smutania!!!taki rozkaz:) Co do wyprawki to też sie naczytałam duuuużooo wierzcie mi ze jak w poprzedniej ciąży leżałam jakis czas w szpitalu i zobaczyłam z jakimi walizkami niektóre ciężarne przychodza do szpitala to bylam w ciężkim szoku!!! Napewno dokumenty,szlafrok,klapki pod prysznic,koszule o karmienia,podpaski,tantumrosa podobno bardzo pomaga...przybory kosmetyczne,woda niegazowana, a dla dzidzi ciuszki na wyjscie,pieluchy,spioszki,sudocrem,chusteczki nawilzane i koniecznie łapki niedrapki...nie wiem co tam jeszcze ale nie ma co widziwiac bo duzo rzeczy dają w szpitalach jesli chodzi o dzidzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja też miałam badania genetyczne ale nfz dlaczego Tobie nie zrobili?? Dziewczyny obawy zawsze będa,ja w pierwszej ciąży do 9 ms zyłam z mysla ze bede miała zdrowego pięknego dzidziusia a jak sie okazało lekarz przeoczył powazna wade serca i na poczatku tej ciazy bałam sie strasznie ale nie mozna sie zadreczac tymi złymi myslami bo to jeszcze gorzej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×