Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Ja ogłaszam ze będę pierwszą kobietą która umrze na ból żeber...juz nie mam siły,mała mi tam wlazła i szaleje aż ciężko mi się oddycha i przy tym mam złe samopoczucie...zły humor...bo boli..bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie boli cała skóra na brzuchu...lekko dotkne i czuje ból i nie wiem czy to dlatego ze jest tak naciagnieta czy co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaczek25
hej my z mezem bylismy na malych zakupkach.w sumie dla malej kupilismy tylko sliczny kocyk ale nie moglismy sie oprzec :) tak to zakupy byly bardziej takie do domu :) pozniej na obiadek do malej restauracji calkiem udany i mily dzien .ale pod koniec juz bylam strasznie zmeczona. jesli chodzi o laktator to mam reczny z aventu bo z aventu mam tez zestaw startowy z butelkami .mam nadzieje ze bedzie dobrze.jesli chodzi o laktator reczny czy elektryczny to moja zanjoma miala elektryczny tez z aventu i mowila ze dostyc ze byl glosny to strasznie wolno szlo i czasami strasznie ja ciaglo ze az za mocno czasem za slabo i kupila sobie reczny i sobie chwali :) wiec mam nadzieje ze ja tez bede .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak u Was z brzuszkiem w nocy? Boli Was, jak przerwacacie się z booku na bok? Bo ja przy każdym przekręceniu się odczuwam dość silny ból. Prawa strona żeber też cała obolała, wczoraj nawet dotknąć nie mogłam, bo czułam jakbym miała siniaka o_O Dodatkowo wieczorem zaczęły się lekkie zawroty głowy i probem ze skoncentrowaniem wzroku na danym punkcie.... Jakieś osłabienie czy co..? Jem dużo i całkiem pożywnie, witaminy biorę, odwodniona nie jestem.... Ech, a jeszcze ponad tydzień muszę czekać na wizyte :/ Młody coraz większy, choć brzuszek niewiele się zmienił ostatnio, to jednak czuję, że Alek z dnia na dzień ma coraz więcej sił i coraz mniej miejsca. W temacie laktatorów- wczoraj teściowa zaoferowała się, że kupi, więc zaproponowałam jej zrzutkę na ten zestaw: http://allegro.pl/mega-zestaw-do-karmienia-piersia-tommee-tippee-i1825245061.html?source=oo No i już mamy wybrane łóżeczko teściowie postanowili kupić nam takie oto: http://allegro.pl/lozeczko-dzieciece-julia-kolor-od-lolek-ss-i1824155143.html w kolorze mahoniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj u mnie masakra, cała jestem poobijana od wewnątrz, na dodatek w nocy mała chyba przekręciła się w poprzek i strasznie mnie porozciągała.. Starsza córcia nie wierciła się aż tak, jej kopniaki nie były bolesne (tylko czasem w żebra). A łóżeczko bardzo ładne :) Ja właśnie jem śniadanie i zastanawiam się nad kawą, nie piłam jej z 3 tygodnie, bo ostatnio mi nie służyła, ale chyba sobie zrobię bo oczy same mi się zamykają, na dodatek za oknem mgła i mżawka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już po sniadaniu, zaraz łyknę witaminy i wracam pod kołdrę, czuje sie zaziębiona jakaś... Wczoraj w głowie mi się kręciło i miałam problem z koncentracją, może to przemęczenie, albo nagły spadek ciśnienia, ale do dzisiaj mnie trzyma, problem ze skupieniem wzroku itp.... Więc łykam witaminki i idę spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry;-) ja niestety zostalam brutalnie obudzona chociaz pewnie bym sobie jeszcze pospala;-) w koncu sliczna pogoda za oknem, tylko chyba 9 stopni...Julianna bardzo ladne lozeczko! szkoda ze nie ma bialego;-) ale gdzies do lutego mam czas zeby sie pojawilo jakies ladne. Ja bylam wczoraj u lekarza, na szczescie mozemy jechac nad morze i uswiadomil mi jedna rzecz...kolejna wizyta za 3 tyg i wlasciwie gdybym dzien po niej zaczela rodzic bylaby to juz ciaza donoszona, urodzilabym w terminie...Oj jak ten czas leci! na nastepnej wizycie bedziemy planowac wszystko z porodem i naprawde az w szoku jestem ze te 9 miesiecy tak szybko zlecialy...Wielkosc brzuszka chyba nie wiele sie zmienia- 97 cm- 34 tydzien...a pozatym czekam dzisiaj na kuriera z wozkiem;-) juz druga noc mi sie snilo ze mi nie ten przywiozl;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry dziewczyny:) u mnie pogoda tez idealnba do spania ale niestety moj maluszek tego nie wie:) jak leze na lewym boku to caly czas czuje stukanie i smyranie a czasem to nawet az załaskocze:) nogi tez mi wpycha pod zebra, a z boku to chyba dupke wypycha tylko czuje jak sie przeciska:) kochany Maluch:D co do laktatora to ja mam reczny z Aventu, butelki tez mam z Aventu. W tamtym tygodniu porobilam juz raczej ostateczne zakupy na allegro. Kupilam torbe do szpitala, koszule ze szlafrokiem, podklady poporodowe, wkladki laktacyjne, majtki jednorazowe,2 pudełka sudocremu bo znalazlam w rewelacyjnej cenie 250 ml po 19 zl, a w rossmanie bylo 125 ml za 25 zl.! wczoraj dostałam jeszcze pampersy z Norwegii, kolejne 2 paczki jedynek, dwie dwójek i dwie trójek:) w sumie to mam juz 4 paczki 1, cztery 2 i dwie 3:) zostaje mi jeszcze tylko przywiesc łozeczko od kuzynki, kupic materac no i posciel, tzn sam wklad do poscieli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) mój synek dzisiaj z przedszkolaczkami pojechał na grzybki do lasku :) a ja załatwiałam wszystkie sprawy dzisiaj a teraz sobie siedze w barze i czekam za swoim hamburgerkiem :) na szczeście mają tu internet więc moge z telefonku sobie wejsć. brzuch uff ja już sie nawet nie przekręcam tylko śpie do rana na lewym boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam na wizycie. Na szczęście nie powinnam myśleć o położeniu się w szpitalu dopóki mam takie wyniki. Maluchy mają 1609 i 1644 jak na 31 tydzień i 3 dzień. Ginekolog też stwierdził, że powinnam jeść, bo schudłam 1,5 kg. Wy piszecie o ogromnych brzuchach, ja mam 123 cm i jeszcze rośnie. Wczoraj w aptece pierwszy raz zostałam przepuszczona, a to za sprawą dziewczynki lat około 10, która podeszła do mamy i spytała się czy nie powinno się przepuszczać kobiet w ciąży :) Mamusia odpowiedziała, że oczywiście, a mała na to, że w takim razie ja powinnam stanąć na początku :) Mina pozostałych osób udających niewidomych - bezcenna. Mam straszne rozstępy pomimo stosowania jakiś tam kremów. Wczoraj, gdy położna zobaczyła mój brzuch zaproponowała krem mustela - drogi jak diabli, ale mam nadzieję że trochę się zmniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh ja wczoraj w aptece też zostałam przepuszczona :-) jak Pani farmaceutka mnie zawołała to aż mnie zamurowało! Ania 23LB- polecam Ci Mustele- ja używam od początku ciąży-codziennie i jak na razie jest super, nic nie widać... :-) to dobry krem i działa także na juz istaniejące rozstępy więc powinnaś mimo ceny zainwestować. Na allegro są dostępne w fajnych cenach- najbardziej opłaca się kupić takie podwójne opakowanie. JA POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie pogoda z rana ładna świeci słońce choć jest dość chłodno.. wczoraj przywieźli mebele więc możecie wiedzieć co sie działo znowu latałam ze szamtka czyściłam i potem układałam ciuchy...znowu na kregosłup nie mogłam... co do laktatora o nie mam żadnego :) nie mam pojęcia jak to będzie z pokarmem u mnie więc po co miałby leżeć jak będzie potrzebny to kupie a butelki mam z TT cały zestaw startowy u mnie brzusio bez zmian 97cm ale i tak przy kąpieli mam już problem chyba za mała wanna :)hehe a o goleniu bikini nie wspomne musze pomyśleć o lusterku heh:) Malutka dzisiaj w nocy szalała myślałam że mi bokiem wyjdzie, a przy przekręcaniu też mnie boli brzuch ale wtedy ide siku i jest dobrze teściowa właśnie przyniosła zupe fasolową więc obiad mam z głowy..ostatnio jakoś raz w tygodniu zawsze coś podrzuci :) mam pytanie odnoście kremu na odparzenia czy musi być koniecznie sudocrem??nie ma jakiegoś innego dobrego?? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i ja sie melduje wczoraj moja przyjaciolka urodzila synka tez w zeszlym roku stracila dziecko w 17 tygodniu...mieszkamy w dwoch roznych krajach ale codziennie gadamy na skype:) tak sie ciesze ze wszystko poszlo gladko:) My wczoraj odebralismy nasz wozek i jest piekny:)http://www.electromarket.pl/X_Lander_X_Twin_Amethyst_2B_2szt_nosidelka-XLNXTWINAMT_40,724.html dokladnie ten kolorek:) jest mega lekki i zwrotny ,jeszcze troche i bedzie mial malych uzytkownikow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.google.com/imgres?q=x+lander+x+twin+amethyst&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1024&bih=430&tbm=isch&tbnid=HORi40vYPukKNM:&imgrefurl=http://www.bajkowachatka.pl/product/WOZEK-SPACEROWY-X-TWIN-GONDOLE-SOFT-CARRIER-kolor-AMETHYST-firmy-X-LANDER/%3Fid%3D3287&docid=rBzDajyRC6xZSM&w=590&h=590&ei=uGJ4TtyIGdCOswaf1NyfCw&zoom=1&iact=hc&vpx=577&vpy=99&dur=515&hovh=107&hovw=106&tx=121&ty=135&page=1&tbnh=107&tbnw=106&start=0&ndsp=14&ved=1t:429,r:4,s:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczka007 ale pomyliłaś sie ja narazie rozstępów nie mam ewentualnie troszke popękanych żyłek przy pępku . Ale jeszcze mogą wyjśc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo babelkow super wózek! ja wczoraj zamówiłam fotelik maxi cosi juz nie moge sie doczekać jak przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry brzuszki :) dawno nic nie pisałam ale wzięliśmy się z mężem za robienie małych rewolucji w pokoju także mam trochę zajęć :) Moja niunia jakos uspokoiła się ostatnio az jestem w szoku, kręci się dalej i wypycha różne części ciała ale mniej może się przemęczyła i odpoczywa albo ja z racji tych rewolucji w pokoju jakoś nie zauważam tego tak bardzo... no i czuję ją pod żebrami czasem bo nawet zgiąć się nie mogę :) jeśli chodzi o brzuch to jakos mam wrażenie, że stanął w miejscu ale to pewnie tylko moje wrażenie :D julianna łóżeczko super a i ten zestaw bardzo ciekawy, cena taka przystępna i skład fajny :D ja na razie nie mam laktatora jeśli będę potrzebowała kupię po porodzie w ostateczności 2-3 dni i będę go miała w kryzysowej sytuacji mogę kupić w sklepie, więc mam nadzieję, że jakoś dam radę :D no nic zmykam bo jeszcze parę rzeczy mam do zrobienia :D Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam wielkie rozstepy mimo kremow. Powiem Wam szczerze(na przykladzie wlasnym i tego ze uczylam sie w szkole kosmetycznej) ze rozsteoy jak juz sa takie czerwone to mozna zlikwidowac zabiegami kosmetycznymi. Kremy powoduja tylko ze one zbieleja, a zbieleja nawet i bez kremow tylko w dluzszym czasie(wiem po sobie) Moj brzuch wyglada tak: http://www.google.pl/imgres?q=czerwone+rozstepy+w+ciazy&um=1&hl=pl&biw=1024&bih=509&tbm=isch&tbnid=dd5N2dY3GtP14M:&imgrefurl=http://ebobas.pl/artykuly/galeria/739/5347&docid=wycembmIsFDVZM&w=500&h=335&ei=TGp4TsagAuHS4QTp3bnnCw&zoom=1 oprocz tego zagiecia pod pepkiem. I nie jestem z tego zadowolona;/ Bardzo czesto tuz pod piersia z lewej strony twardnieje mi brzuch i tak jakby sie stawial, a przy oddawaniu moczu czuje straszne parcie:( ledwo sie ruszam, mam trudnosci z wstaniem z lozka, brzuch mi strasznie ciazy i...zgaga tez;/ oby do listopada. Jutro mam wizyte u gin. A co najsmieszniejsze:moja 1 ginekolog juz tu nie pracuje, ten 2 facet ma urlop i teraz ide do jakies babeczki ktora go zastepuje. To juz 3 osoba ktora bedzie mnie badala. Ciekawe co ona powie;/ a powiedzcie mi taka rzecz. Mowicie ze wiecie ile wasze dzieciaki waza. Skad? i jakie badania robi Wam lekarz przy rutynowej kontroli comiesiecznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamababelkow- fajniusi wozek, kolor bardzo mi sie podoba! monia- tylko nie szalej z tym wiciem gniazda za bardzo, zebys czasem dzidziusia za szybko nie przywitala ;) POspałam sobie jeszcze chwilke po sniadaniu, ale to nie byl wartosciowy odpoczynek, kłuje mnie wprawym boku, przy jajniku i czasem az pupa zaboli tak ukłuje:/ Byle do wizyty u ginekologa, mam nadzieje, ze zbada mnie szczegolowo i młodego mi pokaże, bo nie widziałam go od usg połówkowego.... Laseczki a kupujecie materacyki do wózka tego typu: http://allegro.pl/babylux-materacyk-wkladka-do-wozka-dzieciecego-i1814078721.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaczek25
hej dziewczynki dzisiaj sie wazylam i zmierzylam i znow przytylam kg wiec jest 8,5 na+ i 115cm w brzuszku wsumie nie jest zle .jesli chodzi o rozstepy to mam tylko na boczkach i to tylko po pare mimo ze codziennie sie smaruje ale nie sa jakies straszne wiec jak zbieleja nie bede sie nimi przejmowac zbytnio.chociaz pisalyscie o kremie Mustela wiec moze wyprubuje :) julianna _ jesli o mnie chodzi z tym brzuchem w nocy to mnie nie boli tylko ciagnie delikatnie jak sie przekrecam poprostu go lape z jednej strony reka i sie przekrecam :) a ten twoj zestaw TT jest super.i w bardzo fajnej cenie :) iza mysle ze twoje blizniaki w 31 tyg dobrze waza jak na 1600. http://suwaczki.slub-wesele.pl/20111123684753.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj nawet słonko troszeczke wyszło,ale ogółem chłodno jest... Nocka nawet przespana ale obudziłam sie cała scierpnieta jakas;/ Juliana bardzo fajne łóżeczko, a co do materacyka do wózka to ja juz taki mam w zestawie z wózkiem... Mamo babelków wózeczek super!!! Ja narazie na brzuchu rozstepów nie mam i mam nadzieje ze tak zostanie do konca smaruje w tej chwili pharmaceris , niestety wyszły mi jakies pojedyncze na pupie ale lepiej tam niz na brzuchu... maleńka na te Twoje rozstepy najlepiej zaraz po porodzie mikrodermabrazje powinno cos pomóc... Mój gin robiac usg okresla wage wzrost itd wyswietla mu sie tam wszystko na monitorku,to jest w przyblizeniu bo takiej dokładnej chyba nie jest wstanie podac,a oprócz tego ja na kazdej wizycie mam wazenie,mierzenie cisnienia,badanie na fotelu,no i usg...2 razy bedał tez piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kremu mustela- ja polecam uzywam od poczatku jednego do biustu drugiego do reszty ciala i na razie ani pol rozstepu;-) wlasnie musze zamowic bo sie pokonczyly, a wiem ze tez 2- 3 miesiace po porodzie trzeba uzywac. Super wozek dla blizniakow;-) i kolor mi sie bardzo podoba bo xlandery zazwyczaj widuje w wersji pomaranczowej;-) a co do materacyka do wozka to ja nie kupuje, bo w wozku wybranym przeze mnie poprostu nie ma takiej potrzeby...swoja droga moglby juz przyjechac grrr;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam Was dziewczyny bo teraz bylam na USG i nie bylo wagi tylko obwod brzuszka, glowki i cos tam jeszcze. A pytam o rutynowe badania bo mi nikt nie badal nigdy piersi. I slyszalam ze po 5msc nie powinno sie badac na fotelu. Ale czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój gin na kazdej wizycie bada mnie na fotelu no bo jak miałby spr szyjke itd? oprócz tego zawsze tam na brzuchu cos maca i dusi... Wymiary główki brzuszka itd tez zawsze spr czy wszystko w normie jest... Mustella ostatnio była w superpharm za 117 zł chyba dwa opakowania po 150ml...wiec tanio wychodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo bąbelków rewelacyjny kolor wózka. Ja wizytę mam teraz co 2 tygodnie i za każdym razem siadam na fotel oraz mam robione usg. Poza tym położna sprawdza tętno maluchów oraz moje i mnie waży. Ale ja chodzę prywatnie, a za wizytę płacę teraz 150 zł (wcześniej było 100 zł). SweetMalenka13 mam praktycznie takie same rozstepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba badac na fotelu tak jak i pobierac wymaz na posiew itd tylko w badaniu palpacyjnym sa w stanie ocenic wydolnosc szyjki czy nie zmiekla czy sie nie rozwiera zewnetrznie i t d:) Iza to twoje maluszki waza tak jak moje:) kilka gram roznicy wozek naprawde jest boski na zdjeciach ten fiolet jest jasny ale w realu to ciemny gleboki fiolet zamawialam go w ciemno bo nie widzialam w wersji twin raz widzialam pojedynczy ale jestem nim zachwycona:)jeszcze musze zamowic materacyki bo na lozeczka czekam i mam wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozstepow nie mam tzn mam te z pierwszej ciazy ale zadnych nowych nie widze ,a tamte zbielaly po jakims czasie ale nie zniknely niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaczek25
mamo babelkow ja zapomnialam ten twoj wozek super ale musze sie pochwalic ze mam taki sam kolor .juz taki chcialam zanim jeszcze wiedzialam plec bo myslalam ze i dla chlopca i dla dziewczynki bedzie pasowac.a po drugie uwielbiam fioletowy :)cala sypialnie mam urzadzona na fioletowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×