Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

ja majce juz kupiłam dwie kurtki i spodnie na szelkach jedna puchowa druga taka na sanki bardziej sportowa jeszcze kozaczki szaliki czapki i rękawiczki już ma więc pozostają butki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jeszcze kurtki zimowej nie ubraliśmy, sporadycznie kurta jesienna a tak to bluzy jeszcze. W weekend powitaliśmy 13 zęba! :) a 14 już w drodze. Na poczcie dwa najaktualniejsze zdjęcia Szymka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nam roczek wypada 11 w niedzielę więc robimy tak jak wypada. Mam juz nawet gotowe zaproszenia, restauracja zarezerwowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzosiaj pospalam... wstalysmy o 9...;) tego mi bylo trzeba... a my roczek bedziemy wyprawiac nie drugiego tylko kolo 26 moze albo jakos tak...dopiero jak bedziemy w Pl... pogoda dzisiaj u nas w miare to sie przejdziemy do lekarza i sie dowiem jak tu wyglada kalendarz szczepien... mam pytanko...wam tez sie dzieciaki budza w nocy z placzem? co prawda u nas wystarczy jak tata wstanie i troche posmyra po pleckach ale nie mam pojecia o co moze jej chodzic... i tak samo jest panika jak zauwazy ze ktos wyszedl z domu... wtedy jest taka histeria ze masakra...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry90
Witam jestem mama listopadowa 2011 czy moge do was dołączyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. cherry 90 jasne :) witamy :) skąd jesteś ? Jakie wymiary miało dzieciątko przy porodzie? Napisz coś o sobie ja też mimo że jeszcze daleko już zastanawiam sie nad sukienka napewno nie jasnoróżową myśle nad wiśniowa lub ecru i do tego jaką opaska + lakierki czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) JA urodziny będę robić pewnie 24 w sobotę, i to podwójne, bo 23.11 starsza kończy 4 lata, a 25.11 Lola roczek :) cherry witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaabra
Kontynuacja słynnego poradnika "W oczekiwaniu na dziecko". Zawiera niemal wszystko, co powinni wiedzieć rodzice o pierwszym roku życia dziecka. Wstęp i konsultacja naukowa prof. zw. dr hab. n. med. Marian Krawczyński, dyrektor Instytutu Pediatrii Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Najpopularniejszy poradnik dla matek i ojców w Polsce - 160 tys. sprzedanych egzemplarzy. Znakomite źródło informacji na temat: - rozwoju dziecka w czasie pierwszych 12 miesięcy życia, -karmienia piersią, -odżywiania i pielęgnacji, -wyboru lekarza, -noworodków o niskiej masie urodzeniowej, -chorób wieku dziecięcego, -podróżowania z dzieckiem -rozdział dedykowany mężczyznom pt. "Zostajesz ojcem". Książka udzieli odpowiedzi na dziesiątki pytań dotyczących pierwszych 12 miesięcy życia dziecka: -Czy moje dziecko rozwija się prawidłowo? -Dlaczego warto karmić piersią? -Czy moje dziecko jest poważnie chore i kiedy powinnam wezwać lekarza? -Czy jestem dobrą matką? -Co zrobić, aby dziecko przespało spokojnie noc? -Kiedy można ponownie rozpocząć współżycie? > tu można kupić: http://allegro.pl/murkoff-pierwszy-rok-zycia-dziecka-tania-wys-nowa-i2632537172.html w fajnej cenie: Cena rynkowa: 55,00 zł NASZA CENA: 41,50 zł Księgarnia - Fantastyczne Światy - fantastycznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry90
no dobrze synek urodzil sie 9 listopada 2011 o 2.17 w nocy przez cesarkie ciecie ...mial urodzic sie 9 listopada o 7 rano wtedy mialam zaplanowana cesarke ale wieczorem 8 listopada odeszly mi wody i dostalam skurczy wiec na porodwke trafilam z 7cm rozwarciem i od razu stół.....nie mogl sie chyba doczekac...;p;p wazyl 4330g i mierzył58cm...takze klocuszek jestem z krakowa...czy ktos jeszcze jest z krakowa?? i co moge powiedziec mam 22 lata meza dziecko....i....narazie siedze w domu wychowujac malego:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA!!! Przeczytajcie koniecznie, jeśli używacie produktów Babydream! http://finanse.wp.pl/kat,104492,title,Bakterie-w-plynie-dla-dzieci-w-znanej-sieci-sklepow-Oddaj-go,wid,14969502,wiadomosc_prasa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie używamy kosmetyków z babydream cherry90 witaj jak już jesteśmy przy roczku to macie jakieś pomysły na prezenty??bo nam sie wszyscy pytają a ja sama nie wiem bo od dłuższego czasu szukam czegoś dla Mai...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa i takie i takie :) hehe ale raczej praktyczne, myślałam o wózku i nawet już powiedziałam o tym chrzestnej ale zaraz po tym moja babcia przyszła z wózikiem dla Majki i jest wniebowzięta lata jak szalona i piszczy przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry90
Witam wieczorkiem co do produktow babydream jestem w szoku na szczescie uzywam tylko pieluszek;] co do roczku u nas prezenty to pchacz fisher price dostalismy go juz wczesniej....rowerek biegowy i tyle z tego co wiem reszta niespodzianki nie mowilam co chce niech bedzie niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też właśnie miałam pisać: wózek z lalą, pchacz, rowerek taki np. 3w1, stoliczek edukacyjny... A z takich bardziej "sentymentalnych" mnie się podobają obrazki srebrne z grawerem np. Anioł Stróż, Anioł i dzieci, Święta Rodzina, etc. albo coś ze złotej biżuterii, ale takiej gustownej, np bransoletka z 1 charmsem, i co roku potem po 1 charmsiku... aż do 18nastki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózek ma od prababci :) złota dużo dostała na chrzciny, pchacz ma, rowerek nie chce żeby stał całą zimę bo dopiero na wiosne sie przyda, stoliczek edukacyjny hmm musze popatrzec, na chrzciny dostała też pozłacany medalion od dziadków sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry witaj! My kosmetyków babydream tez nie uzywamy,ale miałam pieluszki i fatalne,pupa odparzona;/ Co do prezentów na roczek to tez wszyscy pytaja,babcia ma kupic rowerek takie biegowy,a co do reszty to pomysłów nie mam...moze jakies fajne sanki,kon na biegunach?......zabawek Borys ma pełno a mało sie nimi bawi tak na prawde....My roczek robimy w domu,zamówie tort,słodkie i catering obiado-kolacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i melduję, że Lola wczoraj wieczorem zrobiła sama 3 kroki!!! Normalnie wzruszyłam się :P Odnośnie prezentu na roczek nie ma jeszcze pomysłu, bo wózek z lalą w domu jest (a nie mam miejsca na dwa), koń na biegunach okupuje piwnicę, rowerek też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scarlett Gratulacje! Teraz już tylko kwestia czasu, kiedy zaczną się "piesze wycieczki". :))) A z takich bardzo praktycznych prezentów na roczek: znam dziadków, którzy pozakładali wnukom jakieś lokatki albo konta oszczędnościowe na tą okoliczność i później co jakiś czas dorzucają tam grosik. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety my tez mamy problem jesli chodzi o preenty... i w dodatku musze pamietac o tym zeby sie w samochodzie zmiescil...:/ rowerka jak narazie nie chce bo nie mam na niego za bardzo miejsca a przyda sie dopiero na wiosne... wozek tez mi sie za bardzo nie widzi... roznych zabawek edu ma "troche" ale zastanawiam sie nad klockami roznego typu... musze przejzec allegro to moze cos wymysle... a macie moze jakis pomysl co na komunie dla chlopaka? z tym mam jeszcze wiekszy problem niz z prezentami swiatecznymi dla wszystkich... a i na gwiazde dla 6 latki tez by mi sie przydal jakis pomysl hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po drodze jeszcze Mikołajki mamy... ;))) Wiecie co... w tym dzieciowych sieciówkach, to powinny być "karty podarunkowe". Jak mnie się ten pomysł podoba! Kiedyś Małżonek na jakąś okazję przytargał mi "kartę podarunkową" z Mohito: no radocha podwójna, bo niby kasa na zakupy po prostu, ale taka elegancka forma i samemu sobie można wybrać! Ja bym się tam nie pogniewała, gdyby moje Dziecię dostało kartę na parę stówek do jakiegoś H&M, Smyka czy innego Coccodrilla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry90
witam maly ma drzemke a mama zabiera sie za gotowanie obiadku....dzis niestety spacer odpoada przez okropna pogode....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smyk ma kartę podarunkową. H&M miał w dziale dla dorosłych na pewno więc w dziecięcym pewnie też są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kellyj Ja ostatnio pytałam w H&M i 5-10-15 - nie mieli... albo obsługa niekompetentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kellyj Ale dzięki! Będę bardziej dociekliwa, bo jeśli H&M ma, to mam prezent dla chrześnicy na Mikołajki z głowy. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogoda piękna więc na dworze byłyśmy ponad 4 h :) piękna jesień oby tak dalej karta podarunkowa też fajny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj tez pogoda piękna, także spacer był długi...również z tego powodu,że Bori idzie tylko za rączke i wózku nie ma mowy,na dodatke trzeba isc tam gdzie on chce a nie gdzie ja bo zaczyna sie ryk...normalnie mały terrorysta;) Bori ma załozone konto w banku dostał od babci taki prezent na chrzciny i tam co ms mu wpłaca pieniążki,karta podarunkowa super pomysł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×