Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Hej dziewczyny :) ja mam ten sztywny na łóżeczko przewijak. Chociaż jak synek sie urodził to nie miałam i tak jakoś mi było wygodniej przewijać go na łóżku i wogóle . Koleżanka dała mi dzisiaj śliczne ubranka np. Różowe spodnie na 3 mies h&m , i sukienusie . Boje sie tylko że teraz jak sie nastawiłam tak na dziewczynke przy porodzie okaże sie że chłopiec :/ no to by był szok totalny . u mnie sie wszystko uspokoiło poza tym że maleństwo sie strasznie wierci no i te upławy i z nietrzymaniem moczu mam problem ale tak ok . Dziewczyny was też ruszyło na sprzątanie i wogóle bo mnie cały dzień nic a teraz tak patrze co mogłabym zrobić :/ ale zaczne dopiero jutro bo dzisiaj synek zaraz idzie spać bo jutro do szkoły . pozdrawiam was Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny do jutra jest promocja w rosmanie na kosmetyki nivea dla maluszków mama własnie mi przywiozła cały zestaw oliwka krem żel chusteczki.. 9,99 szt, pare zł mozna zaoszczędzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam też przywiozła tiramisu troche spróbowałam ale lepiej wiecej nie jem bo sie boje..a jest naprawde pyszne mhhmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja kupiłam sobie chusteczek bo są tanie,za dwie paczki 9,90 to mało mi się wydaje jak patrze na pampersowskie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane:) trochę się nie oddzywałam, ale czytałam Was codziennie:) ostatnio napisałam się tyle i nie wysłało mi się tylko skasowało;) eh... ja pozwolę się jeszcze wtrącić a propos tych materacyków do kąpieli, ja miałam taki przy córci i mi się sprawdził w 100%. Trzeba tylko go odpowiednio użytkować, no i nowy co ok 2 tyg, ja po każdej kąpieli płukałam porządnie, a potem suszyłam, nie odkładałam byle gdzie, a przed każdym użyciem zalewałam wrzątkiem, a po chwili letnią wodą. I mi było wygodnie, bałam się na początku kąpać takie delikatne maleństwo, a ta gąbka mi pomagała;)ale każdy ma swoje racje i ja niczego nie podważam;) zastanawiam się również nad materacem, wcześniej miałam gryka-pianka-kokos i był ok, a teraz mi polecono pianka kokos i się zastanawiam, ale chyba wybiorę ten z gryką:) dziewczyny powiedzcie mi jeszcze jakie podgrzewacze macie, tzn jakiej firmy? Może jest jakaś którą polecacie lub odradzacie? zazdroszczę Wam, że już macie ubranka poprane;) ja póki co czekam na zamówioną szafę, ma być ogromna, mam nadzieję, że pomieszczę wszystko dla mojej Kruszynki;) mają przyjechać w piątek i ja zamontować no i wtedy ruszam z praniem pełną parą;) sobota ma być ładna:) nie ma dnia, żebym nie myślała o Juliannie, jakoś to mnie lekko przeraża, że ona już mogła urodzić, oby tylko wszystko było w jak najlepszym porządku!!!!!!!!!!!!!!!!! mama bąbelków no i jak tam po wizycie? trzymajcie się, ściskam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w poniedzialek ide do szpitala i sama nie wroce powinnam sie cieszyc ale nie umiemto maga byc 2-3 tygodnie a przeciez mam dzieciaki w domu:( ech ide spac bo mnie kiepski nastroj dopada...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj kochane, ja wciąż w dwupaku i w domu. Wymusiłam ma lekarzach fenoterol w tabletkach i leki osłonowe. DO 38 tygodnia mogę je przyjmować w dawce 6x pół i młodemu to nie zaszkodzi. A oni chcieli mnie juz ciąć, bo juz można... ALe jeszcze nie ma konieczności. Moje malenstwo ma obecnie 2.2 kg. Malowodzie ustąpiło, wód jest ok 6 AFI. Szyjka 2 cm długości. Wypuścili mnie we wtorek bez leków. BO ordynator stwierdził że jak będą skurcze to mam wracac i idziemy ma salę operacyjną. Wczoraj zaczęły się skurcze, silne i regularne. Pojechaliśmy do szpitala. Chcieli mi podać fenoterol i zostawić mnie ma obserwacje, ale po szczerej rozmowie z lekarzem postanowiłam przyjmować leki w domu. U siebie przynajmniej uda mi się wyspać I zjeść coś lepszego. Jutro mam kontrolę wód i ktg. DZisiaj ma 10 wizytę u lekarza prowadzącego ciążę. Fenoterol działa. Skurczy nie ma a mały w brzuchu niech jeszcze chwilę posiedzi... Najważniejsze teraz to spokój, Lezenie, picie minimum 3l wody dziennie i łykanie magnezu i lęków. A ! Od wczoraj boki mnie gardło i mam powiększone migdalki, pewnie jeśćwd coś przyniosłam ze szpitala... ECh. Odezwę się później kochane :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) dzisiaj synek poszedł do przedszkola zadowolony dzieciaczki za nim sie stęskniły :) julianna będzie dobrze :) jeszcze troszke i wszystkie sie rozpakujemy :) i będziemy w Jednopaku. Ja już ogólnie podekscytowana podenerwowana bo już nie długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dziś jakoś marnie szło mi spanie - od 5 już praktycznie na nogach. Ale to nic - zrobiłam już sporo rzeczy. Jeszcze tylko upiorę wczoraj zakupione flanelki i pieluszki tetrowe i idę na spacer :) Wczoraj wieczorem dowiedzieliśmy się, że nasza fasola to 100% dziewczynka. Termin porodu zaczął się zgadzać z tym co lekarz wyliczył na początku na swoim papierowym kółku - czyli 3 listopad :) Wszystko jest dobrze - mała waży 1,9 kg i ma całkowicie wszystko na swoim miejscu. Pani doktor udało się zrobić takie fajne zdjęcie - widać bardzo wyraźnie całego buziaka , a pod brodą tak fajnie podpiera się rączkami. W sumie to pierwszy raz kiedy tak ładnie ją było widać , do tej pory mieliśmy przyjemność oglądać jej pupę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna jesteśmy z Tobą!!! Trzymam kciuki, na pewno dacie radę! Ja dziś idę na usg i już sie stresuje, sama nie wiem czemu... Mam nadzieje, że wszystko jest ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Julianna gratuluję, bo to naprawdę dobre wiadomości:) Mama bąbelków nie martw się nic, ja się mogę jedynie domyślac co czujesz, dla mnie też nie byłaby dobra wiadomość, ale najważniejsze, żebyście wrócili do domu wszyscy razem zdrowi i szczęśliwi:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczyny no i co z tymi podgrzewaczami?;) niech mi ktoś napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam do Was jeszcze jedną prośbę, napiszcie mi proszę czy taka pościel nada się dla dziewczynki http://allegro.pl/drewex-posciel-4-elementowa-hippo-komplet-k4-i1802955235.html nie wiem czemu bardzije spodziewałam się chłopca, każdy kogo bym nie spotkała mówił, że na bank chłopiec, nawet panie w przedszkolu mojej Amelki mówiły, jak mnie zobaczyły, że widać, że spodziewam się chłopca;) i tak jakoś chyba sobie zasugerowałam, że faktycznie będzie chłopiec, a to się okazało, że dziewczynka;) i w zawiązku z tym zastanawiam się co z ta pościelą, mi się podoba, jakoś mnie urzekł ten hipcio:) ale może pościel jest zbyt chłopięca??????? co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erka - jak dla mnie pościel jest świetna i dziewczynce też w niej będzie się dobrze spało :) Wiem, że tak się utarło , chłopcy to niebieski, dziewczynki różowy, ale czy to jakiś grzech ubrać dziewczynkę w śliczne niebieskie ciuszki ? Ja nie miałabym z tym problemu - szczególnie , że kolor niebieski uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis noc wmiare,chociaz siusiu to wstawałam chyba z 5 razy... Juliana dobrze ze jestes w domku no i ze mały jeszcze w brzuszku:)Duzo zdrówka dla Was!!! Erka ja mam podgrzewacz jakis tam zwykły z allegro wiec za dużo nie pomoge,ale posciel super i jak najbardziej moze byc i dla chłopca i dla dziewczynki! U mnie dzisiaj rozpoczyna sie 34 tydzień ;) Dodaje zdjecie mojego brzucholka http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/22bc560dcdf6b8e4.html Miłego Dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciaaa24 ladny brzusio:) mamo babelkow moglabys mi napisac swoj dzienny jadlospis przykladowy? zebym miala jakas podstawe w glowie jak to powinno wygladac. Oczywiscie ze wszystkimi cukierkami, paluszkami itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erka pościel jak najbardziej i jest śliczna. Ja mam firmy Glck są dobre jakościowo i nie płowieją ja mam po synku pościel z 2007 kolekcji i żółto -niebieska w misie i kwiatki i pasuje do chłopca i dziewczynki :) jeśli chodzi o pościel z tej firmy to polecam dziewczynki są naprawde śliczne :)robią nawet na zamówienie według własnego upodobania . Podgrzewacza nie kupuje przy synku nie miałam i teraz też nie mam zamiaru mieć aż tak bardzo to to chyba potrzebne nie jest chociaż dla nie których mam ułatwienie. ja zaraz biore sie za prasowanie ciuszków które wczoraj prałam i pościeli :) mam prześcieradełko z falbaną więc troszke sie na męcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Julianna fajnie że synuś jeszcze trochę poczeka, w końcu dla niego lepiej, żeby jeszcze sobie posiedział tam, gdzie mu najlepiej :) Co do przewijaka, ja nie miałam i nie zamierzam mieć, zawsze przebierałam małą na łóżku i było mi tak wygodnie. Zastanawiam się nad podgrzewaczem, ale z drugiej strony przy pierwszym dziecku świetnie sobie radziłam bez niego.. Widzę, że w listopadzie chyba będzie przewaga dziewczynek :) Karolcia fajny brzuszek i tak jakoś wysoko mi się wydaje w porównaniu do mojego, ale może to tylko wrażenie. A ja na 90% będę cięta :O:O:O Normalnie zaczynam się bać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać, że właśnie panowie robią mi szafy i od poniedziałku zaczynam wielkie pranie i prasowanie, bo widzę że w porównaniu z Wami jestem daleko w tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia 83
Witam kochane kobietki, jestem tu nowa, ale tez mam termin na listopada. Miło poczytac waszych rad widze że nie jestem sama z tym wszystkim. Od 3 tyg biore fenoteron na poczatku było okropnie -drznie rąk i serducho waliło, ale juz dobrze. Wam też śni sie poród i wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna-ciesze się z dobrych wiadomosci.W domu odpoczniesz i nabierzesz sił. Mamo bąbelków,Izo-u mnie w rodzinie są bliźniaczki urodzone w 33tyg ciaży prze cc.Teraz to wielkie konie 19letnie ale pamietam je jako małe żaby.Izo-co się dzieje z nogą?Czy masz przypadkiem żylaki? Honia 83-witaj.Na kiedy masz termin? Scarlett-nie bój się cc.U mnie tez ciecie,juz drugi raz. Joanna R-napiszesz który szpital wybrałaś?Ja na Madalińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie tu dzieje witam nowa mamuske mamobabelkow bedzie dobrze musisz myslec o chlopcach ale tych co sa jeszcze w brzuszku :) julianna dobrze ze fenoterol pomaga i mały jeszcze troche poczeka scarlett ja tez bede miała cc i jestem troche przerazona chociaz probuje myslec pozytywnie co do podgrzewacza to narazie nie kupuje ale jeśli uznam że jednak potrzebuje to sie napewno w taki zaopatrze ja jutro wstawie pranie z pościelą i pieluchami i na tym chyba koniec :) aa nie jeszcze rożek ale nie wiem jak go prać bo jest usztywniany ale chyba nic sie nie stanie jak go wrzuce do pralki no i ochraniacze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka najlepiej wyciągnij ta usztywniana wkładkę i resztę wypierz;) ja tak robiłam, myślę, że u Ciebie tez da radę:) dzięki dziewczyny za odpowiedź, faktycznie nie będę kombinowała z inną pościelą, ta będzie ok:) mam jeszcze jedną w żółte kaczusie i tyle starczy:) Karolcia śliczny brzusio:) i faktycznie taki dość "wysoki" mi tez się wydaje, że ja mam niżej, ale ponoć z dziewczynkami brzuch jest niżej nie wiem czy to prawda;) no właśnie ja też się zastanawiam nad takim zwykłym z allegro i chyba też tak właśnie zrobię:) scarlett do mnie jutro przyjeżdżają z szafą, więc ja w weekend zaczynam wielkie pranie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już po prasowaniu wyprosowałam wszystko. Agatka a z tego rożka usztywniacz nie jest czasem wyciągany sprawdź bo przeważnie wyciągać można usztywniacz . Witam nową mamusie :) scarlett dokładnie ja też na łóżku . A potrzeba przewijaka wyjdzie w praktyce he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Aniu wszytko tak naprawdę "wyjdzie w praktyce" każda z nas jest inna, każdej coś innego odpowiada, lepiej coś dokupić niż zagracić dom niepotrzebnymi sprzętami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erka to ciekawe co mówisz bo ja jak byłam z synkiem w ciąży to miałam bardzo nisko i teraz też mam nisko i dziewuszka jest :) karolcia faktycznie wysoko masz brzuszek bo jak ja patrze na swój to ja mam teraz bardzo niziutko tylko wiecie nie którym już sie pewnie opuścił brzuszek tym co maja za soba już 1 ciąże i poród . Tobie karolciu może opuści sie przed porodem. Jak to sie mówi każda ciąża inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki laseczki rzeczywiście można wyciągnąć te usztywnienie :) właśnie listonosz przyniósł mi koszule i papcie :) ale niestety koszule musze odesłać bo jest strasznie przeswitująca!!to ma byc do szpitala a nie do burdelu za przeproszeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka może to jakaś nowa moda :D no ale fakt też bym takiej nie wzięła . na porodówce i tak sie jest prawie gołym . U nas w szpitalu przykrywają dodatkowo kołdrą więc troszke plus jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca na manowcach - jeśli chodzi o szpital to mamy dwie wersje. Albo Inflancka - tam pracuje kilka znanych mi pielęgniarek, w tym siostra mojego taty (liczę na to, że znając tam kogoś będzie łatwiej :) ) Druga opcja to szpital w Wołominie - mieszkamy teraz w Markach, więc to jest opcja łatwiejsza logistycznie, poza tym pracuje tam mój lekarz prowadzący, doktor Dłuski, a zastępcą ordynatora jest doktor Stelmach, która też jest mi dobrze znana. Rodziło tam kilka moich koleżanek - wspominają to bardzo dobrze. Wiadomo, że wszystko zależy od ludzi na których trafię. Nie mamy kasy na prywatną klinikę - więc pokładam nadzieję w tych dwóch szpitalach. Eh... boje się tego wszystkiego strasznie. Do tego nie mamy ślubu z moim M, więc czeka nas trochę formalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze myslec o wszystkich moich chlopcach i to mnie martwi bo nie moge sie rozdwoic:( SweetMalenka to pisze:) 1 Sniadanie (okolo 9 rano)2-3 WW(wymienniki weglowodanowe-10g weglowodanow=1WW) - 2 kromki pieczywa wasa classic z maslem wedlina do tego duzo warzyw pomidor ogorek salata do tego kielbaska jajko co lubisz 2 sniadanie(zwykle po pomiarze czyli po 1,5-2h) 2WW -jogurt naturalny z platkami owsianymi lub otrebami do tego owoc jablko brzoskwinia czy nektarynka 1 szt obiad(okolo 14-15) 4-5WW 4 niewielkie ziemniaki 4-5albo lyzek ryzu albo kubek ugotowanego makaronu lepiej ciemnego) sos mieso(ok 100g) duzo warzyw swiezych albo mniej troche gotowanych(odpada marchew i burak) podwieczorek (po pomiarze ok 15-2h) owoc kawalek ciasta kanapka do wyboru lod (wszystko w rozsadnej ilosci ) 1 kolacja 2WW okolo 19-20 2-3 kanapki wasa z wedlina serem warzywami tunczyk kielbaska itd 2 kolacja okolo 23 kanapka lub dwie (wasa jest sprawdzona i bezpieczna)z nabialem ja na posilki takie jak podwieczorek czy 2 sniadanie jadam tez serki danio np kawalek dietetycznego ciasta roznie wszystko zalezy od tego jak glodna jestem jesli zjem na 1 sniadanie malo pieczywa ale duza kielbaske z wody to jestem pelna a cukier mam bardzo dobry.nie powinno sie zmieniac por posilkow i TRZEBA jesc pieczywo ziemniaki ryz makarony kasze co lubisz! mam nadzieje ze troche pomoglam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×