Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Nie no spoko, ja też miałam zawyżone wyniki po glukozie 75, po godzinie miałam 186, a po dwóch 151 i byłam u diabetologa, który mi powiedział, że nic się nie dzieje i rzeczywiscie mierze te cukry bez diety i sa ok. Także nie wiem, każdy mówi co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie gamon ty o obciazeniu a ja o glikemii po posilku wybacz:( ciaza i lezenie mi na leb pada tez spodziewam sie blizniat:) ja mialam po obciazeniu 75g po 1h -168 a po 2h -184

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czczo cukier mam zawsze w normie. A u Ciebie po tym teście to tak dziwnie, jeszcze urosła po tych dwóch godzinach, no to rzeczywiście u Ciebie inaczej, a na czczo miałaś też zawyżony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrajny bo cale 61:) ja po godzinie mialam niby ok a po 2 urosl:( gdzies kiedys czytalam ze wartosci powyzej 200 to cc a ponizej to nietolerancja glukozy ale dieta i tak jest taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj lekarz wlasnie stwierdzil ze jest cc bez watpienia i na poczatku diety cukry miala takie niskie ze zastanawialam sie czy mial racje az wyladowalam w szpitalu i po lekach nagle dostalam 300 i to juz bylo pewne ze to cukrzyca bo u zdrowej ciezarnej nie osiagnalby takich wartosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy w poniedziałek jak dzieciaki rosną. Ja przytyłam 6 kg na razie, w ogóle to nie mam jakoś apetytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny mi się wydaje... ja cukrzycy ciążowej nie mam ale każda powinna pilnować zaleceń swojego lekarza i już :) jak wiadomo ilu lekarzy tyle zdań na każdy temat i wiadomo tez nie od dziś, że te zdania bardzo często się różnią:) nie ma co się stresować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi moja gin już na wizycie mówiła, że te normy nie przekroczone wiele, ale dla pewność kazała iść do diabetologa, więc poszłam. On nic nie kazał robić, ewentualnie ograniczyc słodycze i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle Mamo bąbelów jak sie czujesz, bo ja już sie toczę, hehe. Na szczęście nie bolą mnie ani nogi, ani krzyż, troche kręgosłup w odcinku piersiowym. Ale noce sa fatalne, tak cięzko sie przekręcić z boku na bok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byloby ekstra gdybym nie musiala lezec:( ale rusalka to ja nie jestem od dluzszego czasu:P :D 102 w obwodzie ogranicza troche poruszanie sie i biodra mnie bola pewnie od tego lezenia raz na prawym raz na lewym boku bo na wznak nie daje rady a tak poza tym to czuje sie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w nocy jak sie przewracam to lapia mnie skurcze i to takie konkretne ze ani wstac ani chodzic jedno co pomaga to spacer do toalety, jak oproznie pecherz jest ciut lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dawno mnie tu nie było i widzę, że nie za ciekawie u niektórych z Was... trzymam kciuki aby wszystko się dobrze ułożyło. Ja na szczęście nie mogę narzekać- chyba już Swoje najgorsze bóle i nerwy przeszłam w lipcu przy okazji problemów z nerką. Mam nadzeiję, że Wasz stan zdrowie się poprawi i maluszki urodzicie w terminie! Mój jak na razie chyba ma się dobrze. Kopie coraz mocniej i bolęśniej ale taki Jego urok :-) Ja dziś w końcu nadrobiłam troszkę zakupowych zaległości, co prawda tylko ubrankowe zakupy to były ale już mam z górki... teraz jeszcze zostały mi kosmtyki itp... z tym mam największy problem, nie wiem na jakie mam się zdecydować... co będzie mi potrzebne i jakim markom i firmom zaufać tyle tego jest w sklepach. Zawrót głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama bąbelków, ja dobiła do 125 w pasie, fakt, drobna nigdy nie byłam ale urosnąć już 40 cm to szok. No i własnie ten giga balon blukuje moje ruchy łózkowe, hehe, a sikać to ja wstaje z 5 razy w nocy :) Będziesz miała cc? Moje dziecioki główkami w dół, więc jak sie uda to sn, oby :) Spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis przerzucono mnie na Fenoterol w tabletkach 6x po pół. Staramy się opóźnić wyjście młodego. Sterydy dostałam, wczoraj skończyłam je otrzymywać, cukier dzisiaj rano na czczo 87.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna to i tak niezle ja mam 16x1/2 :( Domi moi chlopcy tez glowkowo wiec tez mam nadzieje na porod sn:D w srode mam wizyte i mam zamiar wlasnie takie sprawy obgadac z lekarzem zobaczymy co powie i jakie ma zamiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Julianna to nie tak źle jest ja tylko 6 razy i to po pół tabletki . Głowa do gory pewnie za 2 dni do domku wyjdziesz :) ja przez tą akcje wczoraj z pająkiem nie mogłam zasnąć aż padłam z wycieńczenia . Obudziłam sie o 2 sprawdziłam poduszki i kołdre czy coś mi nie chodzi jakaś schiza mnie dopadła że jest ich więcej he he :) mała sie strasznie wierci sie tym bardziej że jestem mała to czuje cały czas stoje siedze leże . Ostatnio prawy bok sobie upatrzyła i ta czkawka . Najlepsze że moja niunia po mnie chyba ogórki kiszone lubi widać że mamy jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczełam ćwiczyć oddychanie mam często skurcze więc uspokajam sobie je oddychaniem i pózniej jest dobrze. mojego synka męczy gorączka i cały czas wysoka bo jak pomine dawke nurofenu to zaraz mu skacze do 39 st . Naszczęście jest lepiej bo w piątek nawet po leku mu nie chciała zejść wieczorem dopiero w nocy . Masakra w środe kontrola to powiem bo sie martwie jak to ja zaraz myśle że jakieś najgorsze choroby to mogą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypuszcza mnie Do domu przed cieciem, będą mnie obserwować, ale Do domu nie wrócę w dwupaku. Jutro będę wiedzieć więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja już po wizycie no i 2 listopada zostane mamą :) przy cc będzie moja gin z czego sie ciesze :) jeśli nie wydarzy sie nic wcześniej oczywiście...14 paź następna wizyta i wtedy odstawiam fenoterol..to będzie 37tc can_do odezwij sie jestem ciekawa jak tam u ciebie wizyta z ordynatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianna trzymaj sie, dasz rade!!! Agatka bylam na raszeji i dowiedzialam sie tylko tyle ze jak cos sie zacznie dziac lub w 42 tyg to mam sie zglosic i zobaczymy co dalej...;/ normalnie masakra jakas... wczoraj bylismy na grzybach, 2 pelne wiadra przywiezione, pies wybiegny, my zmeczeni ale zadowoleni. co prawda pozniej biodro mi siadlo i ledwo moge chodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to nie ciekawie wychodzi na to że musisz czekać aż sie zacznie coś dziać i nic innego nie zrobisz a swoja droga dziwne że nie ustalają terminu jeśli masz skierowanie na cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) a ja znowu po weselu:):) Mojemu Małemu chyba sie podoba muzyka (albo i nie) bo szaleje w brzuchu:) wierci tymi swoimi nozkami:) dałam rade jeszcze potanczyc:) ostatnio mam takie uczucie jakby mi sie krok rozchodzil, kosci miednicy mnie bola, chyba juz sie rozłażę:) u mnie dzisiaj tez 8 miesiac:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a ja mam coraz częstrze bóle i kłucia w kroczu no i skurcze . Naszczęście już raz rodziłam więc nie marywie sie póki co . julianna to dziwne ja miałam to samo bardzo często brałam fenoterol bo co 1.5 godz czyli by wyszło że około 20 razy dziennie i mnie do domu puszczali ale z tym że miałam częste kontrole . dziewczyny gdzie nasza tabelka :( już tak dawno jej nie było ja chyba źle szukam po tych stronach bo źnaleźć nie może albo strona do połowy mi sie wyświetli może niech ktoraś poszuka jakby miała czas oczywiście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie :) Dziewczyny szaleją, mam wrażenie, że one grają w piłkę :) Jestem szczęśliwa wreszcie zakończyłam remont, który ciągnął się od listopada zeszłego roku (kuchnia, łazienka i mały pokój). Pozostał tylko duży pokój, ale to w przyszłym roku. Na dzień dzisiejszy w małym pokoju dziewczyny mają nową podłogę i ściany pomalowane na kolor z duluxa mus z limonki. Jedynym meblem (już wypełnionym) jest biała komoda na ubranka. Teraz już tylko sprzątanie całego bałaganu. Julianna tak z ciekawości, w którym jesteś tygodniu ? Też nie mogę znaleźć tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam cos takiego... :) nick...............wiek..............termin...które dziecko....płeć.........woj. tralalala.............29.........30.10.2011....... ....1....................kuj-pom Ania23L.............23..........1.11.2011. ...........2 .................wlkpolskie Mama Urwisa......28...........1.11.2011............2............. ...małopolskie Julianna_Szcz.....20...........4.11.2011......... ..1...................zach-pom xdaisyx.............25..........4.11.2011......... .. 1. .................zach.pom takietam...........34...........5.11.2011............2.. .................lubelskie Erka................27..........12.11.2011....... ....2.. ..............małopolskie Karolciaaa24.....24...........15.11.2011...........1.. ......chł......wlkopolska agnieszkaj10....34...........17.11.2011............2 ................wlkopolska Zakręcona solniczka..........25..........24.11.2011....... ....1.. ..............małopolskie ch*jna82..........29...........24.11.2011...........3 ..................pomorskie olucha26stka.....26..........24.11.2011.. . .......2. ..............mazowieckie scarlett...........26...........26.11.2011.. .........2................małopolskie skrzatunio.......24...........27.11.2011............1.... ...........mazowieckie Sweet Malenka13.......20...........27.11.2011......... ...1 .....................łódzkie owca na manowcach......37...... ...28.11.2011..............3............. mazowieckie Lusiunia..........25..........17.11.2011..............1 ..............mazowiecki. sosna78..........33............15.11.2011............3 ...............małopolskie mama bąbelkow.........31...........19.11.2011..........3 i 4 ..............wlkopolskie Marcza...........25...........23.11.2011........ .....2 .............mazowieckie iza188..... ......28...........18.11.2011....... ...1 i 2 ............mazowieckie natii813..........29...........26.11.2011........ ..2 i 3 ..............wlkopolskie dorcia112.......39.......... .27.11.2011...... ....3 ...............warm.-mazur Anca87..........23............25.11.2011........ ......1 ...................śląskie agatka87.......24............12.11.2011........ .. ...1 ..............wlkopolskie can_do.........24.............22.11.2011......... ....1 ...............wlkopolskie skrzatunio....24.............27.11.2011. ............1. ............mazowieckie le_soleil........25............24.11.2011........ ......1...... .............. slaskie Kasiek1989....22...........28.11.2011...............?.... ............dolnoslaskie Wiosna81......29............29.11.2011......... .....2... .dz.......mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna to cos kolo 34/35 tc. U mnie narazie ok, skurcze sa ale malo i lekkie:)teraz wlasnie piore i ogarniam pokoj bo wyglada jakby przeszlo po nim tornado. I niestety zdecydowalismy ze musimy oddac wszystkie szynszyle:( bo przy przeprowadzce w przyszlosci mozliwe ze wlasciciel nie zgodzilby sie na nie, a my powoli zaniedbujemy je:( straszny bol.... ale nie mogenic poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×