Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Iza no co za cholerstwo w tych ciazach mnogich jesli bedziesz potrzebowala pomocy w diecie to jakies tam doswiadczenie mam po tym miesiacu ,a co do lezenia w szpitalu to jedziemy na tym samym wozku tyle ze my po prostu usilujemy dotrwac do chociaz 34 tyg a potem niech sie dzieje.Ja mialam w szpitalu podobnie tzw dobowy profil cukry badanie przec cala dobe co 1,5h w nocy tez oczywiscie:( mnie brali na sg bo chlopcy sie ciagle przemieszczali i ktg nie dawalo rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje :) Ja dopiero w poniedziałek dostanę wypis ze szpitala i z nim muszę iść do poradni. Na razie jem to co mówił mi lekarz w szpitalu, ale pamiętam, że od 32 tygodnia ciąży powinnyśmy badać się też w nocy około 3,30 -4,00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaczek25
hej dziewczyny ja dzis mialam nawet zajety dzien.wlasnie wrocilam z grila od znajomych i pol dnia mam okropne wzdecia dlatego czuje tez ze niunia cos malo sie rusza przez to i juz sie denerwuje.juz raz sluchalam sobie dzis serduszka i jeszcze raz poslucham zaraz przed snem.wzielam espumisan i mam nadzieje ze te wzdecia zaraz mina. dobranoc http://suwaczki.slub-wesele.pl/20111123684753.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xdaisyx super malutki brzuszek i piesek fajny finicze brak zdjęcia jak klikam na link..?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1984sasasas
lusiunia na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) u mnie dzisiaj kolejny dzień ładnej pogody wczoraj nawet trochę się opaliłam :) ale moja macica znowu wariuje i brzuch robi się twardy jakoś za często ;/ ale biorę no-spę odpoczywam może będzie lepiej :) A Wasze brzuszki są super ja wstawiam tez swój to zdjęcie w 27 tygodniu jak się nie mylę :) A to mój brzuszek a w tle skarpeta siostrzeńca :P http://www.garnek.pl/minis21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 17 listopada Już czekam na te date bo zaczynam się źle czuć...ciężko mi sie oddycha i schyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! coraz wiecej brzuszkow;-) wszystkie sa slodkie;-) a co do pogody to faktycznie mozna sie opalic- oby taka ladna sie jeszcze dlugo utrzymala, bo mam w planach z M. pojechac na poczatku pazdziernika do jakiegos super spa nad morzem zeby ostatni raz zrelaksowac sie w dwojke bo przez dlugi czas to nie bedzie mozliwe;-) aaa i zamowilam wozek dokladnie w takim kolorze, bo widzialam go na zywo i wydal mi sie nieoklepany... taki o: http://www.swiatwozkow.pl/mutsy-transporter-gleboko-spacerowy-2011-fotelik-safe2go-kolor-sand-1szt-p-3860.html dokupuje do niego dodatkowo tylne pompowane kola wiec wydaje sie ze bedzie ok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xdaisyx wózek super :) kolor odważny nie wiem czy bym się zdecydowała na jasny mimo że są ładne :) a u nas cisza jak zwykle w weekend może jutro coś się ruszy :) Miłej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam termin mam na 25.11 to moja 2 ciąża pierwsza zakończyła się w 36 tyg. synek skończy 30.10 sześć lat ale dopiero teraz wiem co to zgzga bezsenne noce i nocne skurcze łydek choć tym razem mam stopy nie baloniki jak z synem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka87 - sorrki coś pomieszałam z linkiem :( teraz powinno być już ok :) http://www.garnek.pl/finicze/17167464/27-t-c xdaisyx - bryka dla dzidzi super!!! ;) My wybraliśmy wózek firmy Jedo, ale kolorów jest tyle, że mam problem ze zdecydowaniem się :)) osiołkowi w złoby dano..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane brzuszki :) U mnie kolejna noc w plecy, udało mi sie pospać od 00:30 do 3:00, i tak od tej 3 sobie śmigam po internecie.... xdaisyx wózek superancki, kolorek też bardzo mi się podoba, prawda, odważnie, że jaśniutki, ale jest śliczny :)!! Aleks ostatnio przechodzi samego siebie, ja nie wiem już kiedy on śpi, cały czas się wierci, nawet nie licze kopniaków, bo to nie ma sensu :P w ciągu 10 minut byłoby więcej niż 10 :P a jak czasem się wepchnie pod żebra :/:/ i brzuszek zdaje sie z dnia na dzien coraz wiekszy byc :P albo to moja wyobraznia juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finicze, moonia super brzuszki majka6873 witamy u mnie też w weekend super pogoda dzisiaj też ciepło ale jakoś słońca nie ma..całą sobote i niedziele nie twardniał mi brzuszek z czego jestem zadowolona dzisiaj też jest ok dlatego czekam na mame i pojedziemy na rajd po sklepach :) a malutka szaleje że hej jak to mój mówi 1220g a taka silna :) Julianna mi też z dnia na dzień rośnie brzuszek widze to po cm w obwodzie a jeszcze niedawno narzekałam że stoimy w miejscu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! U mnie weekend minął dość szybko... W sobotę pojechałam z mężem zawieść Agnieszce kota.. potem na działkę. Wczoraj pospaliśmy do 12! Na działeczce się wyleżałam na leżaczku aż miło...:) Agnieszka tak przy okazji, jak tak kocik? Dzisiaj na 13 do lekarza... Już nie mogę się doczekać aż zobaczę małą choć (chyba) jeszcze bardziej jestem ciekawa czy będę mogła jechać do gdańska w weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek super grzeczniutki, synuś wniebowzięty. Jeszcze raz dziękuję. Byłam dzisiaj na wizycie u pani doktor w przychodni, z małą wszystko Ok, niestety dostałam skierowanie do szpitala zw względu na wysokie cisnienie, które miałam i zamiast spadać mi rosło, a do tego juz 2 razy zrobiło mi się strasznie gorąco i miałam wrażenie, że zemdleję. Pani doktor stwierdziła, że trzeba się położyć na obserwację. Ale w domku juz 2 razy mierzyłam ciśnienie na 2 różnych aparatach i mam super, więc czekam do jutra . Jutro przyjmuje lekarz do którego chodzę prywatnie, jest też ordynatorem u nas w szpitalu i pójdę niech on decyduje czy mam się kłaść czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka to ja Ci dziękuję za domek dla kocika:) Dbajcie o siebie i daj znać co lekarz powie... Ja właśnie wróciłam od lekarza... Wszystko dobrze, luteine nadal mam brać ale na szczęście do Gdańska mogę jechać, oczywiście mam za bardzo nie szaleć i w miarę możliwości się oszczędzać ale moge...:) ufff kamień z serca. Pozostaję jeszcze kwestia co z kotem bo bierze narazie antybiotyki ale to już mniejszy problem...:) Na 100% to dziewczynka!!! hurra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) tydzień mnie nie było i tyle zaległości . moja niunia nie daje mi spać ani nawet leżeć mam wrażenie że ona wogóle nie śpi he he :) jakieś choróbsko mi sie przypałętało mam straszny katar i boli mnie gardło . Z dnia na dzień :o ja już dziewczyny jestem przyszykowana w razie czego na poród wszystko jest. kupiłam śliczny kombinezonik biały 62 rozm. Tup-tupa . ogólnie to nie mam już miejsca w szafach i kupuje dodatkowa to sąsiadka to siostra mi zwozi ubranka chociaż już nie potrzebuje to i tak zwoża mówia nigdy za wiele. pochwale wam sie synek dzisiaj 3 dzień w przedszkolu był i mu się podoba. Poza rannym ciężkim wstawaniem to jest ok. :) pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie:) Ja dzis mam centrum odbioru przesylek w domu dotarly wreszcie butelki i czapeczki a od rana negocjuje cenei przesylke wozka ktory chcemy kupic jako drugi wozek w domu taki juz lzejszy i w typie jeden za drugim jak sie nie sprawdzi pojdzie dalej do ludzi :) jest okazja wozek w super stanie dobrej firmy wiec co tam ryzykujemy:) mam plan miec go w aucie w razie czego no i jakbym jechala gdzies gdzie z szerokim sie nie zmieszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i moja dziunia ma taka sama manie wypychania dupki ( synek też to robił) jak leże to wzgórek dalej brzuch he he tak śmiesznie :) i ostatnio tak sie wierci że wszyscy to widzą czy stoje czy siedze widać przez bluzke :) no już ma mało miejsca he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaczek25
heheheh.u mnie tez pupa ciagle sie wypina az czasem boli bo gdzies sie wcisnie na dole z glowka :) wczoraj zjadlam pyszna chinszczyzne i mala pozniej tak szalala caly wieczor ze brzuch normalnie co chwile mi skakal :) uwielbiam tak niech sie rusza jak najwiecej :) a ja dzis bylam u w szpitalu na zastrzyku z ati-D imunoglobiny jakos tak to sie chyba nazywa bo mamy z mezem konflikt serologiczny. ktoras tez to miala? poza tym w sobote bylam w sh i kupilam sliczna sukieneczke tzn prynceske w truskawi nie moglam sie oprzec :) dodatkowo ma jescze czapeczke cala czerwona z zielonym listkiem jakby u gory przeslodka :) http://suwaczki.slub-wesele.pl/20111123684753.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę, że nie tylko moja niunia to taka artystka, bo tak samo pupę wypych aż mi górka rośnie :) i mam wrażenie, że nóżki sobie przesunęła bo kopała mnie wcześniej bardziej z lewej strony a teraz dostaje pod żebra ale z prawej :) nie możliwe są te nasze kruszynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie tak że wypchnie z boku brzucha noge i z boli tak że nawet położyć sie na tą strone nie można :) najlepsze jest to że moja niunia od 24 tyg jest w położeniu główkowym i nie wiem jak ona to robi że z jednej i drugiej strony wypycha nóżki chyba jakiś szpagat ćwiczy tam czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M&Ms
miniaczek25 - ja miałam ten zastrzyk w piątek, chodzi o Rhophylac? mi lekarz polecił, bo mam ujemną grupę krwi a mój M dodatnią. Drogie to, ale uznaliśmy, ze będziemy spokojniejsi :-) Z tego co wiem, to jak się dzidzia urodzi i będzie miała RH+ to i tak trzeba będzie mi podać do 72h immunoglobulinę. W ogóle to jestem tu nowa i witam Was i mam nadzieję, ze mnie przyjmiecie :-) Od jakiegoś czasu Was czytałam :-) Mam 26 lat i termin na 23 listopada :-) Będzie dziewczynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie:) U mnie niedziela minęła spokojnie,cały dzien przeleżalam no i dzisiaj tak samo i naszczescie skurczy nie mam... Moj mały tez fika jak nie wiem ostatnio miał położenie główkowe a teraz to juz sama nie wiem jak lezy bo kopie z każdej strony:)najwięcej szaleje w nocy i nad ranem i mam wielka nadzieje ze jak juz bedzie z nami to mu sie odmieni i bedzie szalał w dzien:) Witam nowe listopadówki:) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×