Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

ja wlasnie sama zastanawiam sie co ubierac na wiosne, czy chlodniejszy kombinezon czy spodenki rajstopki i kurteczke. Jutro zapowiadaja wysokie temperature wiec po raz pierwszy wyjde z Misiem w niezimowym kombinezonie ;-) Ciesze sie ze tyle z nas chce zeby forum bylo takie jak dawniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak sie cieszę :) wróciła mama Lenki:) U nas ok,postęp w sikaniu do nocnika dosc znaczny,z mową jak by regres ale za to młody zrobił postepy w motoryce małej. Mała z reguły w dobrym nastroju,w nocy spi 10-12 godzin i budzi sie ok 9rano.Jest na piersi,jak jade z dzieciakami do OWI(osrodek Wczesnej Interwencji na Pilickiej) to wtedy daje jej tez Bebiko 1. Jest śmieszna,gada do brata i bardzo sie cieszy jak on do niej podchodzi. Na szczescie mamy juz wiosne :) Milego wekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy miala ktoras z Was sytuacje ze dziecku nagle duzo mniej jedzenia sie chce? moj Synek od wczoraj po 12 godzinach snu zje tylko 120 w ciagu dnia tez tyle to jest maks, troszke poje zaczyna sie rozgladac i jak znowu przystawiam butle to sie denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xdaisyx mój Filip też czasami ma takie dni. I albo jest przed kupą :P albo po prostu tak ma:) Nie daje mu na siłę. Jak nie chce jeść to odczekam 10 min i podaje znów, jak nie chce to nie zmuszam go. Teraz jak go karmię to staram się by w pokoju była cisza i telewizor nie grał, bo wszystko go interesuje i nie może skupić się na jedzeniu tylko kręci się i patrzy to tu to tam- gdzie głośniej:) Jeśli zachowuje się normalnie, nie ma gorączki i nie jest marudny to myślę, że nie masz powodów do zmartwień. Czasami jak zęby idą to dzieci mniej jedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie tez nie podaje na sile i faktycznie ciezko karmic bo wszystko teraz interesuje ;-) poczekam az sam zechce- lekarze mowia ze male dzieci nie dadza sie zaglodzic, a nie wyglada jakby cos mu dolegalo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też o tym słyszałam, że nie ma co się martwić jeżeli z maluchem jest wszystko ok ;) jeśli maluch będzie głodny to na pewno da nam o tym znać :D iza ja już zakupiłam wiosenna kurteczkę i mam zamiar ubierać kurtałka, rajstopki, spodenki plus jakiś kocyk do wózka buciki mamy takie fajne polarkowe i trampki materiałowe takze się nie martwię :) mamy już dosyć kombinezonu po zimie ale kazdy lubi co innego :) dzisiaj jedziemy na trochę na działeczkę zapakowałam już całą torbę rzeczy :D nie wiem jakm my się zabierzemy ale jest tak pięknie, że szkoda siedzieć w domu pozdrawiam ;) a i ja mam pytanie odnośnie ubierania jakie czapki zakładacie maluchom jeszcze zimowe czy już może jakieś cieńsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciensze bo i tak ma kaptur. dzisiaj wyszlam z synkiem na raczkach na ogrod pokazac mu swiat- ale byl zdziwiony;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakładam cienką czapeczke we wózku i tak ma daszek więc mysle że starczy, nie ma co przegrzewać zwłaszcza dziś jak jest tak pięknie na dworze. Mam pyt. mamusie czy podawałyście swoim pociechom może sinlac nestle? bo tam jest napisane ze robic na wodzie , ale tak sobie myślę że jak bym dała np miarke mleka mniej a za to łyżke sinlaku to chyba sie nic nie stanie? Narazie kupiłam i stoi moja mała w poniedziałek kończy 4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej małej już od kilku tyg ubieram kurteczke i cienka czapeczke dzisiaj byliśmy na spacerze ponad 3h normalnie tak ciepło i słonecznie że do domu sie nie chciało iść ....:) Maje wrzuciliśmy do fotelika samochodowego na stelaż i heja wszystko widziała przynajmniej :) co do mleczka to sie nie zdarzyło jeszcze że Majka coś zostawiła zawsze jest wypite do ostatniej kropli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też już chodzimy w cieniutkiej czapeczce, dziś nawet zastanawiałam się nad jej zdjęciem :P Ja dziś założyłam Karolinie body z długim, rajstopy, spodnie bawełniane i sweterek i momentami wydawało mi się że za grubo ją ubrałam.. A co tam u Ani, wie ktoś? Nadal w szpitalu? Dziewczyny czy Waszym dzieciom wypadają włosy? Bo dziś po zdjęciu czapki zauważyłam kilka włosków Lolki, a po przeczesaniu palcami następna kępka włosów :O Szukałam w internecie informacji na ten temat i podobno to normalne, że włoski wypadają a na ich miejsce rosną tzw włosy właściwe, ale mimo wszystko się niepokoję, ze starszą córką tak nie było, ale może dlatego, że ona miała bardzo mało włosów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja małemu tez zakładam czapeczke troche ciensza ale ,musze w pn kupic mu taka typowa wiosenna,jesli chodzi o ubiór na taka pogode jak dzisiaj to załozyłam mu body na długi,rajstopki,na to spodenki,adidaski i kurtala taka wiosenna...leżał sobie w wózeczku bez kocyka:) wyciagnelismy go troche z wózka i podziwiał kaczuchy hehe Jutro tez ma byc pieknie u nas wiec znowu wybieramy sie na długi spacerek:) Miłego wekendu Mamusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, słyszałyście o Bisfenol A? Dzisiaj był u nas znajomy który parę dni temu oglądał o tym program i ja teraz poszukałam w necie i rzeczywiście - to składnik którego używa się m.in do produkcji plastikowych butelek dla niemowląt. Składnik ten łączy się z hormonami człowieka i powoduje wiele chorób w tym tez raka w późniejszym wieku. Ja jutro wymieniam butelkę na szklaną! Koniecznie przeczytajcie!: http://www.stopbpa.pl/Prof_Andrzej_Radzikowski_mowi_o_BPA.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej drugi weekend jestesmy w szpitalu nadal . uważajcie dziewczyny na swoje maluszki bo ta cholerna choroba idzie z dnia na dzień . U nas na sali jest 5-tygodniowa dziewczynka także z WZO . Od początku jak jestem z mała bardzo dużo dzieci było na to chwilowo był zapchany cały oddział . małej jest lepiej ale nie aż tak żeby puścili nas do domciu . Znowu je tyle ile jadła , no i jabluszka egzamin na prawo jazdy mam 29 marca . Od wtorku będe sobie jezdzić na p-ń poprzypominać sobie wszystko . Dzisiaj po mieście jeździłam troche u siebie , troche łuku , parkowanie i wszystkie inne możliwe manewry . Już sie stresuje tym egzaminem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kellyj a jakie masz butelki??bo na mpich np pisze 0% BPA czy cos takiego...na avencie tez tak pisało a wtej chwili uzywamy dr browns.. Ania dużo zdrówka dla Ali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam butelki aventu ale oznaczenie wolny od BPA powinno być na butelce a nie na opakowaniu a na butelce niczego takiego nie widze a z opakowania nie pamiętam. Avent od 2010 produkuje butelki bez BPA ale tamtych nie wycofał z rynku... My te złote pierwsze butelki mieliśmy od lekarzy i one były chyba bez opakowania... tutaj cały wywód aventu na ten temat: http://www.philips.pl/c/avent-karmienie-butelka/28513/cat/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moich aventu pisze,ale na dr brownsa nie...pisało tylko na opakowaniu i ulotce... tez słyszałam gdzies o tym ze to bardzo szkodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a używałyście tych małych, złotych butelek od lekarzy jakie rozdawali? bo ja właśnie takie miałam i one były bez pudełek... a to podobno firma się tak pozbywa butelek które były jeszcze z BPA... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pisze na butelce, że nie zawiera bisfenolu :) Ale dzisiaj ładna pogoda była, aż się do domu nie chciało wracać:) Mała po spacerze zjadła i poszła spać i śpi do teraz, nakarmiłam tylko ją na śpiocha:) Ekstra. Aniu mam znajomą, która także na to wylądowała ze swoim maluchem w szpitalu i wyszła kilka dni temu po 5 tyg... Masakra. Dobrej nocy Dziewczyny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od lekarza nie dostałam żadnej butelki.. na początku używałam tt a teraz dr browns ale na żadnej z butelek nie pisze 0%bpa tylko na opakowaniu...hmmm...myśle że teraz kiedy technika poszła do przodu żadna butelka nie zawiera BPA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziewczny na wszystkim sa jakies zakazenia.. Wiec jak tym bardziej czlowiek uwaza to tym bardziej nieraz moze byc dziecko chore.. Ja tez na opakowaniu nie mialam.. ale mam jedna ze ma tam jakies 20 % BPA i nigdy mi sie to jakos nie wydawalo za zle.. Moja córcia w tamtym roku tak sie pisaku najadla i nigdy nic jej nie bylo nawet jej brzuch nie bolal i nie wydawalo mi sie jakies to straszne.. Moi bracia jak byli mali tez tak jadli i moja mamuska poszla do lekarza dlaczego oni tak jedza i zeby nie mieli jakiegos zakazenia to ona powiedziala ze brakuje im jakiegos tam skladnika.. Najedza sie i przestana i tez tak bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moich butelkach też pisze BPA FREE. A my od 12 do15 siedziałyśmy pod blokiem na placu zabaw, pogoda super, Karolinka była zafascynowana bawiącymi się dziećmi, praktycznie cały ten czas spędziła u mnie na rękach i na kolanach :) Dziewczyny ponawiam pytanie: żadnemu dziecku nie wypadają włoski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PONAWIAM PYT Mamusie czy podawałyście swoim pociechom może sinlac nestle? bo tam jest napisane ze robic na wodzie , ale tak sobie myślę że jak bym dała np miarke mleka mniej a za to łyżke sinlaku to chyba sie nic nie stanie? Narazie kupiłam i stoi moja mała w poniedziałek kończy 4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zauważyłam na prześcieradle(bo poduszki mała nie ma) pare dni temu pełno króciutkich włosków i sie dziwiłam skąd one sie tam wzięły?!ale zmieniłam i jakoś nad tym sie nie zastanawiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chciałam kupić sinlac ale widziałam właśnie że robić na wodzie i nie kupiłam więc sie nie wypowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupowałam sinlacu, ale gdzieś czytałam, że nie powinno się go mieszać z mlekiem, ale czemu, to nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sinlacu nie podawałam wiec nie wiem co i jak...a co do włosków to ostatnio wyciagnełam materac zeby go troche przewietrzyc i było pełno takich małych ... ale z tego co wiem to dziecku sie wycieraja i odrastaja potem nowe,Bori góre ma łysą zostały mu tylko z tyłu główki hehe a miał duzo po porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja włosków nie zauważylam ale moja mala to nimi za bardzo nie grzeszy hihi moze dlatego gdzies znikaja:):)ma za to taką konkretną lysinke z tylu glowy:)myslę że tam wloski odrosną dopiero jak już porządnie będzie siedziała:):) A sinlac?szczerze mowiąc to dopiero zaineresowalam sie co to jest jak zaczełyście o tym rozmawiać:) U mnie dzisiaj pogoda nieciekawa,deszczyk ma padać:(to ze spacerku raczej zrezygnujemy ale za to w weekend powdychalyśmy świeżego powietrza:)aż chce sie życ jak czuje się już cieplutką wiosenke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez widze pelno wloskow na podusi - ale faktycznie widac juz jak rosna nowe ;-) to wycieraja sie wloski plodowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×