Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

gratuluje sliczne dziewczynki!!!! ja po wizycie:) moj Maluch wazy prawie 3 kg, jesli urodze w terminie to bedzie mial ok 3400-3500:) a co do tych wymazów, to dopiero dzisiaj lekarz mi pobrał, a wynik mam wziasc ze soba do porodu... szyjka ma 2,8 i nie ma oznak ze urodze w najblizszych dniach. chociaz brzuc boli mnie coraz czescej, np dzisiaj w nocy to nie moglam w ogole spac...jak bym sie nie ulozyla, z kazdej strtony czulam bol i ucisk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pieknosci te Wasze dzieciaczki:) a mnie znowu ciagnie w dol, kregoslup zaczal bolec, ale to moze przez to ze dzisiaj konczylam myc okna i wieszac firanki. I wstanie z lozka to juz jedna wielka udreka. Czasami taki "skurczyk' mnie zlapie ale tak gwaltownie i chwilowo. I do kibelka jak juz pognam to wyjsc nie moge:D Wolalabym jednak, zeby byl jakis jasny objaw porodu, bo boje sie ze gdy nadejdzie ta chwila, pomyle ja ze zwyklymi bolami. Jakos nigdy nie bylam skora do wizyt u doktora a co dopiero szpital:D Mala ciagle kopie i sie przemieszcza a mi sie wydaje ze juz mam rozwarcie ze hoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki :) Siłka trzymaj się będzie dobrze !!! Musi być dobrze!!! :) swwetMalenka u mnie właśnie jest podane w punktach dlatego pytam, bo nie wiem co i jak :D karolciaaa ja mam wpisane w rubryce inne objawy coś szyjce ale mój gin tak nabazgrał że ja już nie wiem czy to punkty czy co :D a karolciaa jak leżałam w szpitalu to była kobietka z wysokim ciśnieniem położne kazały leżeć jej na lewym boku może Tobie też pomoże ? wczoraj na wieczór zaczęły łapać mnie skurcze i nawet pobolewały więc z tego wszystkiego spakowałam torbę :D no ale skurcze pojawiają się dalej i nic poza tym :) stokrotka12345 u mnie takie skurcze są na porządku dziennym, chwilami mam wrażenie jakby ktoś mi pasek zaciskał na brzuchu.... iza, agatka zazdroszczę że macie już maleństwa w domu :) dziewczynki są przecudowne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobohit
NOWA, SUPER KOLOROWA BIELIZNA - SUPER CIUSZKI NA MALUSZKI. ZABAWNE BODZIAKI, ŚPIOCHY, SPODENKI, KAFTANIKI dla maluszków w rozm. od 56 do 104 na sezon jesień/zima 2011r. Bielizna bezpośrednio od polskiego producenta. Serdecznie zapraszam do sklepu: bobohit.na.allegro.pl Znajdziecie tam Państwo także: > wyprawki dla niemowlaczków, > piżamki dla królewny i dla zucha, > rajstopki z mikrofibry, żakardowe, itp., > buciki na sezon jesień/zima, > bluzy polarowe. Jednym słowem SUPER CIUSZKI NA MALUSZKI w rozm. od 56 do 128. Łącznie ponad 120 pozycji asortymentowych! Serdecznie zapraszam. Naprawdę będą Państwo bardzo mile zaskoczeni, zarówno cenami jak i poziomem obsługi! bobohit.na.allegro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) widze że zaczęła sie weekendowa cisza he he :) a może rodzicie ? :) u mnie zonowu to samo niby sie zaczęło a potem spokój eh zwariuje wkońcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 12345
Hej ! Zazdroszczę mamą które mają już swoje maleńśtwa przy sobie. Ja wczoraj odebrałam wyniki krwi i moczu i niestety mam białko w moczu. Moja gin jest na urlopie więc nie mam do kogo zadzwonić. Muszę czekać do poniedziałku. Boję się iść do szpitala, ponieważ w domu mam dwuipół latka więc jego nie chcę zostawiać. Z drugiej strony muszę myśleć również o drugin dziecku. Odnośnie wymazu u mnie jest "czysto". Moja ginekolog tłumaczyła mi istotę tego wyniku. Gdyby był nieprawidłowy należałoby przeleczyć mnie antybiotykiem aby w czasie porodu nie zagroziło to dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny:) Filip urodzi się 27.10 o 15.01 ważył 2805 i mierzył 52cm. Poród miałam wywoływany z powodu małomałowodzia. Rodziłam ze znieczuleniem. Nie pisze bo nie mam netu:( karmię piersią i dokarmiam odciągniętym pokarmem butelka. Mały zdrowy na początku tylko płakał tak jak by kolki miał ale na razie jest dobrze. Mieliśmy szczęście i Jego zdjęcie będzie w gazecie wyborczej:) pozdrawiam wszystkie mamy i powodzenia dla reszty dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny:) Filip urodzi się 27.10 o 15.01 ważył 2805 i mierzył 52cm. Poród miałam wywoływany z powodu małomałowodzia. Rodziłam ze znieczuleniem. Nie pisze bo nie mam netu:( karmię piersią i dokarmiam odciągniętym pokarmem butelka. Mały zdrowy na początku tylko płakał tak jak by kolki miał ale na razie jest dobrze. Mieliśmy szczęście i Jego zdjęcie będzie w gazecie wyborczej:) pozdrawiam wszystkie mamy i powodzenia dla reszty dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teź sie boje mam synka 4-latka i jak mam go zostawić samego w domku to jestem chora :( no właśnie pierwsza nocka za nami i ospa daje czadu . Bo to dopiero zaczął sie okres wylęgania a trwa on 2 tyg . A lekarz mówił że około 3 tyg niech posiedzi w domku masakra jakaś . Lekarz ogólnie był zaskoczony że tak szybko wykryłam ospe. Ale to było nieuniknione bo z przedszkola już 5 dzieciaczków choruje na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to już wszystko wczoraj posprzatałam bo widze że buzia mi się męczy(oczy mam "zmęczone")...mama mnie pilnuje na każdym kroku ale udało mi sie umyć okna i powiesić firanki bo mój mąż na pewno będzie balował zamiast sprzątać jak mała wyskoczy hehe:) W nocy miałam skurcze ale dzisiaj rano skoczyłam na bazarek i nic,wiec widocznie nie jest jeszcze czas:) Poza tym poddenerwowana jestem...wszystko mnie denerwuje..nie boje sie tylko mnie wszystko wkurwia za przeproszeniem... Owieczka ja jestem na Madalińskiego teraz w czwartek..od ok 11 do..do kiedy wyjde bo ostatnio wyszłam o 14 wtedy co pisałaś..długo...ale co zrobić.. Na tym ktg jest nudno hehheheheh:) A co tam u naszej Julianny i Nicol,bo reszta mamuś coś tam pisze:)widziałam Aleksa na FB jaki uroczy:)))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka zasuwaj do szpitala albo jakiegokolwiek lekarza białko w moczu to nie sa żarty!!! moze świadczyc o zatruciu ciążowym a to grozi poważnymi konsekwencjami dla Ciebie i meleństwa , synkiem ktos sie zajmie napewno a Ty jedz jak najbardzej spr co i jak...jesli masz cisnieniomierz to zmierz tez cisnienie bo jak za wysokie i na dodatek to białko to nie ma co czekac!!! ja ma teraz podobna sytuacje z tym ze u mnie jest wysokie cisnienie i opuchniecie a białka nie mam... Wczoraj miałam mega wysokie cisnienie wieczorem i wierzcie mi nie spałam cała noc czekałam do rana zeby mój zawiózł mi mocz do badania bo tak sie stresowałam tym białkiem naszczescie narazie nie ma! A tak pozatym to u mnie cisza zadnych skurczy ani objawów nadchodzacego porodu...mimo ze sprzatam,wydziwiam byle cos sie ruszyło;) nicol niech sie synek dobrze chowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka 12345, tak masz rację, nieprawidłowy wynik z wymazu trzeba wyleczyć antybiotykiem przed porodem... Tam jedna z was pisała że lekarz wynik kazał jej zabrać na poród, trochę dziwne ale też nie wiem kiedy masz termin, może rzeczywiście na leczenie ciebie nie ma już czasu tylko wtedy jeśli dzieciak zarazi się bakterią to trzeba będzie ten antybiotyk podać jemu, to już ja wolę brać choć może to i na jedno wyjdzie... Na tych globulkach pisze żeby nie brać w ciąży bo są na bazie jodu a jod może przenikać przez łożysko przez co dziecko może mieć tymczasową nadczynność tarczycy... No ale lekarz kazał brać to biorę... Dobrze że to już końcówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed porodem miałam robiony posiew - coś tam byłoźle i brałam jakiś antybiotyk dopochwowo. Ja w szpitalu codziennie miałam raban z kąpielą maluchów wręcz błagałam, aby kąpały tylko jedną na raz, ale wiem, że nie trzeba martwić się zamoczonym pępkiem. Mi polecona psikanie na niego octenisept'em, oraz przemywanie nim ewentualnie fałdek pod paszkami i na szyi z tyłu gdy by pojawiły się krostki. Na brak zajęć nie narzekam. Małe karmię piersią i dokarmiam sztucznym w nocy - szybciej jedzą z butelki. Samą cesarkę wspominam dobrze, ale dochodzenie do siebie..... dostałam skrzydeł gdy przyniesiono mi z inkubatora w 4 dobie po cc małą Zosię. Dopiero wtedy zapomniałam, że coś boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiunia Ja tez chodze wsciekła,bardzo szybko się mecze i nawet głupie schylenie po ziemniaki do worka jest teraz problemem.Z moja tesciową srednio,chyba urosepsa. Dzwoniłam wczoraj do rejestracji na Madalińskiego aby ustalic termin wizyty i niestety dopiero 1grudnia wiec musze przyjechac jak bedzie gin przyjmował. Spokojnego weekendu wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzisiaj kregoslup boli i krzyz i takie skurcze mam ze az sie prostuje odrazu ale takie 2 sekundowe. I teraz od ok 1 h ciagle brzuch mnie boli.. nie wiem czy to juz czy panikuje..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka12345
Ania 23 posłuchaj lekarza i nie wypuszczaj starszego synka na dwór przez 3 tygodnie. Ospa nie jest groźna ale jak ją przeziębisz to masakra. Powikłania są straszne. Mój malec jak przechodził ospę przez bite 3 tygodnie siedział w domu. Karolciaaaa24 dzięki za radę. Masz rację wszystko trzeba sprawdzić. Najgorsze co można zrobić to coś zaniedbać na samej końcówce ciąży. Tak jak wiele z Was mnie również wszystko wkurza. Szczególnie mąż:) Ale czytałam, że może to być jedna z oznak zbliżającego się porodu:) Dziewczynki a może któraś z Was zamierza rodzić na starynkiewicza w wwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam będę rodziła :-) mam tak zalecone przez lekarza. Już tam nawet leżałam na patologii przez dwa dni na obserwacji. Mój Michaś ma wadę nerki i zalecony mam tam poród ze względu na najlepszy odzdział Neonatologii. A czemu pytasz, też tam masz zamirar rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam mojego synka! Porod okropny zakonczony cc z braku postepu rozwarcia,ale to i tak najcudowniejszy dzien mojego zycia. Buziaki i trzymam kciuki za was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry;) Xsdaisyx gratuluję:) Następny dzidziuś na świecie :) Jak będziesz w domku prześlij zdjęcia maleństwa. Ale się nam te dzieciaczki szybko rodzą jedno po drugim ja mam wrażenie że urodzę jako jedna z ostatnich bo na razie czuję się b dobrze żadnych mocniejszych skurczy ;) Kurczę cały czas się zamartwiam czy wybrałam dobry szpital.Dużo osób radzi mi jechać do Bielska do prywatnej kliniki płacę 400 zł ale jest b dobra opieka i dają znieczulenie.Ale mąż mówi żebym nie panikowała tylko rodziła u nas w szpitalu gdzie jest mój lekarz i nie słuchała tych dobrych porad.Boję się że jakby coś poszło nie tak to będę sobie pluła w brodę że nie pojechałam do tego Bielska:/ Dzisiaj jadę na uczelnie dobrze bo mamy krótkie zajęcia bo po wczorajszym dniu od 8 do 18 mam dosyć:) Miłego dnia wam życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowych Mamuś :) Anca-domyslam się,ze masz na mysli Esculap. myślałam o tym ,ale u mnie to by jednak była za duża odległosc i problem z powrotem z noworodkiem.Jest na kafeterii topik o tej klinice.Gdybys sie jednak zdecydowała to pamietaj,ze 14 i 15 listopada klinika bedzie zamknieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....NICK............TERMIN.....DZIECKO.........WAGA........ WZROST.....SN/CC Mama_bąbelków..12.10......Jakub/Jeremi....2160/183 0......48/47......SN Erka................21.10.......Lenka............2700... ............53......CC Julianna_Szcz.....21.10.......Aleksander.......2900. .............52........CC iza188............27.10... Hania/Zosia.....2200/2020 ..........50/48..... CC Nicol90.............27.10.......Filip.................... ........................ Agatka87...........31.10.......Majka............3180.........55 ..........CC czesc dziewczyny xdaisyx gratulacje!!! kto nastepny??? iza dziewczynki sa slodkie Erka dzieki za info odnosnie ciezarow nie bedzie to latwe... ja nie mam na nic prawie czasu zawsze cos do zrobienia.. widze Julianna tez na pełnych obrotach bo mało sie odzywa. :) Maja w dzien slicznie spi a po 21 do 1 w nocy od 2 dni daje czadu :) jest nakarmiona a ssie paluchy i płacze..nie wiem czemu..jutro przychodzi położna na szczescie, boje sie o moje piersi zeby nie zrobil sie zastoj i bron boze zapalenie wiec troche je masuje i sciagam troche mleka, bylismy wczoraj w szpitalu i zoltaczka troche sie podniosła jutro znowu do kontroli mam nadzieje ze bedzie ok kupki robi i dostaje glukoze jestem dobrej mysli, od wczoraj jeszcze ma jakies czerwone plamki na policzku i udach i do tego krostki?!dobrze ze polozna przychodzi bo znowu mam pelnopytan do niej aha no i wczoraj bylam pierwsza kapiel w domu i nawet nie zaplakała :) dzielna dziewczynka pozdrawiam i trzymam kciuki za szybkie rozpakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko-nie jestem pewna bo nie widze Twojej córeczki.To moga byc potówki,trądzik niemowlęcy,moze tez uczulenie.Skontaktuj się z pediatrą gdyby coś Cię zaniepokoiło. Po cc bardzo dziewczyny uwazajcie-zadnych ciężkich rzeczy.Do ćwczeń fizycznych wracajcie powoli po ok 3-6miesiącach.Nie skaczcie tez z murku,juz chyba o tym pisałam jak ponad 2 lata po cc sobie mądrze skoczyłam z dzieckiem.Ot,taka fantazja:) Ból był straszny.I mam szczescie,ze nie poroniłam. Teraz się mądrzę,a za 3-4tygodnie tez bede miec ponowne cc i juz się boje bo wszystkie znajome twierdzą,ze po 2 cc było o wiele gorzej. No to miłej niedzieli a jutro lece do gina(Asia-do dr Gołąbka-chyba go znasz?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratuluję nowej mamusi :) życzę szybkiego powrotu do domku :) a jednocześnie zazdroszczę bardzo bardzo :) u mnie nic się nie dzieję, więc pewnie jeszcze trochę się poturlam :D u mnie dzisiaj jakaś chandra :( mąż musiał jechać do pracy (pracuje w delegacji, kawałek od domu) oczywiście wróci jak tylko urodzę ale nie będzie go przy mnie jak się zacznie i jakoś mi tak smutno dzisiaj... a co do tego wkurzania się na wszystko to u mnie też to jest :) smutno mi bo mąż pojechał ale oczywiście zdążyłam na niego pokrzyczeć przed wyjazdem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowego listopadowego dzieciaczka:) gratulacje xdaisyx:) Ja chciałabym byc nastepna,ale cos nie zapowiada...zrobilismy dzisiaj sobie długi spacer , wieczorem jakies przytulaski moze cos sie ruszy;) tak jak wczesniej miałam jakies bóle , skurcze itd tak teraz nic! mały sie rusza jak szalony ale objawów porodu zadnych... Z moim cisnieniem kiepsciutko niestety ciagle 140 i nie chce spasc...jutro dzwonie do gin zobaczymy co powie bo naczytałam sie w necie ze cisnienie powyzej w granicach 140 i wyzej pod koniec ciazy moze konczyc sie cesarka... Miłego Popołudnia obfitego w bobaski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silka z okolic Katowic
Witam was dziewczyny :) Noc mineła całkiem spokojnie,w sumie ostatnio coś dobrze śpię. Mimo tego, wstając na dzień dobry focha wstawiłam jak czort. Krzyczałam bez powodu i nic mi nie pasowało... :/ Byłam nie miła przez pare dobrych godź.,dla moich chłopców i dla mojego męza,az mi przykro :( Dopiero przeszło jak zjadłam moje ulubione ciasteczka oblane czekoladką,no i capuccino do tego ;) Xdaisyx- Gratuluję :) Czekamy na fotkę Twojego bobasia :D Agatka87... te plamki to moze być początek skazy białkowej,moi chłopcy też Ją mieli i to przez prawie 6 mieś.,moze to być zwykła wysypka... nie wiem,położna na pewno pomoże. Pierwsza kąpiel... coś wspaniałego,dużo zdrówka dla małej kruszynki :* Jutro dostane ponowne wyniki z Cytomegalii,dam wam znać czy + czy -! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja do wczoraj mam biegunke. Ciagle w kibelku siedze. Dzisiaj znowu jakis mleczny sluz, taki jak krem. Wszedzie pisza ze biegunka -niedlugo porod. Tylko co znaczy "niedlugo"?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bym chciała być tą następnąale ciągle u mnie cisza... Michał sie jak zawsze rusza jak szalony :-) ale oznak porodu dalje nie ma. Dziś miłam pracowity dziń, własnie wrzuciłam szarlotkę z pianką do piekarnika więc za jakąś godzinkę będzie gotowa, wcześniej zrobiła leczo i lewdo żyje :-) może mnie coś w końcu ruszy z tego wysiłku! Mam pytanie do dziwczyn które już urodziły- czy kąpałyście maluszki w szpitalu jak się urodziły? Słyszałam, że dobrze jest przez pierwszą dobę nie zmywać z dziecka tych wód płodowych i najlepiej je tylko dobrze wytrzeć i tak zostawić Jak to było u Was? Podobno to dobrze działa na skórę dziecka i potem nie ma problemów z krostkiam itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×