Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Mi jak narazie 2 lekarzy powiedzialo ze to bedzie dziewczynka z czego moja prowadzaca wnioskowala na zwyklym usg juz 2 raz ze to raczej dziewczynka a za 2 razem lekarz na 99% stwierdzil dziewczynke na 4d... wiec mam nadzieje ze sie nie zdziwie...:) Co prawda z calej szafy mam tylko kilka ubranek typowo dziewczecych, "strzezonego Pan Bóg strzeze", jakos niekoniecznie chcialabym cala garderobe wymieniac na chlopiece... Glukoze robilam w czwartek rano. Niestety bylam w poniedzialek na wizycie i wynikow nie bylo wiec nie powiem Wam jakie mam wyniki:( Z drugiej strony jakby byly jakies tragiczne to by dzwonily z poradni... Mowicie ze glukoza taka straszna, slodka i mdla... Stety niestety sie z tym nie zgodze.. Smakuje jak rozpuszczony cukier puder... Z reszta dla mnie malo co jest za slodkie, kawe slodze ok 3-5 luzeczek w zalezności od wielkosci kubka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po lekarzu wszystko dobrze, na ten twardy brzuch zapisala mi fenoterol i isoptin zobaczymy jak po tym bedzie, wyniki tez super :) nastepna wizyta 2 wrzesnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet znam ten ból bo mnie też często wysyła na glukoze i mam okazje tego smakować aż nad to . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadę po wyniki toxo IgM...........nie dobrze mi ze stresu,jeszcze wujek mi umarł w nocy do dupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie:) Aniu moze sie uda i bedzie cora wiesz w tym okresie ciazy wiecej juz widac 3 mam kciuki.Moje cukry dzis rano na czczo ok:) 70 a po sniadaniu 121 tak jak wczoraj i podejrzewam chleb niestety, gdybym zjadla pieczywo wasa byloby git ,a teraz mam normalny chleb dla cukrzykow i jadlam go wczoraj i dzis na sniadanie i cukier identyczny ale ponad norme wiec cos jest na rzeczy pewnie dodali jakiegos badziewia:(teraz czekam na pomiar po obiedzie ,a potem mam plan na owoce:D juz mi slinka leci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No drugi raz znowu powiedział że córcia więc mam nadzieje że już tak zostanie , tyle sie słyszało o zaskoczeniu tuż przed porodem lub po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko dziewczyny wzielam ten fenoterol i czuje sie strasznie!! czuje ze serce zaraz mi wyskoczy cala sie trzese rece mi drza tragedia!!jeszcze sie naczytalam na forum o tym leku...juz wole sobie lezec ze spokojem w domu i ok nie chce go brac do konca ciazy a nie wiem czy jak odstawie to nie zaczna sie jeszcze mocniejsze skurcze i nie urodze przedwczesnie mam taki metlik w glowie ze masakra macie jakies opinie na temat tego leku ktora z was go brala albo bierze??ratujcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bralam w obu ciazach i w pierwszej tez mnie tak trzepalo dlatego daja isoptin do tego moze ci zle ustawil dawke u mnie tak bylo ze za duzo na raz i z czasem dopiero zwiekszyl. tez mialam takie objawy wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mamo babelkow dawka nie jest duza 3x 1/2 tabletki co 8h i do tego isoptin wyczytalam ze warto brac isoptin 15min wczesniej sprobuje zrobic tak na wieczor..niby te rozdygotanie i kolatanie serca ma przejsc za pare dni..a u ciebie przeszlo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z czasem to zniknie ja bylam dlugo na tym leku w obu ciazach i nie martw sie dzieci rodza sie zdrowe naprawde.pamietam ze nawet na poczatek dostalam relanium na to kolatanie ale mialam po nim faze hi hi lepiej niz po dobrym drinku:) Spokojnie organizm sie przyzwyczai a z isoptinem tak zrob ja tez bralam przed fenoterolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh tez czytalam ze kobietki braly relanium..juz nie wiem co mam ze soba robic chodzic nie moge bo mi sie nogi trzesa..lezec i czytac ksiazke tez nie bo nie moge sie skupic..ty po odstawieniu urodzilas 2-3 dni pozniej a ja czytalam ze chyba wlasnie ciezko jest urodzic po odstawieniu juz sama nie wiem..nie myslalam ze jeszcze cos mnie takiego spotka ale mimo wszystko dzieki troche mnie chyba uspokoilas bede czekala az organizm sie przyzwyczai oby to bylo jak najszybciej juz nawet nie widze co pisze wszystko mi sie troi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka ty bierzesz co 8 h ja brałam fenoterol co 1.5 godz w ciąży i w dzień i w nocy bez przerwy katorga straszna ale przestałam brać fenoterol około 36 tyg a i tak urodziłam po terminie :) nie martw sie nie będziesz sama mnie też to czeka będziemy sie razem fenotrolować :) a takie trzepanie to jest norma piszecie tu o isoptin ja brałam na fenoterol 1. Tabletke leku staveran rano i wieczorem i nie trzepało mnie . Relanium brałam tylko w szpitalu w domu nie . Mama mi mówiła że lepiej nie brać ale w szpitalu to sie tak nie da jak cie pilnują żebyś brała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co 1,5h boze masakra no wlasnie czytalam ze kobietki rodza po terminie po tym leku sama nie wiem co mam myslec..moze juz go dzisiaj nie wezme zostane przy no-spie i magnezie i bede lezec w domu jak do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie martw sie co 8 h to nie tak źle . Zobacz ja brałam co 1.5 h przestałam brać koło 36 tyg a urodziłam 4 tyg pozniej . To jak ty co 8 h to problemu mieć nie będziesz :) spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z nerwów napewno nie denerwuj sie bo szkoda . Ja ci powiem tak dzisiaj polecialam do lekarza bo tak samo spanikowałam tymi bólami ale nic niepokojącego nie jest. Nie które twardnienia mam przez zaparcia albo przez przepełniony pęcherz ale staram sobie radzić. Nie głaszcz brzuszka bp to jeszcze gorzej będzie . Bo głaskanie powoduje skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bralam pod koniec co 1,5h pamietam to wstawanie w nocy:( co do rodzenia po terminie kiedys lekarz mi powiedzial ze jesli lek jest podany i naprawde potrzebny to porod nastapi zaraz jesli jest podany troche na wyrost to po odstawieniu nie urodzi sie natychmiast ,nie wiem ile w tym prawdy,moja przyjaciolka wtedy byla tez w ciazy mialysmy tego samego lekarza i ja urodzilam 3 dni po odstawieniu a ona dotrwala do terminu wiec nie ma tu madrych jedno jest pewne pomaga nam to cholerstwo dotrwac do bezpiecznego terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny troche sie uspokoilam serce juz tak nie kolacze tylko troche jestem roztrzesiona a brzuch juz nie boli, troche sie tylko martwie ze jak na mnie tak dzialaja te tabletki to co dopiero mała musi odczuwac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonce ale to dla jej dobra twardnienie twojej macicy jest dla niej jeszcze gorsze wiec spokojnie musisz byc dobrej mysli wszystko bedzie ok a za chwile bedziemy juz we dwie:) mysle ze na nast wizycie tez juz moge byc zaopatrzona w fenoterol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to właśnie dają relanium żeby i ty i dzidzia sie wyciszyły . Ale ja nie brałam i dobrze zrobiłam. Moja kuzynka brała w ciąży i po porodzie dziecku brakowało relanium przez pierwsze 3 miesiące miała totalna katorge bo dziecko na głodzie tzw. było . Wiecie o co mi chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja dostalam i wzielam 2 tabletki w sumie bo po tej najnizszej dawce mialam taka lute ze dobra biba wysiada:D mnie wlasnie wyciszal isoptin to lek na serce i on uspokaja te kolatania a potem samo przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie kochane :) wlasnie tak lezalam i sie zastanawialam nad pozytywna strona tego ze bede brala te tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze trzeba byc dobrej mysli:) ja mam dwoch synow zdrowych jak rybki po tym leku a nie biorac go moglabym ich nie miec bo nie wiadomo jak dlugo sama macica dalby rade bierzesz te leki dla swojego maluszka i tego sie trzymajmy! tak ja sobie tlumacze moja cukrzyce i wszystkie zwiazane z nia problemy robie to dla nich bo ja to maly pikus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×