Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Nie z katarkiem lepiej nie bo jeszcze któreś zarazki tym bardziejj że kaszel ma . Różnie bywa . A może wrócić czasem i bedzie . Zobaczymy może w czwartek pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja starszakowi pod paszka mierze a dla małej będe mieć elektroniczny brauna . Są dobre bo dzieciaczka nie męczysz i mierzenie trwa pare sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę że jak dobrze pójdzie to wyślę małą w czwartek do przedszkola. A jak nie to trudno, pójdzie dopiero w poniedziałek, tyle że ona bardzo przeżywa że musi zostać w domu i co godzinę się pyta, kiedy będzie mogła iść do przedszkola.. A ten termometr to chyba fajna rzecz, szczególnie dla kilkumiesięczniaka, który nie będzie już cierpliwie czekał aż zwykły termometr zmierzy temperaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak mój dziunio :) no ale wytłumaczyłam mu że jak wyzdrowieje to wtedy pójdzie i już sie nie pyta :) teraz ogląda mini mini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie więc trzeba będzie sie zaopatrzeć w taki termometr jeszcze.. u mnie coś słonko zaszło ale mam nadzieje że przewieje to pranie i wieczorem będe mogła prasować.. ja też robie zupe ale chyba zostane przy rosole bo ostatnio to albo fasolowa grochowa warzywna najwyżej jutro wrzuce pomidory i będzie coś innego :)chyba że dzisiaj ją wciągniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno a ja uwielbiam rosół, na kolacje napewno też sobie odgrzeje chociaż żeby sie napić do kubka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam faze na słodkie...mogła bym jeśc i jeść..to samo z zupami,jem je na akord,tylko kapuśniak omijam wielkim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam w brzuch wchodzi wszystko . No może poza tym czego nie lubiłam i nie lubie nadal. ja mam ostatnio faze na nic mi sie nie chce :) no dziewczyny odpoczywajcie jak najwięcej potrzebne dużo sił będzie nie długo do porodu i po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny patrze sobie teraz na książeczke zdrowia i pamiątki z pierwszej ciąży :) no i tak sie zastanawiam czy będe miała przy drugim też krótką pępowine . No i synek rodził sie najpierw rączką naszczęście nie musieli mu barku łamać . Tak patrze jaki malutki mój synuś był taki słodziuś nadal przystojniaczek jest :) miał 6 pkt bo w zamartwicy sie urodził ale dostał odrazu tlenu i było ok . Takie wspominki są fajne jejciu już sie nie moge doczekać aż pojade na porodówke i zobacze drugie dzieciątko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj na obiad kopytka z kapustka mniam mniam:) termometr mam taki elektroniczny zobaczymy najwyzej później sie kupi jakis jak bedzie trzeba... ja dzisiaj słaba jakas jestem , brzuchol boli i senna jakas sie zrobiłam;/ jutro o 6 musze wstac na te wstretne badania...agnieszka ja glukoze tez mam tylko zapomniałam dopisac takze jutro mamy taki sam pakiet badan;) pewnie z 3h tam posiedze... Ania smaka mi narobiłas tym kapusniakiem moze jutro ugotuje jak bede na siłach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy :) gotuje według przepisów mojej babci bo od niej moja mama sie uczyła i ja od mamy więc miałybyście co jeść :) . U mnie w domu gotuje tylko ja potrawy na wigilie czy wielkanoc też ja nie lubie jak mi sie ktoś pałęta po kuchni . Ja gotuje rodzina sie nie wtyka i czeka :). no w następnym tyg mam wizytke zobaczymy co tam sie dzieje i jak tam dzidziol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet maleńka miałam przy synku taki wózeczek i uwierz że sie sprawdzi ja go wnosiłam po schodach znosiłam i nie jest ciężki wydaje sie tylko że waży nie wiadomo ile . Ja teraz mam Bebecar Style AT i sprawdzałam znosząc go i mnie osobiście odpowiada może gondola jest ciężka ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i taki wózeczek sie super prowadzi po wielkich śniegach poprostu marzenie :) lepiej jak te ze skretnymi kołami . Ja znowu rodze na zime więc coś o tym wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pamiętacie Oluche 26stke ciekawe co tam u nie jak sobie poradziła po poronieniu :( czasem sobie tak wspominam i smutno mi sie robi bo gdyby nie to teraz razem z nami by sie szykowała do porodu . Miejmy nadzieje że sie trzyma i nie długo znowu będzie szczęśliwą ciężaróweczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka wózeczek super a foteli kupiłas po mega kazyjnej cenie;) ania a ja tak sobie własnie ostatnio myslałam o tym ze na poczatku jedna z nas straciła dzidzusia ale nie mogłam przypomniec nicku...to okropne ale napewno jakos sie pozbierała i moze zaczeła nowe starania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusie pamietam bo ona miała takie same orzeżycia jak ja nawet jej córeczka była w wieku mojego synka tylko był tydzień różnicy i teraz też tak samo . Więc utkwiła mi w pamięci miejmy nadzieje że starania sie zaczęły i Kochana sie z nami podzieli szczęśliwą wiadomością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wróciłam od lekarza, mała jest głową w dól, Waży 2170g - dziś u mnie 32t5d. Cc bedę miała na początku listopada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny maskara . Leże sobie dzidzia czkawke dostała wiem bo często pod pępkiem mam uczucie rytmicznego pukania :) ale wierci sie nie miłosiernie :) i żal mi tej mojej dzidzi bo w ciągu dnia ma nawet z 6 razy czkawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka super ze z dzidzia wszystko dobrze:) ania mój tez ma ciagle czkawke bo czuje takie rytmiczne pukanie wiec to chyba to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest to :) jejciu jak z synkiem w ciąży byłam to nie miał prawie wogóle . A teraz to masakra . Może to przez tą cole co wcześniej piłyśmy a właśnie nadal ją pijecie i jecie te śmieciowe jedzienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek..............termin...które dziecko....płeć.........woj. tralalala.............29.........30.10.2011....... ....1....................kuj-pom Ania23L.............23..........1.11.2011. ...........2 .................wlkpolskie Mama Urwisa......28...........1.11.2011............2............. ...małopolskie Julianna_Szcz.....20...........4.11.2011......... ..1...................zach-pom xdaisyx.............25..........4.11.2011......... .. 1. .................zach.pom takietam...........34...........5.11.2011............2.. .................lubelskie Erka................27..........12.11.2011....... ....2.. ..............małopolskie Karolciaaa24.....24...........15.11.2011...........1.. ......chł......wlkopolska agnieszkaj10....34...........17.11.2011............2... dziewcz.....wlkopolska Zakręcona solniczka..........25..........24.11.2011....... ....1.. ..............małopolskie ch*jna82..........29...........24.11.2011...........3 ..................pomorskie olucha26stka.....26..........24.11.2011.. . .......2. ..............mazowieckie scarlett...........26...........26.11.2011.. .........2... dziewczynka.....małopolskie skrzatunio.......24...........27.11.2011............1.... ...........mazowieckie Sweet Malenka13........20...........27.11.2011......... ...1 .....................łódzkie owca na manowcach......37...... ...28.11.2011..............3............. mazowieckie Lusiunia..........25..........17.11.2011...........1....c órka.....mazowiecki. sosna78..........33............15.11.2011............3 ...............małopolskie mama babelkow.........33...........???:)..........3 i 4 chlopcy ..............wlkopolskie Marcza...........25...........23.11.2011........ .....2 .............mazowieckie iza188..... ......28...........18.11.2011....... ...1 i 2 ............mazowieckie natii813..........29...........26.11.2011........ ..2 i 3 ..............wlkopolskie dorcia112.......39.......... .27.11.2011...... ....3 ...............warm.-mazur Anca87..........23............25.11.2011........ ......1 ...................śląskie Agatka87.......24..........2.11.2011.........1 .......dziewczynka.......wlkopolskie can_do..........24.............22.11.2011......... ....1 ...............wlkopolskie skrzatunio.....24.............27.11.2011. ............1. ............mazowieckie le_soleil.........25............24.11.2011........ ......1...... .............. slaskie Kasiek1989.....22...........28.11.2011...............1... . chłopiec.........dolnoslaskie Wiosna81.......29............29.11.2011.........2...dziew c zynka...........mazowieckie Majjja54321....21...........01.11.2011..............1.... ..........małopolskie moonia ..........21..........26.11.2011.........1.......dziewczynka ....... lubelskie kaska85.........26............11.11.2011........2 ...... chłopak............łódzkie Kaczka007......26...........12.11.2011.........1.......c hłopak........mazowieckie justa83..........28............12.11.2011........1....... .dziewczynka...... magslom.........30............30.11.2011........2........ dziewczynka......wielkopolskie kellyj.........30.............12.11.2011......1.....chło piec.........śląskie miniaczek25......25.........23.11.2011..........1.......d ziewczynka...........UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie;-) podczytuje Was, ale ze M. wrocil nie mam czasu na pisanie... poki co wszystko jest super, chociaz czasem Synek juz tak sie rusza ze az sie kule;-) buziaki dla Wszystkich;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silka z okolic Katowic
Silka....30.....29.11.2011.....3....dziewczynka.....śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×